3 Oglasa za posao za grad Nova Varoš

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Nova Varoš

Premium PLUS

Kontrolor na tehničkom pregledu

Postavljen od TAMS DOO

22 dana do isteka

Više gradova

TAMS DOO, firma sa dugogodišnjim iskustvom u tehničkom pregledu vozila, posluje od 2007. godine i zbog proširenja kolektiva traži novog člana tima na poziciji:

Opis posla:

  • Rad na liniji putničkog programa i teretnog do 3,5 t
  • Smenski rad:
    • Prva smena: 08:00 - 14:30
    • Druga smena: 14:30 - 21:00
    • Dolazak 15 minuta pre početka smene
    • Rad svake druge subote (nedeljom neradna)
    • U svakoj smeni rade po tri kontrolora

Uslovi:

  • Završena srednja škola, smer: saobraćajna
  • Poželjno iskustvo, ali nije obavezno – mogućnost obuke
  • Odgovornost i posvećenost radu

Nudimo:

  • Plata po dogovoru, u zavisnosti od iskustva
  • Rad šest ipo sati
  • Stalni radni odnos
  • Godišnji odmor: 21 radni dan
  • Prijatno radno okruženje i mogućnost profesionalnog usavršavanja

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti elektronskim putem ili putem telefona.

Pročitaj više

Premium oglas

Pomoćni radnik u razvozu

Postavljen od Šlarafija d.o.o.

Šlarafija d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju pomoćnog radnika u razvozu na teritoriji Beograda, sa bazom na adresi Beogradska 210, Smederevski put.

Tip zaposlenja: Puno radno vreme (07 – 15 časova).

Opis posla:

  • Pomoć pri pakovanju, utovaru i istovaru dušeka
  • Isporuka dušeka do kupaca
  • Pozivanje kupaca pre isporuke
  • Pomoć vozaču pri navigaciji
  • Osiguravanje ispravnosti i kvaliteta dušeka prilikom isporuke
  • Održavanje higijene vozila

Poželjno, ali ne i obavezno:

  • Iskustvo na sličnim pozicijama
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Ukoliko želite da postanete deo domaće, porodične firme i da doprinesete zajedničkom uspehu, pošaljite CV na [email protected] sa naznakom POMOĆNI RADNIK U RAZVOZU.

Pročitaj više
Vozač C i E kategorije - LB Gagić transport doo

Postavljen od LB Gagic transport doo

32 dana do isteka

po dogovoru

Vozač C i E kategorije - LB Gagić Transport doo

LB Gagić Transport doo, firma specijalizovana za međunarodni transport, traži pouzdanog i iskusnog vozača E kategorije. Ovo je prilika da postanete deo profesionalnog tima i pridružite se pružanju vrhunskih transportnih usluga.

Lokacija:

  • Grobljanska 21

Uslovi rada:

  • Vozačka dozvola E kategorije
  • Iskustvo u međunarodnom transportu je prednost
  • Spremnost na duže putovanje
  • Poštovanje rokova i sigurnosnih protokola

Nudimo:

  • Konkurentnu platu
  • Rad u stabilnoj i razvijajućoj kompaniji
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja

Zainteresovani kandidati mogu kontaktirati na broj: 063 811 1685

Ako ste spremni za izazov, javite se i postanite deo našeg tima!

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00