2 Oglasa za posao za kategoriju Dizajn i umetnost

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Dizajn i umetnost

Premium PLUS

Dizajner - asistent

Postavljen od Atelje Budoar d.o.o.

25 dana do isteka

Atelje budoar doo je modni atelje koji se bavi izradom ženskih modela. Poslujemo od decembra 2019 godine.

 Potreban nam je radnik na poziciji dizajner asistent koji ce se baviti dizajniram modela od idejnih rešenja do realizacije.

Poželjno je da kandidat ima završen umetniciki fakultet i radno iskustvo na sličnim pozicijama.

Nudimo dobre uslove rada i mogućnost napredovanja.

Za više informacija pozovite nas putem telefona.

Pročitaj više
Grafički dizajner

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

6 dana do isteka

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Mesto: Beograd

Opis posla:

-Potrebni studenti do 26 godina i nezaposlena lica do 30 godina

-Vođenje reklamnih kampanja

-Održavanje stranica na društvenim mrežama

-Poznavanje rada na društvenim mrežama u poslovne svrhe

Uslovi rada:

-Poznavanje tehnologije izrade sajtova (WordPress, HTML, CSS)

-Poznavanje Adobe Photoshop-a

-Odgovornost i posvećenost u radu

-Lokacija: Beograd

-Radno vreme: 08-16h, pon-petak

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

011/3650-156

011/3650-157

011/3650-158

011/3650-159

Email-om:

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00