27 Oglasa za posao za kategoriju Studentski poslovi

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Poslovi za studente

Ukoliko tražite studentske poslove, pretražite najaktuelnije oglase za posao za studente u Srbiji i aplicirajte preko naše platforme u samo par klikova. Najveća baza studentskih i poslova za mlade u Srbiji.

Premium oglas

Očitavanje bar kodova u Zaječaru

Postavljen od TIM omladinska zadruga

12 dana do isteka

Zaječar

Omladinskoj zadruzi TIM potrebni omladinci za rad 19.07.2022 na očitavanju bar kodova u Zaječaru.

Radno vreme od 22h.Satnica 250,00 dinara

Poslati CV ili se javiti na 063/300-457 i 063/300-422

Očitavanje bar kodova u Vršcu

23 dana do isteka

Vršac

Omladinskoj zadruzi TIM potrebni omladinci za očitavanje  bar kodova u Vršcu 02.08.2022.Radi se od 22,00 .Cena sata 250,00 dinara.

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Odvajanje robe u Dobanovcima

2 dana do isteka

Dobanovci

Omladinskoj zadruzi TIM potrebni omladinci za rad na odvajanju robe u Dobanovcima.

Radno vreme od 22h – 06h.Satnica 315,00 dinara

Studentski poslovi u više gradova

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

7 dana do isteka

Više gradova

Omladinska i studentska zadruga Bulevar razvija studentsku mrežu na teritoriji svih većih gradova u Republici Srbiji (Beograd, Niš, Kragujevac, Novi Sad, Subotica, Pančevo, Zrenjanin, Čačak, Kraljevo, Novi Pazar, Kruševac, i drugi) radi obezbedjivanja i pronalaženja odgovarajućih poslova za studente i pravovremenog objavljivanja oglasa za posao.

Ponuda poslova se svakodnevno menja, imamo zahteve za različite profile radnika na teritoriji Srbije za sezonske poslove u turizmu, gradjevinarstvu, ugostiteljstvu, trgovini i uslugama, marketingu i medijskoj produkciji, promo akcijama, sajmovi, državnoj upravi, industriji, administraciji i ostalo.

Omladinska i studentska zadruga BULEVAR pruža na teritoriji Republike Srbije usluge: Zapošljavanje radnika na privremenim i povremenim poslovima Vodjenje evidencije oglasa za posao objavljenih od strane poslodavaca (poslovi za studente i zapošljavanje radnika do 30 godina starosti)

Zapošljavanje radnika na sezonskim poslovima Zapošljavanje radnika na određeni vremenski period (rad na odredjeno)

Pronalaženje adekvatnih poslova za studente u skladu sa njihovim željama i mogućnostima za rad Omladinska zadruga BULEVAR nudi brz i kompletan servis poslodavcima za sve profile radnika, na svim lokacijama u Beogradu i Srbiji Za više informacija pozvati na sledeće brojeve telefona: 011/344-33-81, 011/243-54-86, 011/344-72-57, 011/630-19-37, 060/600-02-90, 011/3650-156, 011/3650-157, 011/3650-158, 011/3650-159, 060-5555-823.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Odvajanje i pakovanje knjiga u magacinu

Postavljen od Omladinska zadruga Dob

Potrebni kandidati za odvajanje i pakovanje knjiga u magacinu.

Period angažovanja jul-septembar

Radno vreme od 8-16 h I 10-18 h

Neto sat 300 dinara,organizovan prevoz

Lokacija: Ostružnica

Za više informacija pozvati na telefone: 011/3220-068 ili  011/3220-026
Zainteresovani mogu popuniti prijavu na sajtu www.oz-dob.co.rs ili poslati biografiju na mail poslovi@doboz.rs

Izlagači robe

25 dana do isteka

Potrebni omladinci za posao izlaganja proizvoda u većim maloprodajnim objektima u Beogradu.
Opis posla:

- izlaganje proizvoda na rafove
- praćenje rokova važenja robe
- slanje izveštaja
- radno vreme 8 sati dnevno
- plata 40.000,00 dinara + prevoz
- posao na duže vreme

Zainteresovani mogu popuniti prijavu na sajtu www.oz-dob.co.rs ili poslati biografiju na mail poslovi@doboz.rs

Pročitaj više
Pomoćni poslovi u firmi za distribuciju kafe i aparata

Postavljen od OZ Central

Potrebni  omladinci za pomoćne poslove u firmi za distribuciju kafe i aparata.

Zarada po satu:300,00 rsd

Mesto rada: Altina, Zemun

Prijave  na 011/303-55-95 ili 060/303-55-95

Biografije slati na  konkurs@ozcentral.rs ,  putem sajta www.ozcentral.rs

Pročitaj više
Razne vrste poslova preko omladinske zadruge

po dogovoru

Potrebni omladinci za poslove raznih profila.

Vise informacija na sajtu  www.ozcentral.rs

ili  nas kontaktirajte na 011/3035595, 060/3035595

Čekamo vas, vaša Omladinska zadruga Centrala.

Pročitaj više
Prodaja/promocija kozmetike u parfimerijama

8 dana do isteka

Potrebni  omladinci za poslove prodaje/promocije kozmetike u parfimerijama.

Cena sata:   300 RSD

Mesto rada: Beograd

Pročitaj više

Studentski poslovi

To je kategorija poslova koji se uglavnom pronalaze preko omladinskih zadruga. Poslovi koji studenti mogu da zaključe sa omladinskom zadrugom mogu biti privremeni, sezonski ili part time. Zarada se obračunava po satu, kao dnevnica ili na mesečnom nivou. Na našem sajtu postoji velika ponuda studentskih poslova preko omladinskih zadruga. Neka od najtraženijih zanimanja su: Vozači, deklaranti (lepljenje deklaracija), magacioneri, pakeri, promoteri, call centar itd.

Neki ovaj ​studentski ​posao nazivaju i pretražuju sa pojmom:

Studentski poslovi nis

Studentski poslovi beograd

Poslovi za studente novi sad

Poslovi za studente novi beograd

Oglasi za posao za srednjoskolce

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00