4 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Poslovi obrazovanje Beograd

Premium oglas

Nastavnik engleskog i nemačkog jezika

Postavljen od New Bell

13 dana do isteka

New Bell (newbell.rs) škola je stranih jezika po meri svih svojih đaka. Već punih 12 godina s osmehom dočekujemo svoje đake svih uzrasta i nivoa znanja, a oni na isti način dolaze na časove i ispunjavaju svoje obaveze. Ponosni smo na svoj mali ali odabrani tim nastavnika, kao i činjenicu da nam se učenici rado vraćaju iz godine u godinu i preporučuju nas i hvale, pa je naš tim učenika iz godine u godinu sve veći.

Za narednu školsku godinu potrebni su nam nastavnici nemačkog i engleskog jezika. Ukoliko ste kreativni, vredni, posvećeni, kolegijalni, komunikativni i veseli, želite i volite da radite sa decom, raspoloženi ste da radite uz igru, pesmu i zabavu na časovima, javite nam se.

Uslovi:

  1. Profesori

    a) nemačkog jezika (ili drugog stranog jezika sa odličnim poznavanjem nemačkog jezika)

    b) engleskog jezika (ili drugog stranog jezika sa odličnim poznavanjem engleskog jezika), učitelji sa odličnim poznavanjem engleskog jezika
  2. Iskustvo u nastavi je poželjno, ali ne i obavezno
  3. Potrebno je poznavanje osnova rada na računaru u programima potrebnim za pripremu i realizaciju nastave

U New Bell-u možete da dobijete:

  1. Fer i redovnu zaradu, i prijavu na pun iznos zarade
  2. Pomoć i podršku u pripremi i realizaciji nastave
  3. Prijateljsku atmosferu
  4. Obuku i profesionalno usavršavanje
  5. Priliku da uživate u nastavi sa malim grupama (do 8 polaznika) ili individualnim polaznicima
  6. Scenu na kojoj možete da pokažete ’’dete u sebi’’

Više informacija na: newbell.rs

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Vaspitač

Postavljen od Predskolska ustanova Beli Meda

34 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Predškolska Ustanova "Beli Meda" ima potrebu za proširenjem svog vaspitno-obrazovnog tima. Stoga tražimo kandidata za rad na sledećoj poziciji:

Vaspitač

Kvalifikacije:

  • Završene osnovne studije učiteljskog fakulteta (VII stepen)
  • Poželjno osnovno poznavanje rada na računaru i rada u MS Office paketu (Word, Excel, PowerPoint)
  • Radno iskustvo nije obavezno, ali može biti prednost

Radni zadaci:

  • Vaspitno-obrazovni rad sa decom vrtićkog uzrasta (od 3 godine do polaska u školu)
  • Vođenje pedagoške dokumentacije
  • Saradnja sa stručnim saradnicima
  • Saradnja sa roditeljima

Od kandidata očekujemo:

  • Profesionalan pristup radu sa decom i roditeljima
  • Otvorenost za učenje i dalja stručna usavršavanja
  • Inicijativu, otvorenost, pozitivan stav i spremnost za rad u timu

Mi Vam nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Kontinuirano stručno usavršavanje
  • Angažovanje sa punim radnim vremenom
  • Rad u dinamičnom kolektivu

Biografije poslati elektronskim putem: [email protected]

Biće kontaktirani samo kandidati koji ispunjavaju navedene kriterijume i uđu u uži izbor.

Pročitaj više
Predavač engleskog jezika

Postavljen od MOMENT SCHOOL

5 dana do isteka

Zbog povećanog obima posla, školi stranih jezika Moment School potrebni su predavači engleskog jezika

Pozicija: Predavač engleskog jezika

Opis posla:

  • Rad sa odraslima polaznicima
  • Rad u školi ili online

Za više informacija pozovite: 060/313 55 83

Svoj CV možete poslati na: [email protected]

Pročitaj više
Kuvar/ kuvarica

Postavljen od PU Igralište

31 dan do isteka

Beograd

50000-80000 din

Kuvar/ kuvarica za rad u predškolskoj ustanovi Igralište

Uslovi:

  • Potrebno radno iskustvo
  • Radno vreme: puno radno vreme

Opis posla:

  • Obavlja poslove pripremanja hrane
  • Vodi računa o ispravnosti i roku trajanja namirnica
  • Prati skladištenje namirnica koje se koriste u kuhinji i njihovo pravilno korišćenje
  • Zadužen je za korišćenje sredstava higijenske zaštite
  • Zadužen za kvalitet i kvantitet namirnica.

Profil kandidata:

  • Potrebna je vredna, pedantna osoba koja je spremna da uči i da se usavršava.

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja, korektan odnos zaposleni poslodavac, dobre uslove za rad.

Broj izvršilaca: 1

Plata: početna plata 65.000 dinara.

Putni troškovi plaćeni, doručak i ručak obezbeđeni. Mogućnost prelaska radnog odnosa u neodređeno. Poželjna je prijava na NSZ (Biro).

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00