3 Oglasa za posao za grad Mali Iđoš

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Mali Iđoš

Premium oglas

Poslovođa u preradi

Postavljen od Čanox d.o.o.

6 dana do isteka

Više gradova

80000-120000 din

Oglas za posao: Poslovođa u preradi

Firma Čanox iz Malog Iđoša traži osobu za poziciju "poslovođa u preradi" sa iskustvom u mesnoj industriji.

Opis posla:

  • Organizacija posla između zaposlenih.
  • Vođenje potrebne evidencije.
  • Kontrola kvaliteta gotovih proizvoda.
  • Organizovanje proizvodnih procesa na način da gotovi proizvodi uvek budu istog kvaliteta.

Uslovi:

  • Iskustvo u mesnoj industriji.

Ponuda:

  • Fiksno radno vreme (ponedeljak-petak 6:00-15:00).
  • Redovna zarada.
  • Prijatno radno okruženje.
  • Mogućnost napredovanja.
  • Plaćen prevoz.
  • Topli obrok.
  • Podrška višeg menadžmenta.

Ako ispunjavate uslove i zainteresovani ste za ovu poziciju, možete se javiti firmi Čanox iz Malog Iđoša za više informacija ili slanjem vaše radne biografije/CV na njihov kontakt.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Šef gradilišta

Postavljen od Mobilgradnja doo

18 dana do isteka

preko 120000 din

Oglas za posao: Inženjer ili građevinski tehničar za vođenje gradilišta

Građevinska firma traži iskusnog inženjera ili građevinskog tehničara za vođenje gradilišta.

Pročitaj više
Rukovaoc drobiličnog postrojenja m/ž

Postavljen od Partners&Orka

34 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za posao: Rukovaoc drobilićnog postrojenja M/Ž

Kompanija "Krušo" iz Herceg Novog, Crna Gora, koja se bavi građevinarstvom i proizvodnjom betonske baze, potražuje radnike na poslovima rukovanja drobilićnim postrojenjem.

Uslovi za kandidate:

  • Najmanje III-IV stepen stručne spreme
  • Neophodno radno iskustvo od minimum dve godine
  • Poželjno je da kandidat poseduje vozačku dozvolu B, C kategorije

Poslodavac nudi:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Izrada radne i boravišne dozvole posle probnog plaćenog rada od 30 dana
  • Obezbeđen smeštaj
  • Posao na duži vremenski period
  • Rad u smenama, po 9 sati
  • Oprema za rad
  • Bezbednost i zdravlje na radu

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona: +382 69 222 333 ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu: krusozona@t-com.me

Poslodavac zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na našem sajtu kako bismo prosledili poslodavcu: [Link ka formularu]

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka ličnosti.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00