1 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Transportni poslovi Novi Sad

Vozač kurir

Postavljen od Omladinska zadruga DANIVIZARD

14 dana do isteka

Novi Sad

50000-80000 din

Omladinska Zadruga "Danivizard" traži za klijenta.

Posao: Vozač Kurir

Opis Posla:

  • Razvoz i Ekspedicija Pošiljki: Vožnja i isporuka pošiljki.
  • Radno Vreme: 8 sati dnevno, vikend slobodan.

Uslovi:

  • Vozačka Dozvola: Potrebna B kategorija.
  • Organizovanost: Efikasna distribucija pošiljki.

Kako Se Prijaviti:

Omladinska Zadruga "Danivizard" pruža priliku za rad u dinamičnom okruženju kurirske službe. Pridružite nam se i budite deo našeg tima!

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00