1 Oglasa za posao za kategoriju Poljoprivreda

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Poslovi u poljoprivredi

Radnik u garden centru

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

7 dana do isteka

Omladinska i studentska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i omladince. Preko omladinske i studentske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji.

Mesto: Beograd

Opis posla:

  • Potrebna osoba za održavanje biljaka, orezivanje, plevljenje, zalivanje i u dogledno vreme u prodaji.
  • Poželjno poznavanje biljaka i iskustvo u radu sa biljakama.
  • Poželjno obrazovanje poljoprivrednog ili šumarskog smera, srednja škola ili fakultet.
  • Radno vreme 8 sati, svaka druga subota je radna.
  • Obezbeđena hrana.

Cena rada: Početna satnica 400 din.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:

  • Ličnim dolaskom na adresu: Birčaninova 42, Beograd – Savski Venac
  • Telefonom: 060 6001 655
  • Email-om: poslati CV na [email protected]

Napomena:
Preuzmi i popuni ovaj obrazac CV-a i pošalji na navedenu email adresu. Da li vas interesuju i drugi poslovi? Saznajte više klikom na Oglas za posao.

Pridružite se našem timu i radite u prijatnom okruženju sa biljkama!

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00