4 Oglasa za posao za kategoriju Ljudski resursi

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Ljudski resursi

RADNIK U OPERATIVNOM CENTRU

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD

12 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

-obavljanje poslova u kontrolno bezbednosnom centru

-kontrola i nadzor zaposlenih i objekata

-dezurstvo u kontrolnom centru(tel.i internet veza )

-pozeljno menadzer bezbednosti ili na studijama bezbednosti

Pročitaj više
Ekonomista u privrednom drustvu

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

23 dana do isteka

po dogovoru

Privrednom društvu na Vračaru potreban: Ekonomista

Opis posla:

  • kontaktiranje pravnih i fizičkih lica
  • administrativni poslovi
  • obavljanje poslovnih sastanaka i pronalaženje novih saradnika
  • regrutacija kadrova

Uslovi

  • viša/visoka stručna sprema
  • prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo

  • besplatnu obuku
  • mogućnost napredovanja i dobre zarade
  • rad u pozitivnom kolektivu i prijatnom prostoru
  • prijavu i redovnu isplatu

CV slati elektronskim putem  sozsnagamladosti@gmail.com

 ili zvati na telefon>  064-6598-818     060-3585-001

Pročitaj više
Saradnik u Hr-u

24 dana do isteka

po dogovoru

Privrednom društvu na Vračaru potreban: Saradnik u HR-u.

Opis posla:

Uslovi

Nudimo

Pročitaj više
Obuka za HR menadžera

39 dana do isteka

ZELIS DA RADIS KAO HR MENADZER A NEMAS DOVOLJNO RADNOG ISKUSTVA I PRAKSE?

EURO BEO CONSULTING AGENCIJA ORGANIZUJE PRAKTICNU OBUKU ZA HR MENADZERA. Nas strucan tim sa visegodisnjim iskustvom spreman je da Vam omoguci prakticnu obuku uz maksimalnu posvecenost svakom pojedincu i prenese Vam svoje znanje i iskustvo iz svih segmenata koji su Vam potrebni u buducem radu za uspesnog Hr menadzera.Kroz obuku Vas vodi nas finansijski direktor i koordinator HR tima. EURO BEO CONSULTING je agencija sa sedistem na Vracaru i traje dugi niz godina uspesno saradjujuci sa mnogim kompanijama i firmama u Beogradu,.na prostorima Srbije kao i u inostranstvu.

PROGRAM OBUKE:

1.Osnovna pravila koje Hr menadzer treba da zna i iste primenjuje u praksi

2.Nacini pronalazenja kandidata za odredjenu poziciju

3.Kreiranje oglasa i postavljanje na aktuelne portale

4.Obavljanje selekcije i odabira kandidata, do konacnog izbora

5.Obuka - kadrovi ( vrste ugovora, prijava radnika)

6.Obuka - finansije

7.Kodeksi ponasanja, nacina obracanja poslovnim partnerima verbalnim ili elektronskim putem.

8.Vizuelni utisak koje Hr menadzer treba da ostavlja na poslovne saradnike i kolege

9.Pregovaracke sposobnosti

PRAKTICNA OBUKA TRAJE 24 casa ( 2 dvocasa -2 puta nedeljno, radnim danom, od 18h - 20h).sa pauzom od 10.minuta

Cena kursa :

 - 250e u dinarskoj protivrednosti - grupna obuka ( mogucnost placanja u 2 mesecne rate)

- 350e u dinarskoj protivrednosti - individualna obuka -ukoliko dovedete 1 kandidata 10% popusta, -za studente 20% popusta

Nakon obuke, kandidat polaze test znanja uz odgovarajucu ocenu.EURO BEO CONSULTING agencija preporucuje polaznike koji su prosli obuku svojim poslovnim partnerima.Polaznik sa pismom preporuke od nase agencije i zavrsenim kursom moze aplicirati na radna mesta i iskoristiti svoje znanje u potrazi za poslom.

Vase prijave mozete nam slati na: finansije@snagamladosti.rs Ili na Kontakt telefon: 064- 6598-819

OCEKUJEMO VASE PRIJAVE! DOBRODOSLI!

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00