2 Oglasa za posao za kategoriju Online poslovi

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Online poslovi

Pretražite najaktuelnije online poslovi u Srbiji. Aplicirajte jednostavno u samo par klikova za online posao.

Istaknuti oglas

Online conference operator (m/ž)

Postavljen od Marengo DOO

4 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Pozicija online operatera (18 +) podrzumeva virtuelnu komunikaciju sa ljudima širom sveta.

Potrebno je da ste komunikativni, društveno interaktivni i pozitivni, poznavanje engleskog jezika (konverzacijski nivo) je obavezno.

Isplata zarade se vrši dva puta mesečno.

Nudimo Vam saradnju sa najvećim live stream studiom, tehničku podršku i obuku tokom rada. U okviru naše ponude takođe spadaju i profesionalne fotografske usluge.

Live videochat studio in the higher class segment of the market by using high quality tools, casting, performers rooms, coaching, trainings and technical support.  experience since 2005.

We have premium partnership contracts with every live chat platform and have direct contact with our partners to deliver high-quality training and support.

Requirements for success

* friendly externality and great communication level

* willing to improve and develop yourself

* motivation and consistency

* English

Pročitaj više
Call operater/Nemacki jezik/Rad od kuce i iz kancelarije

Postavljen od Gala luks d.o.o

3 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Call operateri sa znanjem nemackog jezika potrebni firmi koja se nalazi na Novom Beogradu

Mogucnost rada od kuce

Opis posla:

-prodaja i podrska

Nudimo:

-profesionalnu obuku

-prijavu

-zaradu od 55,000 rsd za rad iz kancelarije

-zaradu od 93,000rsd za rad od kuce

Za vise informacija pozovite

060/714-0003      064/1564-757

060/614-0009      064/659-8818

Pročitaj više

Online posao

Online poslovi predstavljaju jedan od najboljih načina za zaradu u svetu i Srbiji. Na našem sajtu uz pomoć naše pametne pretrage možete da pretražite i pronađete posao koji će vam pomoći da uz vaše adekvatno iskustvo ukoliko ga posedujete dođete i do adekvatne zarade.

Online zarada

Online poslovi od kuće

Online poslovi za studente

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00