3 Oglasa za posao za kategoriju Sezonski poslovi

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Sezonski poslovi

Pretražite najaktuelnije sezonske poslove u Srbiji, Hrvatskoj i Crnoj Gori. Aplicirajte jednostvano u samo par klikova. Svi sezonski poslovi na jednom mestu.

Sobarica sa evropskim dokumentima za rad u Rovinju m/ž

Postavljen od Partners&Orka

15 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

Oglas za posao: Sobarica sa evropskim dokumentima m/ž

Kompanija: Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa
Mesto rada: Istra, okolina Rovinja, Hrvatska

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo

Ponuda:

  • Plata: 1100-1500 evra (zavisno od učinka)
  • Obezbeđen smeštaj
  • Oprema, bezbednost i zdravlje na radu
  • Ugovor o radu

Kontakt:

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu poslati svoj radni biografiju/CV na navedene kontakte. Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao. Oglas je aktuelan do popune radnih mesta. Podaci kandidata će biti korišćeni u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka.

Pročitaj više
Kuvar

16 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za Posao: Kuvar M/Ž za Rad u Hotelima u Crnoj Gori

Opis Posla:

  • Rad u kuhinji hotela u Crnoj Gori (Budva, Herceg Novi, Bečići).
  • Priprema jela mediteranske kuhinje, domaće kuhinje, ribe, i roštilja.

Uslovi za Kandidate:

  • Srednja stručna sprema ugostiteljskog smera.
  • Minimum pet godina radnog iskustva na poslovima kuvara.

Šta Poslodavac Nudi:

  • Ugovor o radu od 01.05.-15.05.2024. do 01.10.2024. godine.
  • Smeštaj i dva obroka obezbeđeni.
  • Mesečna zarada od 2.000-2.500 eur, zavisno od iskustva i stručnosti.
  • Radno vreme od devet sati dnevno.
  • Jedan slobodan dan u nedelji.
  • Bezbednost i zdravlje na radu.
  • Izrada radnih i boravišnih viza.

Kontakt Informacije:

Napomena:

  • Usluge agencije su besplatne za kandidate.
  • Kandidati mogu popuniti formular na sajtu agencije ako nemaju CV.
  • Prijave prosleđene elektronskom poštom koriste se u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka ličnosti.

Ovaj oglas je aktuelan narednih 30 dana! Sada je pravo vreme da se prijavite i rezervišete svoje mesto u prestižnim hotelima u Crnoj Gori.

Pročitaj više
Sobarice/ Sobari za apartmane Zadarska Županija

21 dan do isteka

po dogovoru

POSLOVI SOBARICA I SOBARA ZA RAD U HRVATSKOJ

Kompanija Partners&Orka, agencija za zapošljavanje i ljudske resurse, u saradnji sa renomiranim klijentom iz Hrvatske (oblast Zadarske županije, izlazak na Karinsko more), traži kandidate za poziciju:

SOBARICE/SOBARI ZA APARTMANE M/Ž, ZADARSKA ŽUPANIJA

Opis posla:

  • Održavanje čistoće i reda u apartmanima
  • Čišćenje soba i menjanje posteljine

Uslovi za kandidate:

  • Osnovna ili srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo od minimum godinu dana

Ponuda:

  • Ugovor o radu u trajanju od pet meseci, počevši od 01.05.2024. do 30.09.2024.
  • Obezbeđen smeštaj i hrana
  • Mesečna zarada od 900 eura
  • Radno vreme: devet sati rada sa jednim slobodnim danom u nedelji
  • Obezbeđena radna i boravišna dozvola
  • Bezbednost i zdravlje na radu

Mesto rada: Hrvatska, Zadarska županija

Za dodatne informacije i zakazivanje razgovora, molimo kontaktirajte nas na telefon 060/09-962-43 (tel/viber/whatsapp), ili na broj 011/26-834-86. Takođe, možete poslati svoj CV na e-mail adresu: ponudaposlova@partners-orka.co.rs.

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na našem sajtu: Partners&Orka CV Online Upitnik.

Napomena: Podaci kandidata prosleđeni elektronskom poštom biće korišćeni u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka ličnosti i saglasnosti kandidata za dalju obradu u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana objavljivanja.

Pročitaj više

Sezonski posao

Sezonski poslovi u oblasti traženi su svakog leta i zime na poznatim turističkim destinacijama u Srbiji, ali i u regionu, a plate su i više nego primamljive - konobari zarađuju i više od 700 evra, dok sobari i sobarice u inostranstvu mogu da zarade i 1.200 evra. Pogledajte našu ponudu sezonskih poslova i konkurišite u samo par klikova.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00