6 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Vodoinstalater posao

Ukoliko tražite posao vodoinstalatera u domaćim ili stranim kompanijama, u zemlji ili inostranstvu, preko naše platforme možete aplicirati u samo nekoliko klikova. Svi aktuelni poslovi za vodoinstalatera su sada na jednom mestu.

Premium oglas

Pomoćni radnik vodoinstalatera

Postavljen od DM GRADNJA BEOGRAD-ZEMUN

18 dana do isteka

Više gradova

Vodoinstalaterskoj radnji hitno potreban pomoćni radnik/radnica.

Za više informacija i zakazivanje razgovora za posao pozvati na: 064/141-90-65

Pročitaj više
Vodoinstalater sa vozačkom dozvolom

Postavljen od PR SPOJNICA

26 dana do isteka

po dogovoru

 Potreban vodoinstalater sa vozačkom dozvolom

Kontakt telefon: 063256876

Email: spojnica3@gmail.com

Pročitaj više
Pomoćnik vodoinstalatera sa vozačkom dozvolom

po dogovoru

Potreban pomoćnik vodoinstalatera sa vozačkom dozvolom

Pročitaj više
Vodoinstalater sa iskustvom m/ž

Postavljen od Partners&Orka

27 dana do isteka

po dogovoru

 Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse,
za svog renomiranog klijenta, firmu SKV
INŽENJERING, osnovanu 2018. godine, raspisuje konkurs za radnu poziciju:

Delatnosti firme su izgradnja stambenih i nestambenih
objekata, rad na elektroenergetskim i telekomunikacionim instalacijama kao i
HVAC instalacijama.

Mesto rada: Rad u
Srbiji (sa terenskim radom) i mogućnost rada u Nemačkoj

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

· Minimum
5 godine iskustva u struci

· Spremnost na učenje i napredovanje

· Rad na satnicu

Poslodavac obezbeđuje:

· Ugovor
o radu

· Dodatne
dnevnice za terenski rad u skladu sa zakonom

· Dodatne
dnevnice za terenski rad u inostranstvu u skladu sa zakonom

· Bezbednost
i zdravlje na radu

· Rad u
prosperitetnoj firmi koja je posvećena konstantnom unapređenju poslovanja

· Rad u
prijatnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog
angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu
proslediti na e-mail adresu akreditovanog oglasivača:

 berzaposlova@partners-orka.co.rs ili pozvati
na broj telefona akreditovanog oglasivača:

+381 60 5005 853

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte
saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i
prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

– Oglas aktuelan
30 dana od dane objave

–Agencijske
usluge su besplatne za kandidate.

Pročitaj više
Vodoinstalater

Postavljen od KND hidro inženjering doo

28 dana do isteka

Pančevo

80000-120000 din

Firmi KND hidro inženjering potebni majstori vodoinstalateri sa iskustvom na postavjanju vodovodne, kanalizacionene i hidrantske instalacije u novim objektima kao i rekonstrukciji-zammeni postojećih ViK instalacija.

Pročitaj više
Vodoinstalater m/ž Dubrovnik

29 dana do isteka

Hrvatska - Dubrovnik

 Partners & Orka, reklamna agencija vrši zakup oglasnog prostora
za svog renomiranog klijenta putničku agenciju „Smještaj i to“ d.o.o. iz
Hrvatske i potražuje radnike za sopstvene potrebe za turističku sezonu 2022
godine pozicija posla:

  Vodoinstalater (m/ž)

Mesto rada: Dubrovnik (i
okolina), Hrvatska

Veći broj izvršilaca posla

Opis posla:

  • pripremni radovi na
        objektu za izvođenje vodovodnih instalacija
  • obeležavanje puteva za
        postavljanje cevi
  • montaža uređaja u
        objektu, te svih vodovodnih i odvodnih instalacija na objektu u
        prostorijama različitih namena – kuhinja, kupatilo, WC itd.
  • poslovi montaže i
        priključivanja sistema za pripremu tople vode, solarnih sistema i spajanja
        cevovoda za odvod otpadne vode

Uslovi:

  • Poznavanje tehnologija
        obrade i montaže, osnove tehničkog crtanja, osnove tehničke mehanike,
        elementi vodovodnih instalacija i protoka, tehnologija vodoinstalacija,
        tehnologija strojarskih instalacija
  • Iskustvo na istim ili
        sličnim poslovima

  • Stimulativna mesečna
        primanja, zavisno od iskustva i stručnosti

· Obezbeđen smeštaj

· Izrada radnih dozvola za
kandidate non EU

· poslodavac obezbeđuje
bezbednost, opremu i zdravlje na radu

  • Mogućnost stalnog
        zaposlenja

Napomena:

Kandidati
koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove
konkusa svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:
zaposlenje@partners-orka.co.rs ili posao@hedera-estate.com .

Kandidati
koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi
podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu
Zakona o zaštiti podataka.

Oglas
aktuelan 30 dana od dana objave.

Usluge
agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Pročitaj više

Vodoinstalater poslovi

Posao vodoinstalatera je da  instalira i vrši popravku i zamenu cevi, slavina, bojlera, lavaboa, toalet šolja, tuš kabina, mašina za pranje veša i sudova i drugih uređaja, povezuje ih na vodovod i kanalizaciju. Posao vodoinstalatera je i da montira cevovod. Posao vodoinstalatera je traženo i dobro plaćeno zanimanje. Na našem sajtu je velika potražnja za vodoinstalaterima. Plata vodoinstalatera i veća od 2000 evra

Nudimo posao vodoinstalaterima

Vodoinstalateri plata

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00