1 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Poslovi građevina Kragujevac

Rukovaoc građevinskih mašina (bager, utovarne)

Postavljen od Partners&Orka

12 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Rukovaoc građevinskih mašina (bager, utovarivač)

Kompanija: PJ Krušo niskogradnja d.o.o.
Lokacija: Herceg Novi i okolina

Opis posla:

PJ Krušo niskogradnja d.o.o. je lider na lokalnom tržištu u oblasti izgradnje stambeno-poslovnih objekata, izvođenja građevinskih radova, projektovanja, proizvodnje kam. agregata, svežeg betona i betonske galanterije. Zbog povećanog obima posla, kompanija raspisuje konkurs za prijem u radni odnos na poziciji rukovaoca građevinskih mašina.

Uslovi:

  • Radno iskustvo u obavljanju posla rukovaoca građevinskih mašina
  • Potpuna zdravstvena i psihofizička sposobnost

Nudimo:

  • Ugovor o radu na duži period ukoliko se radnik pokaže kvalifikovanim
  • Sigurnost unutar kompanije koja beleži stalni rast i razvoj
  • Visoka primanja u skladu sa ostvarenim rezultatima + bonusi, benefiti, regres
  • Osiguran smeštaj i plaćen topli obrok
  • Obezbeđena radna oprema
  • Izrada radne i boravišne dozvole
  • Radno vreme 8-10h

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju radnu biografiju (CV) elektronskim putem na e-mail adresu: [email protected]

Za bliže informacije možete kontaktirati na telefon: +382 31 336 020

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular ovde

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglašivač: Partners&Orka

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00