1 Oglasa za posao za kategoriju Veterina

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Veterina

Veterinar za rad u veterinarskoj ambulanti

Postavljen od Veterinarska ambulanta Ćirković

45 dana do isteka

Zemun

50000-80000 din

Veterinarska ambulanta ĆIRKOVIĆ iz Zemuna raspisuje konkurs za prijem veterinara Veterinarska ambulanta ĆIRKOVIĆ dvadeset dve godine uspešno radi na pružanju zdravstvene zaštite i preventive kućnih ljubimaca, kao i na aktivnoj edukaciji njihovih vlasnika.

Raspisuje konkurs za prijem veterinara.

OPIS POSLA:

rad u veterinarskoj ambulanti u sklopu objekta

OPŠTI USLOVI:

· Visoka stručna sprema VII stepen - Fakultet veterinarske medicine

· Radno iskustvo nije bitno

· Stručni ispit i licenca nisu neophodni

· Rad na određeno ili neodredjeno vreme

· Rad u dve smene

· Poznavanje rada na računaru (MS Office paket , internet, e-mail)

· Poželjno znanje engleskog jezika

· Dobre komunikacione veštine, timski duh, kolegijalnost, pedantnost, fleksibilnost

· Spremnost na rad i usavršavanje

· Vozačka dozvola B kategorije

ŠTA NUDIMO:

Dobre uslove rada

Rad u sistemu koji posluje po standardima sistema kvaliteta i dobre veterinarske prakse

Mogućnost usavršavanja znanja i veština

Mogućnost stručne edukacije

Timski rad i pozitivnu energiju

Za rad u ambulanti tražimo dinamičnog, tačnog, posvećenog i motivisanog saradnika/saradnicu. Ako ste aktivni, odgovorni, željni znanja i volite životinje, pozivamo Vas da se pridružite našem timu.

CV poslati na mail majavetmax@yahoo.com

Za dodatne informacije možete pozvati na telefon 062-1193537

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00