3 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Frizer posao

Pogledajte najaktuelnije poslove za frizera i konkurišite za poslove u frizerskim salonima preko naše platforme.

Premium oglas

Muško ženski frizer sa iskustvom

Postavljen od AFRODITA DM

21 dan do isteka

Više gradova

preko 120000 din

Potrebni muško-ženski frizeri u salon lepote Afrodita DM u Mirjevskom Bulevaru u Beogradu.

Radno iskustvo:

Sa iskustvom.

Nudimo:

Uslovi odlični, plata do 130.000 dinara

Telefon za dodatne informacije: 063 8317979

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Frizer/ frizerka sa iskustvom

Postavljen od LA REINA MB SALON LEPOTE

9 dana do isteka

Frizersko-kozmetičkom salonu La Reina potreban frizer/ka sa iskustvom.

Radno vreme 6h, fiksna plata 65 000 +procenat 40%.

Pročitaj više
Muški frizer i berberin

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

35 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Poznatom muškom frizerskom salonu i berbernici na Dorćolu, sa dugom tradicijom, radi daljeg razvoja kvaliteta svojih usluga, a na zadovljstvo kako klijenata, tako i zaposlenih, proširuje svoj tim za upražnjeno radno mesto na poziciji:

· Opis posla:

- Uslužno pranje, šišanje i stilizovanje kose glave

- Trimovanje, šišanje i stilizovanje brade

- Kulturan i profesionalan interpersonalni odnos sa klijentima i kolektivom, te građenje prijatne atmosfere

- Naplata usluga

- Održavanje higijene prostora

· Radno vreme:

- I smena 08:00 – 14:00

- II smena 14:00 – 20:00

- Subotom 08:00 – 15:00

· Slobodni dani:

- Nedelja

· Početna plata:

- 70.000 dinara (plus bakšiš)

· Uslovi:

- Kandidat mora imati minimum tri godine iskustva u radu sa stilizacijom muških frizura (poželjno i brade)

· Napomena:

-  Obezbeđena dodatna obuka i usavršavanje za kandidate sa nešto manjim radnim iskustvom ali velikom voljom za usvajanjem novih veština

Zainteresovani kandidati nas mogu kontaktirati na mail:

sozsnagamladosti@gmail.com

Ili na sledeće brojeve telefona:

060/714-00-02

011/4250-520

Pročitaj više

Frizer poslovi

Frizeri svoj posao uglavnom obavljaju u frizerskim salonima. Savetuju svoje klijente i daju preporuke za pranje kose i oblikovanje frizure. Osim toga i prodaju proizvode za negu kose. Aktivnosti frizera uključuju: pranje, šišanje, farbanje (kosa, trepavice, obrva). Na našem sajtu je velika ponuda za frizere. Posao fizera u Beogradu je dobro plaćen te plate znaju biti i preko 100.000 dinara

Hairdresser

Hair-dresser

Frizerski saloni
Frizer traži posao
Nudim posao frizeru

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00