2 Oglasa za posao za kategoriju Turizam

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao turizam

Radnik na iznajmljivanju motora i auta - Hvar

Postavljen od Partners&Orka

35 dana do isteka

Inostranstvo

preko 120000 din

Radnik na iznajmljivanju motora i auta m/ž

Lokacija:
Hvar, Hrvatska

Organizacija:
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa

Opis posla:

  • Rad u renta skuteru u sklopu vile
  • Iznajmljivanje motora/skutera i auta
  • Po potrebi promena svećica na motoru / tehničko održavanje motornih vozila
  • Naplata i vođenje evidencije o rentiranju vozila
  • Vozni park se sastoji od 25 motora i 2 auta

Uslovi:

  • Posedovanje B kategorije
  • Iskustvo u vožnji motora
  • Odlično znanje engleskog jezika

Poslodavac nudi:

  • Smensko radno vreme u periodu 09-14h (u 14h ručak) i 18-20h
  • Svako veče obezbeđen obrok
  • Obezbeđen smeštaj (dvokrevetna soba)
  • Izrada radne i boravišne dozvole
  • Mesečna zarada se sastoji od fiksnog dela i procenta koji mesečno iznosi 2000 EUR
  • Bezbednost i zdravlje na radu

Pročitaj više
Kuvar/Kuvarica u luksuznom kompleksu

42 dana do isteka

Više gradova

Partners&Orka, agencija za zapošljavanje i ljudske resurse, zapošljava radnike za luksuzni kompleks u srcu Prekmurja na poziciji:

Lokacija rada:

  • Slovenija, Terme

Opis posla:

  • Rad u hotelskom risortu; rad u samouslužnom bifeu
  • Samostalno pripremanje jela u skladu sa menijem
  • Priprema jela u show cooking-u za doručak, ručak i večeru
  • Priprema jela po narudžbini
  • Pripremanje trendi jela

Uslovi za kandidate:

  • KV/SSS kuvar kvalifikovani radnik kuvar ili srednja stručna sprema ugostiteljskog smera
  • Radno iskustvo min 3 - 5 godina
  • Samostalan u radu

  • Izrada slovenačke radne i boravišne dozvole
  • Obezbeđen probni rad pre procedure za izradu radne dozvole u trajanju 1-2 nedelje
  • Obezbeđen smeštaj i hrana u hotelu (apartman)
  • Napomena: mesečna doplata za smeštaj u hotelu 50 EUR + troškovi
  • Posao na duži vremenski period
  • Smenski rad po 7 sati
  • Oprema za rad
  • Mesečna zarada 1500 EUR + bonusi i prekovremeni sati

Kontakt:

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona:

  • 060 32 999 34 (tel/viber/whatsapp)

Ili poslati Vašu biografiju na e-mail adresu:

Napomena: Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug. Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao! Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na našem sajtu kako bismo prosledili poslodavcu: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani i prosleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas aktuelan do popune!

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00