4 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao animator

Poslovi animator

Premium PLUS

Menadžer i animator u Muzeju slatkiša

Postavljen od Muzej slatkiša

22 dana do isteka

Novi Sad

Muzej slatkiša iz Beograda postoji 2 godine u Beogradu i otvara novu lokaciju u Novom Sadu. Želiš da saznaš više o nama? Pogledaj našu stranicu www.muzejslatkisa.rs ili instagram profil muzej.slatkisa.beograd

Tražimo motivisanu osobu za poziciju: Menadžer i animator u Muzeju slatkiša

Lokacija:

Novi Sad, Detelinara

Radno vreme:

Utorak-subota od 11 do 19h

Koji zadaci te očekuju:

Učestvovanje u opremanju i otvaranju objekta (objekat je u pripremi)

Koordinacija manjeg tima zaposlenih

Obuka novih zaposlenih

Rezervacije rođendana i grupnih i individualnih poseta Muzeju slatkiša

Vođenje grupnih i individualnih tura kroz muzej

Organizacija i učestvovanje u radionicama pravljenja slatkiša za decu i proslavama dečijih rođendana

Nabavke

Održavanje objekta

Naš kandidat:

Ima srednju ili višu stručnu spremu, prednost pedagoški profil

Radno iskustvo u radu sa decom je prednost

Poznaje i ima iskustvo u radu na društvenim mrežama

Poseduje umeće u animaciji pri proslavama dečijih rođendana

Sa nama dobijaš priliku:

Da gradiš karijeru od samog osnivanja

Radiš u prijatnom i druželjubivom okruženju

Radiš u mladom i vedrom okruženju, kao i sa decom

Dobijaš zaradu uvek na vreme

Želja za radom ima prednost u odnosu na iskustvo.

Konkuriši i pridruži nam se! Radovaćemo se da te upoznamo!

Pročitaj više
Animator trener

Postavljen od Omladinsko studentska zadruga Zero

po dogovoru

Animator/trener u Cosmoplay igraonici

Pridružite se timu animatora i trenera u Cosmoplay igraonici! Cosmoplay igraonica u tržnom centru Galerija traži iskusne animatore i trenere-animatore spremne za rad u najmodernijem prostoru svetskog kalibra. Naša igraonica nudi raznolike i zanimljive aktivnosti za decu.

Opis posla:

  • Kreativan rad sa decom
  • Sportske aktivnosti
  • Animacija dece
  • Proslava rođendana

Profil kandidata:

Tražimo osobe koje su:

  • Prijatne, komunikativne, staložene, strpljive i odgovorne u radu sa decom.
  • Prijatne i vedre u komunikaciji sa roditeljima.
  • Iskusni dizajneri, sportisti, treneri.
  • Poželjno je poznavanje engleskog jezika.
  • Sa pozitivnim pristupom radu.

Uslovi:

Nudimo nadprosečnu zaradu uz mogućnost napredovanja.

CV pošaljite na mejl: [email protected]

Pročitaj više
Vaspitac/animator m/z Novi Beograd

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

29 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Oglas za Posao: Vaspitač/Animator (m/ž) u Igraonici na Novom Beogradu

Opis Posla:

  • Rad sa decom
  • Edukacija dece

Radno Vreme:

  • Smene od 6 ili 5 sati
  • Rad u dve smene

Slobodni Dani:

  • Po dogovoru

Ugovorena Zarada:

  • 50.000 dinara + bonusi

Uslovi:

  • Poželjna diploma defektološkog, učiteljskog, psihologije ili DIF-a
  • Mogućnost prijave i za studente ovih fakulteta

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti na telefone:

  • 060/714/0002
  • 060/358/001
  • 060/354/1582
  • 060/614/0009

Pročitaj više
Animatori

Postavljen od Liliput Blok 45

34 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Dečijoj igraonici Liliput blok 45, potrebni animatori!

Informacije i prijave na 065/3333460

Pročitaj više

Oglasi za posao za animatore

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00