12 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Medicinska sestra posao

Ukoliko tražite posao medicinske sestre ili medicinskog tehničara, pretražite najaktuelnije oglase u Srbiji i aplicirajte preko naše platforme u samo par klikova.

Premium PLUS

Medicinska sestra vaspitač

Postavljen od FANTAZIJA PREDŠKOLSKA USTANOVA

7 dana do isteka

Batajnica

50000-80000 din

Naša ustanova je verifikovana od strane Ministarstva prosvete, omladine i sporta. Program vrtića je namenjen deci uzrasta od 01 do 07 godina života. Rad je organizovan u smenama radnim danima u radno vreme ustanove koje je od 07:00 do 18:00 časova.

Naziv zanimanja: Medicinska sestra - vaspitač

Uslovi: Srednje obrazovanje u trajanju 4 godine – medicinska škola smer medicinska sestra vaspitač ili završene osnovne strukovne studije u trogodišnjem trajanju za sticanje zvanja strukovna medicinska sestra vaspitač

Radni odnos se zasniva na puno radno vreme od 8 časova dnevno a 40 nedeljno, a ukoliko su ispunjeni svi kriterijumi postoji mogućnost zaposlenja na neodređeno.

Visina zarade je u rasponu od 55.000,00 – 60.000,00 rsd, a obezbeđena je ishrana zaposlenog u Ustanovi.

U našoj ustanovi postoji mogućnost da se zaposleni profesionalno usavršavaju u mladom i dinamičnom kolektivu.

Kandidati treba da prilože:

1. Biografiju (CV)

Prijave slati na imejl-adresu: mirafantazija@gmail.com

Kontakt osoba: direktor PPU „Fantazija” Mirjana Mrđić Vukadinović.

Kontaktiramo isključivo kandidate koji ispunjavaju sve navedene kriterijume.

Vaspitač/Medicinska sestra - vaspitač

Postavljen od Predškolska ustanova Step by Step

9 dana do isteka

ABC Step by Step je privatna predškolska ustanova za decu uzrasta od 1 do 7 godina, čiji je program verifikovan od strane Ministarstva prosvete. Step by Step pruža deci mogućnost da nauče engleski jezik kroz specijalan program rada, svakodnevnu komunikaciju i mnogobrojne zabavne aktivnosti i igru. Više informacija možete naći na našoj internet prezentaciji www.stepbystep.rs

Raspisujemo konkurs za radno mesto:

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Rad sa decom od 1 do 7 godina
  • Vaspitači bi bili odgovorni za planiranje i realizaciju individualnih i grupnih aktivnosti
  • Poželjno je osnovno poznavanje engleskog jezika

Uslovi:

  • Tražimo kandidate koji su zainteresovani za rad sa decom, odgovorni, kreativni, energični i željni da se dokazuju kroz rad
  • Završen fakultet ili visoka škola za obrazovanje vaspitača, pedagoga, učitelja ili vaspitač medicinska sestra

Medicinska sestra

Postavljen od ANDREA DOM ZA SMEŠTAJ STARIH LICA

17 dana do isteka

Zemun

po dogovoru

Domu za stara lica ANDREA potrebne

MEDICINSKE SESTRE

za rad u našem objektu koji se nalazi na Altini u Zemunu.

Uslov:

Adekvatno obrazovanje-opšti smer

Spremnost da radi negu korisnika

Za više informacija pozvati nas na broj telefona: 060 3223 606

Vaše prijave šaljite i putem sajta klik do posla

Pročitaj više

Premium oglas

Medicinska sestra/tehničar

Postavljen od AGAPE DOM ZA PENZIONERE I STARA LICA

18 dana do isteka

Gerontološki centar "Agape" raspisuje konkurs za poziciju medicinske sestre-tehničara.

Radno vreme u turnusima.

Nudimo redovnu platu, prijavu, topli obrok, mogućnost bonusa.

Početna plata 55.000 DINARA

Mail za prijavu je info@domagape.com ili telefon 0637399836.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Medicinska sestra vaspitač (m/ž)

Postavljen od PU Iskra

29 dana do isteka

ПУ Искра је верификована приватна предшколска установа која се налази на општини Вождовац, у резиденцијалном делу Бањице, у пријатном и савремено опремљеном простору који је окружен зеленилом.

