4 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Majstorski posao Beograd

Perač automobila i vulkanizer

Postavljen od Auto pit stop

18 dana do isteka

Novi Beograd

50000-80000 din

Radnik/Radnica za rad u auto perionici Auto Pit Stop

Auto perionica Auto Pit Stop na Novom Beogradu, Ledine, traži radnika ili radnicu za rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju. Ako ste vredni, odgovorni i tražite posao u auto industriji, ovo može biti odlična prilika za vas. Ako je radnik iz unutrasnjosti obezbedjen smestaj, obrok, i placene sve komunalije.

Lokacija rada: Novi Beograd, Ledine

Radno vreme:

  • Ponedeljak do petak: 08:00-17:00
  • Subota: 08:00-15:00
  • Nedelja: Zatvoreno

Plaćanje: Rad se plaća na procenat:

  • 30% od zarade za fizička lica
  • 25% od zarade za firme

Zahtevi:

  • Nije potrebno prethodno iskustvo
  • Pouzdanost i posvećenost poslu
  • Spremnost na timski rad

Nudimo:

  • Prijatno radno okruženje
  • Fer i motivišuće plaćanje zasnovano na procenatu
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja

Za više informacija o nama, posetite našu web stranicu: www.autopitstop.rs

Kako se prijaviti:

Ako ste zainteresovani za ovu poziciju i želite da postanete deo našeg tima, molimo vas da nas kontaktirate direktno ili posetite našu lokaciju za više informacija.

Pridružite se Auto Pit Stop timu i započnite svoju karijeru u auto industriji sa nama!

Pročitaj više
Bravar/varioc M/Ž

Postavljen od Partners&Orka

31 dan do isteka

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta koji predstavlja vodećeg lidera na tržištu trgovine naftom i naftnim derivatima, raspisuje konkurs za radnu poziciju:

BRAVAR/VARIOC  M/Ž

Mesto rada: Servis Borča

Zadaci radnog mesta:

 - Potrebno znanje na pripremi i varenju čelične konstrukcije, podvoza kamiona, šasije, rad brusilicom, montaža i demontaža delova

- Radi sa elektro i CO2 aparatima

- Rad sa brenerom i varenje aluminijuma smatraće se kao plus

- Očekuje se adekvatno rukovanje, održavanje i lagerovanje alata

- Održavanje higijene prostora

- Spremnost za povremeni rad na terenu

- Kolegijalan odnos, temeljnost i pedantnost u radu

 Uslovi:

 - Minimum treći stepen stručne spreme

- Radno iskustvo na istim/sličnim pozicijama

Poslodavac nudi:

- Početna plata 80 000 din sa mogućnošću napredovanja u skladu sa iskustvom

- Radno vreme: 08-16h i 14-22h

- Ugovor o radu na 3-6 meseci sa mogućnošću stalnog zapošljavanja

- Probni rad na 7 dana

- Besplatan ručak u našem restoranu i osveženje

- Bezbednost i zdravlje na radu

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona tel. 061 114 1360, tel. 011/2683-486 ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu: [email protected]

Poslodavac zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na našem sajtu kako bismo prosledili poslodavcu http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas aktuelan 30 dana od dana objave !

Pročitaj više
BRAVAR-lanac marketa mesovite robe

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

Kompaniji sa lancem supermarketa potrebni BRAVARI

Zarada konkurentna

064/6598-819

Pročitaj više
Električar

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

37 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Električar

HR agencija Bulevar povezana je sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različitih poslodavaca. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Električar

Mesto rada:

  • Beograd

Opis posla:

  • Postavljanje električnih instalacija
  • Remont i rekonstrukcija elektro delova postojeće instalacije i opreme
  • Korišćenje i razumevanje tehničke dokumentacije
  • Preventivno angažovanje na poslovima elektroodržavanja
  • Poznavanje savremenih trendova i novih tehnologija u radu sa električnom opremom i uređajima

Uslovi:

  • Neophodno radno iskustvo minimum 3 godine
  • Poslodavac nudi smeštaj

Zarada:

  • 100.000 dinara (prvi mesec)
  • Drugi mesec: 1000 EUR (neto u dinarskoj protivvrednosti)

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

  • 011/454-25-88
  • 060/3066-099

Ili poslati CV na email [email protected].

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.ustupanje-radnika.com.

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure i postupak zapošljavanja radnika kod poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00