1 Oglasa za posao za kategoriju Avio industrija

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Avio industrija

Radnik na utovaru i istovaru

Postavljen od Workforce Human Resources doo

15 dana do isteka

Više gradova

50000-80000 din

 Za našeg klijenta, Aerodrom Nikola Tesla, Workforce je u potrazi za motivisanim kandidatima za poziciju:

Ukoliko bude bilo dovoljno zainteresovanih kandidata, poslodavac će oraganizovati prevoz.

Opis posla:

- Osnovni poslovi prihvata i otpreme vazduhoplova, putnika i stvari u skladu sa propisima i međunarodnim standardima

- U zavisnosti od potrebe posla rad se vrši na poziciji vazduhoplova, robno-carinskog magacina ili u soritrnicama

- Po potrebi asistiranje prilikom ukrcavanja/iskrcavanja putnika sa ograničenom pokretljivošću

- Pridržavanje svih procedura u radu vezanih za predmetni posao nakon uspešno završene obuke

- Rad u dnevnoj smeni

Profil kandidata:

- Srednji stepen stručne spreme

- Normalna fizička snaga i izdržljivost, spremnost na delimičan rad na otvorenom uz adekvatnu zaštitnu odeću i obuću

- Poželjna vozačka dozvola B kategorije

- Visok nivo lične odgovornosti, kao i svest o važnosti poštovanja procedura

    Samo kandidati koji uđu u uži krug će biti kontaktirani.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00