4 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao Deklarisanje proizvoda

Pogledajte najaktuelnije poslove deklarisanje proizvoda i aplicirajte preko naše platforme.

Deklarisanje farmaceutskih proizvoda

Postavljen od OZ Central

5 dana do isteka

po dogovoru

Potrebni omladinci za deklarisanje farmaceutskih proizvoda.

Cena sata: 350 RSD

Isplata na nedeljnom nivou

Mesto rada: Beograd - Ledine

Prijave na 011/303-55-95 ili 060/303-55-95

Biografije slati na  [email protected]

Pročitaj više
Deklarisanje I odvajanje garderobe-Šimanovci

Postavljen od Omladinska zadruga Nefertiti

12 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Rad u Drugoj Smeni

Kompanija traži 5-10 osoba za rad u drugoj smeni 2-3 puta nedeljno, najčešće ponedeljkom i sredom.

Detalji posla:

  • Angažovanje u drugoj smeni 2-3 puta nedeljno (najčešće ponedeljak i sreda).
  • Početak druge smene je od 14:00 do 22:00.
  • Prevoz je organizovan. Autobus kreće od parkinga Sava centra u 13:20-13:30.
  • Cena sata je 350 RSD.

Kontakt i Informacije:

  • Za više informacija, kontaktirajte poslodavca direktno.

Ovaj oglas važi za pozicije u drugoj smeni i nudi fleksibilno radno vreme uz organizovan prevoz i konkurentnu cenu sata.

Pročitaj više
Deklarisanje raznih proizvoda

19 dana do isteka

po dogovoru

DEKLARISANJE RAZNIH PROIZVODA

  • Opis posla: Deklarisanje raznih proizvoda
  • Adresa: Simanovci (organizovan prevoz)
  • Broj izvršilaca: 4
  • Cena radnog sata: 350 RSD
  • Broj radnih dana u nedelji: 5
  • Radno vreme: 07:30-15:30
  • Smenski rad: Ne
  • Rad vikendom: Ne
  • Datum početka rada: 22.04.2024
  • Znanje jezika: Ne
  • Uslovi za kandidate: Studenti do 26 godina, nezaposleni do 30 godina / oba
  • Vremenski period angažovanja: Neodređeno

Pročitaj više
Deklarisanje kozmetike-Dobanovci

24 dana do isteka

Neophodni su na fleksibilni studenti i učenici (18-26 godina) za posao deklarisanj akozmetie u Dobanovcima.

Sat je 300din. Ukoliko studenti žive daleko, dodajemo sat vremena na njihov prevoz.

Isplata se vrši svakog 15og i 31og u mesecu.

Radno vreme od 08:00h do 16:00h . Vikend slobodan.

Pročitaj više

Poslovi deklarisanja proizvoda

Posao deklarisanja proizvoda je proces pravljenja nalepnice ili etikete od strane radnika koja pruža informacija o karakteristikama, sastojcima i drugim relevantnim informacijama o proizvodu potrošačima. Posao deklarisanja proizvoda se može izvoditi manuelno ručnim lepljenjem etikete na proizvod ili automatski kontrolisanjem rada mašina.

Deklarisanje proizvoda uglavnom se obavlja preko omladinskih zadruga i dosta je zastupljeno na našem sajtu.

Deklaracija

Poslovi deklarisanja preko omladinske zadruge

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00