8 Oglasa za posao za kategoriju Promotivne aktivnosti

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Promotivne aktivnosti

Radnici za vikend promocije-PET SPOT

Postavljen od NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

2 dana do isteka

Za potrebe našeg saradnika potražujemo vredne omladince (do 30 godina), osobe koje bi vikendima promovisali brendove kompanije-u pitanju je rad na duže,i do 6 meseci.

Takođe bi nekoga angažovali i kao asistenta u maloprodaji (dnevnica po dogovoru).

Dnevica po danu za promocije bi bila 1500 dinara.

Radi se od 12h do 17h.

Više informacija je dostupno na razgovoru za posao sa poslodavcem.
Prijave preko sajta klikdoposla

Pročitaj više
Hostesa/ host

27 dana do isteka

Više gradova

Želimo da zaposlimo hostesu/ hosta za info pult posvećenu, vrednu i pouzdanu osobu koja će biti dugoročno deo našeg tima.

Radno iskustvo nije neophodno, ali je poželjno na istim ili sličnim poslovima.Potrebno dobro poznavanje engleskog jezika, drugi strani jezik može biti samo bonus. Poznavanje rada na računaru ( Microsoft Office).

Potreban je minimum četvrti stepen stručne spreme.

Puno radno vreme

-prijem i komunikacija sa strankama

-dezurstvo na telefonskoj liniji

-administrativni poslovi

-odgovaranje na upite

-ljubazna komunikacija sa kolegama i eksternim saradnicima i slično.

Vise informacija od poslodavca

Prijave preko formulara na sajtu klikdoposla

Pročitaj više
Potrebni studenti

Postavljen od Omladinska zadruga Dob

34 dana do isteka

Potrebni studenti za razne poslove na odredjeno vreme po par dana u nedelji po potrebi.
Smene po dogovoru
Satnice od 250 din.neto

Zainteresovani mogu popuniti prijavu na sajtu www.oz-dob.co.rs ili poslati biografiju na mail poslovi@doboz.rs

Pročitaj više
Izlagač robe - Beograd i Novi Sad

Potrebni omladinci za posao izlaganja proizvoda u većim maloprodajnim objektima.
Opis posla:

- izlaganje proizvoda na rafove
- praćenje rokova važenja robe
- slanje izveštaja
- radno vreme 7 sati dnevno pet dana u nedelji,šesti dan se radi 5 sati
-jedan dan je slobodan
- plata 43.000,00 dinara + prevoz
- posao na duže vreme

Za više informacija pozvati na telefone: 011/3220-068 ili  011/3220-026

Pročitaj više
Izlagači robe - Mladenovac

45 dana do isteka

Mladenovac

35000-50000 din

Potrebni omladinci za posao izlaganja proizvoda u većim maloprodajnim objektima u Mladenovcu na duže vreme.

Opis posla:

- radno vreme 7 sati dnevno pet dana u nedelji,6.dan se radi 5 sati

- jedan dan slobodan

- plata 43.000,00 dinara + prevoz

Zainteresovani mogu popuniti prijavu na sajtu www.oz-dob.co.rs ili poslati biografiju na mail poslovi@doboz.rs

Pročitaj više
Izlagači robe - Beograd

Potrebni omladinci za posao izlaganja proizvoda u većim maloprodajnim objektima u Beogradu na duže vreme.

Opis posla:

- radno vreme 7 sati dnevno pet dana u nedelji,6 dan se radi 5 sati

Pročitaj više
Hostesa/ host u pozorištu

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD

60 dana do isteka

Beograd

25000-35000 din

Potrebna hostesa/ host za rad u pozirištu - Beograd

-rad pre podne ili posle podne po izboru

-angazovanje po satu

-po pozivu

-rad u garderoberu pozorista i na pregledu ulaznica-karata

Svi zainteresovani kandidati svoj CV mogu poslati, ili doneti lično, u prostorije Omladinske Zadruge Danivizard

O.Z. Danivizard

Čarli Čaplina br.39

Hala Pionir (ledena dvorana)

Radno vreme

radnim danima: 09-17h

subotom: 09-13h

Tel/Fax: 011/3292 - 676  0656890171,0612974233

Pročitaj više
Call operater -vise lokacija u centru grada

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

72 dana do isteka

Call operater potreban call centru na vise lokacija u centru grada

Firma se bavi prodajom kvalitetnih brendiranih proizvoda.

Posao podrazumeva telefonsku prodaju.

Radno iskustvo: pozeljno , ali nije neophodno.

Obezbedjena obuka i placena obuka u trajanju od 5 radnih dana.

Radno vreme: 08h-16h

VIKEND SLOBODA

Nudimo:

- redovnu platu + prijavu + nagradne bonuse

-rad u pozitivnom kolektivu i prijatnom ambijentu

Vase prijave mozete nam slati na: sozsnagamladosti@gmail.com

ili nas kontaktirajte na: 064-6598-818,  011-4250-525

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00