2 Oglasa za posao za kategoriju Menadžment

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Menadžment

Premium PLUS

Menadzer prodaje/ prodavac

Postavljen od Arming d.o.o.

13 dana do isteka

po dogovoru

Opis posla:

-prodaja proizvoda kupcima

-pomoć i savetovanja kupaca pri kupovini

-obilasci kupaca, kontaktiranje novih i održavanje starih

-predlaganje novih proizvoda

-izdavanje naloga za rad u proizvodnji kao i praćenje pakovanja i otpreme proizvoda

-izrada ponuda

-fakturisanje i izdavanje potrebne dokumentacije

-izrada interne dokumentacije

-održavanje izložbenog i prodajnog prostora

Uslovi za kandidata:

-Poželjno radno iskustvo u građevini

-komunikativan, sposoban,kreativan,uverljiv,sistematičan,odgovoran

-prodajne,pregovaračke,organizacione veštine

-Engleski jeik-komunikacijski

-Rad na računaru-office paket i internet

-Poznavanje društvenih mreža i iskustvo u radu na njima

-B kategorija

Nudimo:

-Dinamičan i zanimljiiv posao

-Stalni radni odnos

-Početna plata po dogovoru kao i stimulacija

Pročitaj više
Koordinator rada u igraonici

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

22 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Koordinator rada u igraonici, sa iskustvom potreb/na igraonici u Visnjici.

Opis posla:

Aktivno ucestvovanje u animaciji dece, koordinacija sa ostalim zaposlenima,organizovanje rasporeda smena

Radno vreme: smenski rad po dogovoru, 8h dnevno

Nudimo:

-Plata: 60.000 rsd

-mogucnost napredovanja

-2 slobodna dana u nedelji

Za vise informacija kontaktirajte nas na:  064-6598-818    011-4250-525

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00