2 Oglasa za posao za kategoriju Ljudski resursi

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Ljudski resursi posao

Regruter

Postavljen od HR LIDER 2022

24 dana do isteka

Agenciji za zapošljavanje HR LIDER potreban je regruter sa licencom

Opis posla:

  • Komunikacija sa klijentima
  • Kreiranje oglasa za poslove, postavljanje na različite platforme i aktivno traženje potencijalnih kandidata
  • Intervjuisanje kandidata
  • Organizovanje intervjua između kandidata i klijenata
  • Pregovaranje o uslovima zapošljavanja i zastupanje interesa kako klijenata, tako i kandidata
  • Vodjenje baze podataka
  • Poštovanje zakonskih regulativa u vezi sa regrutacijom i zapošljavanjem
  • Poznavanje engleskog jezika

Nudimo vam:

·        Redovnu zaradu

·        Prijavu od prvog dana

·        Radno vreme od ponedeljka do petka, prva smena

·        Rad u kolektivu

Pročitaj više
Referent ljudskih resursa

Postavljen od Omladinska zadruga DANIVIZARD

37 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Potrebni referenti za ljudske resurse

OMLADINSKA ZADRUGA "DANIVIZARD"
Adresa: Čarlija Čaplina 39, hala Aleksandar Nikolić (hala Pionir) Ledena dvorana, Beograd

Email: [email protected]
Web: www.omladinskazadrugadanivizard.co.rs

Ako ste zainteresovani za rad u dinamičnom okruženju, prijavite se!

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00