2 Oglasa za posao za kategoriju Posao od kuce

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao od kuce

Agent tehničke podrške

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

14 dana do isteka

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različitih Poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno.

Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji. Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Pozicija: Agent tehničke podrške
Mesto rada: Rad od kuće (Beograd)

Opis posla:

  • Potrebni su kandidati koji bi radili kao agenti tehničke podrške, na pronalasku brojeva od firmi.
  • Potrebno je pronaći kontakt telefone firmi koristeći već postojeću bazu podataka sa popisom imena firmi i adresa.
  • Uslovi rada su prilagođeni osobama sa invaliditetom.
  • Radno vreme je planirano od 8 do 16 časova.
  • Agenti imaju određenu normu koju treba ispuniti (za početnike norma iznosi 170 brojeva za celo radno vreme).
  • Obezbeđena je oprema i obuka, koja se odvija u prostorijama firme.

Početna plata: 50.000 rsd.
Rad od kuće.

Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 – 16:30h mogu javiti na telefon:

Da li vas interesuju i drugi poslovi? Saznajte više klikom na Oglas za posao. Više o našim uslugama pogledajte na sajtu www.ustupanje-radnika.com

Info – HR agencija Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure i postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.

Pročitaj više
Agent-call centar-osobe sa invaliditetom-rad od kuce

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

59 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Agenti - Rad od Kuće

Prestižnom call centru potrebni su agenti sa invaliditetom za rad od kuće.

Opis Posla:

  • Nakon dobijanja listinga, pretražuju se podaci za zadate kompanije i unose u bazu.
  • Postoji određeni broj firmi koji mora da se dnevno obradi, nakon čega se dobijaju bonusi.

Detalji:

  • Rad od kuće.
  • Prijava od prvog dana.

Sve zainteresovane kandidate molimo da svoje prijave pošalju na email adresu: [email protected] ili ih mogu kontaktirati putem telefona na broj: 064/6598-819.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00