9 Oglasa za posao za kategoriju Prehrambena industrija

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Prehrambena industrija

Premium oglas

Radnici u proizvodnji hladno ceđenih sokova

Postavljen od Cold Pressok doo

26 dana do isteka

Batajnica

Višetruki  pobednici na takmičenjima za najbolje proizvode u Evropi i Americi, firma za proizvodnju hladno ceđenih sokova, Cold Pressok je već 9 godina jedinstvena po tehnologiji obrade sirovine i kvalitetu dobijenih proizvoda. Idemo u korak sa svetsktim trendovima i proizodimo proizvode koji su budućnost. Koristimo tehnologije koje jedini posedujemo u širom regionu. Budite deo tima koji konstantno beleži izuzetan rast iz godine u godinu. Potrebni su nam odgovorni, lojalni i vredni ljudi željni dobre radne atmosfere i stabilnog radnog mesta.

Proizvodni pogon je u Batajnici.

VRSTA POSLA:

  • Priprema sirovine za pranje
  • Izručivanje sirovine  u mašinu za pranje
  • Prihvatanje oprane sirovine u sudove za dalju obradu
  • Ceđenje citrusa na najmodernijoj mašini za tu namenu i odlaganje otpada
  • Odlaganje dobijenog soka u odgovarajuće sudove za naredne tehnološke postupke
  • Pranje mašine i primena higijene radnog mesta
  • Punjenje i pakovanje sokova
  • Rad na mašini za mlevenje koštunjavog voća

ZNANJE I VEŠTINE:

  • Poželjno prethodno iskustvo iz proizvodnog pogona ali nije neophodno.
  • Obuka obezbeđena od strane firme.

NUDIMO:

  • Radna nedelja 5 dana
  • Dva slobodna dana
  • Rad samo u jednoj smeni od 6h - 14h
  • Dobra i redovna plata svakog 1. u mesecu
  • Prijava - ugovor o radu, odmah
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Kolektivni godišnji odmori 2X 2 nedelje
  • Dobri uslovi rada i lepa radna atmosfera
  • Mogućnost konstantnog napredovanja

Očekujemo Vaše prijave.

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Pomoćne radnice/ radnici u pekari

Postavljen od S.Z.T.R. Lim Pro

19 dana do isteka

Više gradova

50000-80000 din

Potrebne pomoćne radnice/ radnici - prodavačice/ prodavci za rad u pekari na Novom Beogradu.

Posao podrazumeva pripremu i odrzavanje higijene.

Pozeljno radno iskustvo na slicnim poslovima.

Stalni radni odnos.

Za više informacija pozovite na telefon: 064-55-444-88

Radnica/radnik u pekari

Postavljen od PTUR Bojana Sakić

31 dan do isteka

Pekara sa 30 godina dugom porodičnom tradicijom. Duh našeg poslovanja zasniva se na prijateljskoj atmosferi bez pritiska. Orijentišemo se ka radu u dobro uigranom malom sistemu.

Potreban nam je: Radnica/radnik u pekari

(2 izvršioca, Beograd)

Opis posla:

  • Usluživanje kupaca, izlaganje i prodaja proizvoda
  • Priprema proizvoda za prodaju
  • Održavanje higijene radnog mesta

Poželjno je poznavanje:

  • Rada na kasi
  • Rada u pripremi
  • Elementarno znanje engleskog jezika, ali nije neophodno

Radno iskustvo:

  • Poželjno je iskustvo u radu na istoj ili sličnoj poziciji ali nije neophodno

Potreban nam je kandidat koji je:

  • Vredan
  • Pedantan
  • Ljubazan
  • Komunikativan
  • Timski igrač

Nudimo:

  • Prijateljsku atmosferu bez pritiska
  • Sve uslove garantovane Zakonom o radu
  • Dodatne stimulacije za kvalitetan rad
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Radnik u proizvodnji

Postavljen od Real Feel doo

13 dana do isteka

Novi Sad

Firmi Real Feel doo potreban radnik u porizvodnji.
Firma se bavi proizvodnjom sosova, kečapa, majoneza.
Radi se u dve smene od 7h do 15h i od 14h do 22h.
Proizvodni pogon nalazi se u Futogu, Gavrila Principa 24.
Zainteresovani mogu da se javi na broj telefona 021/301 73 59 i 069 588 13 82

Radnik/ica u pekari

Postavljen od Pekara Familija

27 dana do isteka

Potrebni radnik/ica sa iskustvom za rad u pekari u centru Beograda.

Plata od 55.000 do 65.000 dinara plus topli obrok.

Za vise informacija o opisu posla pozvati 0638584892-Sneža

Rad u proizvodnji

Postavljen od PR SPAS PLUS

Batajnica

Potrebne  radnice/ radnici u pekarsko poslastičarskoj proizvodnji  u Batajnici.

Rad u prvoj smeni

Poželjno radno iskustvo

Obuka zainteresovanih kandidata

Stalni radni odnos

Plata 60000 do 75.000 hiljada

Telefon za informacije i zakazivanje razgovora 064 6260710

Pročitaj više
Ispomoć u restoranu

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

7 dana do isteka

Mesto: Novi Beograd, Zvezdara

Potrebni omladinci za rad u restoranu hrane

Opis posla:

- Pomoćni poslovi u restoranu

Uslovi rada:

- Početna cena rada:

Ispomoć za kuhinju - 300 din/h

Ispomoć za prodaju na liniji - 250 din/h.

- Rad u smenama

- Mogu konkurisati studenti do 26 god. ili nezaposlena lica do 30 god.

Pročitaj više
Pekar za rad u trećoj smeni

Postavljen od Baguette doo

21 dan do isteka

Potreban ozbiljan pekar za hleb i pecivo za rad u trećoj smeni.

Radno mesto je u Beogradu.

Dogovor.

Dodatne informacije putem telefona.

Pročitaj više
Majstor za pravljanje domaćih kiflica

po dogovoru

Potrebna nam je osoba za pravljenje domaćih kiflica.

Dogovor.

Dodatne informacije putem telefona: 0668086718 pozvati Bojanu.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00