3 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao Deklarisanje proizvoda

Pogledajte najaktuelnije poslove deklarisanje proizvoda i aplicirajte preko naše platforme.

Deklarisanje farmaceutskih proizvoda

Postavljen od OZ Central

14 dana do isteka

po dogovoru

Potrebni omladinci za deklarisanje farmaceutskih proizvoda.

Cena sata:  350 RSD

Mesto rada: Beograd

Prijave  na 011/303-55-95 ili 060/303-55-95

Biografije slati na  [email protected]

Pročitaj više
Deklarisanje robe (Kragujevac)

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

20 dana do isteka

Kragujevac

po dogovoru

Pozicija:
Deklarisanje robe

Lokacija:
Kragujevac

Organizacija:
Omladinska i studentska zadruga Bulevar

Opis posla:
Omladinska i studentska zadruga Bulevar ti nudi posao za studente i učenike na poziciji deklarisanja robe.

Zadaci i obaveze:

  • Rad u magacinu na deklarisanju i alarmiranju robe

Radno vreme:

  • Od ponedeljka do petka, od 09:00 do 15:00-16:00 h

Cena sata:
275 RSD/h

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:

  • Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar
  • Telefonom: 060 6001 655
  • Email-om: poslati CV na [email protected]

Napomena:
Preuzmi i popuni ovaj obrazac CV-a i pošalji na navedenu email adresu.

Da li vas interesuju i drugi poslovi?
Saznajte više klikom na Oglas za posao.

Pročitaj više
Omladinci za deklarisanje Ugrinovci

Postavljen od Omladinska zadruga Nefertiti

24 dana do isteka

po dogovoru

Deklarisanje robe u Ugrinovcima

Za potrebe našeg klijenta tražimo omladince za deklarisanje robe u Ugrinovcima.

Uslovi:

  • Cena sata: 280 rsd neto
  • Dnevnica: 2.240 rsd (8 sati)
  • Radno vreme: od 08:00 do 16:00h, radnim danima (ponedeljak - petak)
  • Organizovan kompanijski prevoz:

    • Polasci iz Ustaničke (ruta sastajanja duž autoputa Autokomanda, Mostar, S. Centar.)
    • Polasci iz Vidikovca (Centar Žarkova, Julino Brdo, Čukarica Padina, Železnik)
  • Isplata na svakih 15 dana

Pročitaj više

Poslovi deklarisanja proizvoda

Posao deklarisanja proizvoda je proces pravljenja nalepnice ili etikete od strane radnika koja pruža informacija o karakteristikama, sastojcima i drugim relevantnim informacijama o proizvodu potrošačima. Posao deklarisanja proizvoda se može izvoditi manuelno ručnim lepljenjem etikete na proizvod ili automatski kontrolisanjem rada mašina.

Deklarisanje proizvoda uglavnom se obavlja preko omladinskih zadruga i dosta je zastupljeno na našem sajtu.

Deklaracija

Poslovi deklarisanja preko omladinske zadruge

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00