  ПРЕДШКОЛСКА УСТАНОВА

„ИСКРА“

Булевар ЈНА 9 (преко пута Пауновог
брега), Београд

Расписује конкурс за позицију:

Медицинска сеста васпитач

(1 извршилац)

Услови који су потребни за рад на позицији су:

- IV степен стручне спреме, односно средња
медицинска школа, смер за васпитаче или VI степен
стручне спреме, односно висока здравствена школа струковних студија, смер
струковна медицинска сестра.

- Пожељно радно искуство али не и неопходно.

Личне особине које кандидат мора да
поседује:

- Срдачност у приступу деци, разумевање њихових потреба и осећања,

- Енергичност, сналажљивост и одговорност;

- Стрпљење и флексибилност;

- Спосбност самосталног рада као и рада у тиму;

- Добре комуникационе способности.

Нудимо:

- Стално запослење;

- Раду у уиграном и мотивисаном тиму;

- Редовна и стимулативна зарада;

- Стручно усавршавање.

Заинтересовани кандидати пријаве могу слати на info@puiskra.rs

Конкурс је отворен до попуне места.

Pročitaj više
Medicinska sestra/ tehničar

Postavljen od ANTIC KAN DOO

3 dana do isteka

po dogovoru

Potrebne medicinske sestre za rad u domu za stara lica.

Sve potrebne informacije možete dobiti na broj:

0607050458 glavna sestra Vesna

Nudimo stalni radni odnos.

Postavljen od Poliklinika dr Rončević

Potrebna medicinska sestra opšteg, ginekološkog, pedijatrijskog smera.

Plata 70.000 do 80.000 dinara

Radi se prva i druga smena, bez noćnih smena. Svaka druga ili treća subota slobodne.

Pročitaj više
Medicinska sestra tehničar

Postavljen od DOM ZA STARE ELIZABETA

8 dana do isteka

Domu za stare Elizabeta , Beograd - Visnjica potrebna medicinska sestra - tehničar za smenski rad po principu dan - noc dva dana slobodno.

Obrok u smeni obezbedjen.

Pocetna plata 50.000 do 55.000

Prijave je najbolje poslati na info@elizabeta.rs

Kandidati ce biti pozivani do 23.04.  i od 03.05.

Pročitaj više
Medicinska sestra na preventivnoj zdravstvenoj zaštiti

Postavljen od PU Kuća Malih Stopala

25 dana do isteka

po dogovoru

Uslovi:

-srednje obrazovanje zdravstvene struke u trajanju od 4 godine, opšti ili pedijatrijski smer

-godinu dana rada u struci

-položen stručni ispit

Ukoliko volite rad sa decom, prijatnu atmosferu i posvećen tim, onda smo pravo mesto za Vas.

Pošaljite nam Vaš CV i mi ćemo Vas pozvati na razgovor.

Pročitaj više

Posao medicinske sestre

Posao medicinske sestre se ne odnosi samo na brigu o pacijentima u okviru zdravstvenih ustanova već u svim ustanovama koje imaju potrebu za zdravstvenom negom i zaštitom njihovih korisnika. Tu se misli, izmedju ostalih, i na posao koje medicinske sestre obavljaju  u domovima za stara lica ali na potrebu za zaštitom i prevencijom dece u predškolskim ustanovama i jaslicama gde su medicinske sestre obavezan kadar za ove ustanove.

Pored pružanja medicinske pomoći, posao medicinskih sestara često obuhvata i organizaciju poslovanja u domenu zdravstvene zaštite u nekoj ustanovi kao i brigu o zalihama medicinskih sredstava. Za obavljanje posla medcinske sestre potrebno je najmanje srednje obrazovanje medicinske struke u trejanaju od 4. godine. Za neke specifične pozcije potrebno je da je medicinska sestra usko specijalizovana u nekoj oblasti, kao što je pedijatrija kod vrtića i predškolskih ustanova.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00