32 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao vozaca Beograd

Pogledajte najaktuelnije poslove za vozače u Beogradu i aplicirajte preko naše platforme.

Premium PLUS

Vozač

Postavljen od Lider Limo D.O.O.

6 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Limo servis zapošljava vozača!

Plata od 600eur.

Uslov - minimum 7 godina vozačke dozvole.

Prijave slati preko sajta klikdoposla ili na mejl: oz@nefertiti.rs

VOZAČ -C- KATEGORIJE

Postavljen od ATR STANKOVIĆ

22 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Potreban vozač -C- kategorije.

VRŠIMO USLUGE TRANSPORTA ZA:

1) COCA-COLA HELLENIC GROUP - MAGACIN U ZEMUNU

 2) COCA-COLA HELLENIC GROUP - MAGACIN U NOVOM SADU

                                          3) Apatinsku pivaru-Magacin u Indjiji.

Mobilni telefon za prijavu- 062/703-988 Zoran Stanković

Iskustvo nije potrebno, svaki vozac koji aplicira za radno mesto, obavlja obuku u trajanju od 5 dana, obuka je placena i vrsi se tako sto idete na teren sa nekim od nasih vozaca, koji ce Vam na najbolji nacin objasniti nacin rada i uvesti vas u posao maksimalno odgovorno. Nakon obuke sami odlucujete da li zelite da nastavite rad u nasoj kompaniji ili ne.

Pročitaj više

Premium oglas

Vozač dostavljač

Postavljen od Sarra Sarra doo

14 dana do isteka

Aqua Sarra je robna marka firme SARRA & SARRA DOO, koja na specifičan način objedinjuje distribuciju i potrošnju vode preko watercooler sistema (aparata za vodu). Kao deo aktivnosti na proširenju poslovanja na tržištu Beograda, tražimo novog člana našeg tima koji bi odgovorno preuzeo poziciju radnog mesta :

VOZAČ - dostavljač

OPIS RADNOG MESTA:

- utovar / istovar balona 18.9L, aparata za vodu i povezanih proizvoda

- isporuka do klijenata kombi vozilom B kategorije

- komunikacija sa klijentima

- uredno vođenje dokumentacije za robu koju prevozi

- odgovorno ponašanje prema zaduženom vozilu i opremi

OPIS USLOVA ZA RADNO MESTO:

- vozačka dozvola minimum B kategorije (C je prednost)

- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- dobro poznavanje grada Beograda sa okolinom

- sposobnost za fizički napor

- prednost prebivalište Čukarice/Rakovice

- rad u 1. smeni, subota i nedelja neradni

Odabrani kandidat će pokazati svoje sposobnosti kroz probni rad na poziciji pomoćnog vozača u trajanju do 3 meseca, tj. dok ne spozna distributivne pozicije klijenata.

Posle probnog rada, odabrani kandidat, za svoj rad kao samostalni vozač-isporučilac, imao bi fiksna mesečna primanja, topli obrok, naknadu za prevoz, a u skladu sa postignutim rezultatima i odgovarajuće bonuse.

Prijave slati na e-maila info@aquasarra.rs. Informacije na telefon 063/32-00-85

Vozač B i C kategorije

Postavljen od Centrosinergija d.o.o.

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Vozač-pomoćni radnik

Postavljen od Olimp Sport doo

13 dana do isteka

Firmi u Borči potreban vozač-pomoćni radnik

Opis poslova

-razvoz proizvoda po Beogradu i šire kombijem ili pick upom

-skupljanje robe od poznatih dobavljača

-ponekad kada nema vožnje pomoćni poslovi u proizvodnji sportske opreme

Potrebna znanja

-iskustvo u voznji kombija po Beogradu

-osnovno iskustvo rada sa kućnim alatima

Odlicni uslovi i mogucnost napredovanja.Radno vreme od 09-17h i svaka druga subota od 09-15h

Cv slati na e mail ognjenolimp@gmail.com

Vozač/ magacinski radnik

Postavljen od Free Line doo Surčin

Potreban radnik za vožnju kombija i rad u magacinu, obavezno položena B kategorija.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Vozač

Postavljen od Perdomo doo

7 dana do isteka

po dogovoru

Potreban nam je vozač na duži vremenski period.

Razvoz robe se vrši kombijem na teritoriji Beograda. Firma se bavi prodajom plastike za domaćinstvo.

Opis poslova:

Utovar, istovar i isporuka robe.

Kontrola prateće dokumentacije

Obavljanje pomoćnih poslova u magacinu

Uslovi:

Vozačka dozvola B kategorije.

Lokacija posla Zrenjaninski put 127.

Zarada redovna.

Informacije na telefon: 063/ 726-9002

Napomena

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima pošaljite CV  ili kontaktirajte nas na broj telefona ostavljenom u oglasu.

Mesto rada je Borča.

Vozač autobusa

Postavljen od GD TAMNAVA TRANS DOO

19 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

GD Tamnava trans d.o.o. je osnovana 26.02.2002. godine u Beogradu i bavi se prevozom putnika u gradskom saobraćaju.

Potrebna osoba za obavaljanje poslova na mestu vozač autobusa.

Za više informacija pozovite 063426788 Vlada.

Vozač za dostavu

Postavljen od Super Auto doo

Potreban nam je vozač B kategorije za dostavu.

Plata od 50.000 do 70.000 dinara

Mesto rada je u Mirjevu.

Za više informacija pozovite nas na telefon: 0638330646

Pročitaj više

Posao vozača kamiona - Beograd

Posao vozača kamiona je u Beogradu je posao koji zahteva angažovanje profesionalnih vozača C kategorije najčešće sa višegodišnjim iskustvom. Posao vozača u kamiona u Beogradu najčešće obuhvata distribuciju robe i materijala kamionom na teritoriji grada Beograda i bližim opštinama. Pogledajte najaktuelnije poslove za vozača u Beogradu i u samo par klikova aplicirajte preko naše platforme.

Vozači posao

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00