20 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao vozaca Beograd

Pogledajte najaktuelnije poslove za vozače u Beogradu i aplicirajte preko naše platforme.

Premium PLUS

Vozač

Postavljen od Lider Limo D.O.O.

26 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Limo servis zapošljava vozača!

Plata od 600eur.

Uslov - minimum 7 godina vozačke dozvole.

Prijave slati preko sajta klikdoposla ili na mejl: oz@nefertiti.rs

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Vozač- magacioner

Postavljen od S&T TRADE DOO

12 dana do isteka

Kompanija S&T TRADE zapošljava: Vozač- magacioner

Opis radnog mesta:

Odvajanje robe i isporuka iste

Vođenje, evidencija i ažuriranje dokumentacije

Održavanje urednosti robe u magacinu, pozicioniranje robe

Uslovi:

  • Poželjno znanje rada na viljuškaru i vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač).
  • Obavezno iskustvo u vožnji vozila preko 2 tone.

SSS

Iskustvo na sličnim pozicijama

Savesnost, odgovornost i pouzdanost u radu.

Obavezno da osoba nije kažnjavana.

*Prednost imaju kandidati sa leve obale Dunava,opština Palilula.

Obavezan CV.  Kontakt telefon: +381641497157

Radno vreme: 07:00-15:30

VOZAČ E KATEGORIJE

Postavljen od ČAKI-TRANS doo

24 dana do isteka

Više gradova

Vozač šlepera sa poluprikolicom ceradom obavlja transport robe iz Srbije prema Italiji, Španiji, Nemačkoj ili Turskoj.

Dnevnica 70  €

Uslovi:

  • Vozačka dozvola E kategorije
  • Kvalifikaciona kartica vozača
  • Kartica vozača za digitalne tahografe
  • Prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima

Dodatne informacije  možete pronaći na na sajtu www.cakitrans.com/karijera/

Zainteresovani kandidati se mogu javiti i na telefon 063 851 81 91

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Vozač B kategorije

Postavljen od Nensico doo

17 dana do isteka

po dogovoru

Pekari u Visnjici - Beograd potreban vozač B kategorije.

Plata 50 000 din

Telefon za informacije: 065-2111510

Vozač C i E kategorije

Postavljen od Merdza Logistic Centar doo

Potrebni su nam vozači C i E kategorije za vožnju po Srbiji i regionu.

Sedište firme je u Vrčinu, Beograd.

Penzioneri takođe su dobrodošli da se prijave za posao.

Za više informacija i dogovor pozvati nas na telefon: 0628637942

Vozač za dostavu sa sopstvenim vozilom

Postavljen od Pastirova Dolina

Potreban nam je vozač dostavljač sa sopstvenim automobilom ili skuterom.

240 din po satu + bakšiš

30 din po kilometru

Radi se 8 sati, jedan dan u nedelji je slobodan.

Obezbeđen je topli obrok.

Za više informacija pozovite nas na telefon: 064/612-63-62

Vozac B kategorija (nabavka/razvoz) - Krnjaca

Postavljen od MOJA PIJACA DOO

33 dana do isteka

Moja Pijaca doo – internet prodaja koja posluje po principu porucivanja “danas za sutra”: voca, povrca, zrnastih i jezgrastih namirnica, susenog voca, orgnaskih, suhomesnatih, mlecnih proizvoda.

VOZAC (B kategorija), za poslove nabavke i razvoza - Krnjaca

Radno vreme:
pon - pet: 05h - 13h
svaka druga subota: 07h - 15h
nedelja: slobodan dan

Opis posla:
- nabavka voca i povrca
- razvoz pripremljenih porudzbina na adrese fizikih i pravnih lica

Potrebni kandidati koji su:
- odgovorni
- motivisani na duze vremensko angazovanje

Svojim zaposlenima nudimo:
- redovna zarada
- prijava
- prevoz
- rad u dobrim medjuljudskim odnosima

Kandidati koji udju u uzi izbor bice kontaktirani
Radne biografije slati na:
posao@mojapijaca.rs

Vise informacija na:
060/3170-832

Pročitaj više
POMOĆNIK VOZAČU

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD

2 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

-pomoc vozaču pri raznosenju balona sa vodom

-radno vreme 06h-14 h  ili 14-22 h

-sat 300 din

-lokacija Rakovica

-angazovanje po potrebi i po dogovoru

Pročitaj više
Vozač C i E kategorije - Nemačka/Frankfurt/

Postavljen od Partners&Orka

4 dana do isteka

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta iz Nemačke koji se bavi reciklažom otpadnog materijala (bakar, metal, kablovi, legure) potražujemo veći broj izvršilaca na poziciji:

VOZAČ C i E kategorije

Vozi se kamion sa prikolicom

Lokacija rada:

Frankfurt, Manhajm i okolina / Nemačka

Uslovi su:

-Radno iskustvo u transportu

-Posedovanje vozačke dozvole C i E kategorije

-Prednost imaju lica sa znanjem nemačkog jezika ali nije obavezno

-Napomena: vozač se brine o svom kamionu u smislu sitnih popravki

-Posedovanje koda 95 - srpski kod ili eu zemlje

Firma obezbeđuje:

-Smeštaj, izrada radne dozvole

-Početna plata 2.200 za prva 3 meseca probnog rada, od 4 meseca 2,500 (neto cena)

-Probni rad u trajanju dve nedelje

-Radi se od ponedeljka do petka, radno vreme: 07 - 17h radne subote: dva puta sedmično

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Kontak tel za bliže informacije: +381 60 32 999 34 tel/viber/whatsapp ili popuniti online upitnik http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge Agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Pročitaj više

Posao vozača kamiona - Beograd

Posao vozača kamiona je u Beogradu je posao koji zahteva angažovanje profesionalnih vozača C kategorije najčešće sa višegodišnjim iskustvom. Posao vozača u kamiona u Beogradu najčešće obuhvata distribuciju robe i materijala kamionom na teritoriji grada Beograda i bližim opštinama. Pogledajte najaktuelnije poslove za vozača u Beogradu i u samo par klikova aplicirajte preko naše platforme.

Vozači posao

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00