14 Oglasa za posao za kategoriju Prehrambena industrija

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Prehrambena industrija

Premium PLUS

Kasir / Kuvar / Dostavljač

Postavljen od Suši Boks

21 dan do isteka

Više gradova

po dogovoru

Novootvorenom objektu Suši Boks potrebni:

-KASIRI (sa i bez iskustva)

-KUVARI (sa i bez iskustva)

-DOSTAVLJAČI (sa našim skuterom ili vašim vozilom u krugu od 3 km)

Suši Boks je novoosnovan restoran japanske i azijske kuhinje sa dugom tradicijom iz Rusije. U potrezi smo za mladim ljudima koji žele da usavrše svoje veštine u kuhinji.

Nudimo plaćenu obuku koja traje mesec ili dva, u zavisnosti zlaganja. Nakon obuke imate priliku da napredujete zajedno sa nama u širenju lanca Suši Boks.

Nudimo:

- Fiksnu zaradu sa sistemom bonusa

- Plaćenu obuku

- Prijavu

- Topli obrok

- Sigurno napredovanje

Plata od 50 000 do 150 000 din.

Javiti se na telefon +381603620051

Obezbeđen smeštaj, ukoliko niste iz Beograda.

Rukovalac – operater na mašini u pogonu testa

Postavljen od Frikom

30 dana do isteka

Kompanija Frikom, lider u proizvodnji i distribuciji sladoleda i smrznute hrane, u potrazi je za kolegom/koleginicom na poziciji:

Beograd, Zrenjaninski put bb

Opis posla:

  • rukovanje na svoj raspoloživoj procesnoj i pomoćnoj procesnoj opremi;
  • raspoređivanje zaposlenih na rad na proizvodnoj liniji, na način najbolji za obavljanje posla, a u skladu sa opisima poslova zaposlenih;
  • udaljavanje zaposlenog sa rada (ili traženje zamene radnika na privremenim i povremenim poslovima), ukoliko se ne pridržava propisanih procedura za rad i ponašanje;
  • ispunjenje smenskog plana proizvodnje na proizvodnoj liniji na kojoj rukuje;
  • montaža, demontaža, pranje elemenata procesne opreme, na proizvodnim linijama i linijama pakovanja, sanitarno održavaje procesne opreme i pogona;
  • poštovanje i sprovodjenje utroška sirovina i ambalaže, prema utvrdjenim normativima;
  • tačno i svakodnevno vođenje prateće dokumentacije;
  • učestvovanje u remontu procesne opreme.

Uslovi:

  • III stepen stručne spreme (prehrambenog ili tehničkog usmerenja);
  • minimum 3 godine radnog iskustva u pekarskoj industriji;
  • napredni nivo rukovanja opremom za zamese i laminiranje lisnatog testa;
  • srednji ili napredni nivo rukovanja proizvodnim linijama.

Ukoliko mislite da je ovo prava prilika za Vas, prijavite se!

Možete se prijaviti na mejl adresu milica.veraja@frikom.rs

ili na broj telefona 065/8583994

Pročitaj više

Premium oglas

Prodavci za rad u pekari

Postavljen od Pekara Kuki 2

13 dana do isteka

Potrebni prodavci za rad u pekari, prodaja, izlaganje peciva

Potrebni su nam ozbiljni, vredni i odgovorni ljudi za
stalan posao.

Nudimo stalan posao, redovne isplate i prijatno radno okruženje u malom kolektivu.

Prednost nedeljom se ne radi.

Pošaljite biografiju ili nas pozovite na telefon: 0641718054 ili 0638688233

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Pomoćne radnice/ radnici u pekari

Postavljen od S.Z.T.R. Lim Pro

33 dana do isteka

50000-80000 din

Potrebne pomoćne radnice/ radnici - prodavačice/ prodavci za rad u pekari na Novom Beogradu.

Posao podrazumeva pripremu i odrzavanje higijene.

Pozeljno radno iskustvo na slicnim poslovima.

Stalni radni odnos.

Za više informacija pozovite na telefon: 064-55-444-88

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Prodavačica/ prodavac u pekari

Postavljen od Nensico doo

Za rad u pekari potrebna  prodavačica/ prodavac, poželjno je da peče pekarske proizvode.

U obzir dolazi samo ozbiljna i odgovorna radnica/ radnik.

Telefon za informacije: 065/2111516

Poslastičar

Postavljen od PR Koki

24 dana do isteka

Potreban poslastičar ili pomoćni poslastičar u renomiranoj poslastičarnici Koki.

Potreban poslasticar koji zna i hoce da radi.

Mogućnost učenja novih veština i recepata a plata zavisi od vašeg angažovanja i želje za radom.

Radnik/ica u pekari

Postavljen od Pekara Familija

Potrebni radnik/ica za rad u pekari u centru Beograda.

Plata 55.000 dinara.

Za vise informacija o opisu posla pozvati 0638584892-Sneža

Pročitaj više
Pomoćni radnik u kuhinji

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

5 dana do isteka

Novi Sad

35000-50000 din

Novi Sad

Opis posla:

– Seckanje i čišćenje namirnica

– Pakovanje

– Pranje sudova, održavanje higijene

– Pomoć u toploj kuhinji

– Angažovanje na duži vremenski period

– Radno vreme: rad u dve smene od 07-15h i 15 do 23h od utorka do nedelje, ponedeljkom se ne radi

Uslovi rada:

– SSS, minimum 1 godina prethodnog radnog iskustva u restoranu ili hotelu

Pročitaj više
Mesar m/ž

Postavljen od Partners&Orka

Novi Beograd

 Partners & Orka, reklamna agencija iz

oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, firmu „Prerada mesa Slavonac”

na Bežanijskoj kosi, zbog povećanog obima posla, na duži vremenski period,

potražuje radnika na poziciji:

Mesar m/ž

Mesto rada: Bežanijska kosa, Novi Beograd

Potrebno više izvršilaca posla.

Vi ste iskusan roštiljdžija, posvećen/a svom poslu i ugostiteljstvu?

Uspešno pružate visokokvalitetne usluge?

Odgovorni ste u svom poslu i mislite da zaslužujete novo, autentično i ekskluzivno

okruženje?

Opis posla:

  • Obrada, izlaganje i

        prodaja mesa i mesnih prerađevina
  • Održavanje higijene

        vitrina i ostalog radnog prostora
  • Ostale aktivnosti u

        skladu sa prirodom posla koji obavlja.

Uslovi:

  • Potrebno radno

        iskustvo min 2 godine za iskusne mesare
  • kandidati bez iskustva

        moraju imati SSS - prehrambena škola za mesara, mogućnost obuke
  • Snalažljivost,

        organizovanost, profesionalnost i samostalnost u radu
  • Sposobnost

        prilagođavanja timu

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na

        određeno vreme, sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Radno vremena u

        smenama od 06-14 i od 09-17h
  • jedan slobodan dan
  • početna plata 70.000
  • Opremu, bezbednost i

        zdravlje na radu

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove

konkursa, svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti pozivom na broj 0641194995 - direktor Duško

Janković.

Kandidati koji su zainteresovani za ou vrstu angažovanja mogu popuniti formular

na našem sajtu na sledećem linku http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se

njihovi podaci mogu koristiti zapotrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu

Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana.

Usluge agencije su besplatne za radnike koji potražuju posao.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00