2 Oglasa za posao za kategoriju Poljoprivreda i sumarstvo

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Poljoprivreda i sumarstvo

Izdvojeni oglas

Radnik

Postavljen od SKR Čolak

15 dana do isteka

Prokuplje

50000-80000 din

Potreban radnik za odrzavanje borovnica u saksiji.

Nije neophodno neko prethodno iskustvo.

Pozeljno je da zna da vozi traktor.

Radno vreme je od 07:00 do 17:00.

Ima dve pauze za dorucak i rucak.

Rucak mi obezbedjujemo.

Pročitaj više
Radnik/ca u poljoprivredi i ovčarstvu m/ž

Postavljen od Partners&Orka

25 dana do isteka

Inostranstvo

 Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta iz Hrvatske, raspisuje konkurs za radnu poziciju:

                                                            Radnik/ca u  poljoprivredi i ovčarstvu m/ž

Potreban veći broj izvršioca

Lokacija: Varaždin, Hrvatska

Opis posla:

· Vođenje računa o stadu ovaca, izvođenje na ispašu

· 40 velikih ovaca i 50 malih

· Ovce pasu u ograđenom prostoru

· Obavljanje opštih poslova u domaćinstvu

Zaposlenima nudimo:

· Prijavljeni radni odnos-ugovor

· Izrada radnih dozvola

· Visokokotirajuća zarada

· Socijalno i zdravstveno osiguranje

· Odlični uslovi rada, bezbednost i zdravlje na radu

· Plaćen smeštaj

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa

svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

office@partners-orka.co.rs ili pozvati na broj telefona:

+381 641260055

+381112683486

Biće kontaktirani

samo kandidati koji uđu uži izbor.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci

mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.

Oglas aktuelan do popune radnih mesta.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00