14 Oglasa za posao za kategoriju Odnos sa kupcima i podrška

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Odnos sa kupcima i podrška

Premium PLUS

Agent prodaje u call centru

Postavljen od Digital Azut doo

33 dana do isteka

Više gradova

Kompanija Digital Azut doo kao jedna od vodećih marketinških kuća u domenu telemarketinga na području Srbije i regiona, a usled povećanog obima posla i novih projekata, traži nove ambiciozne ljude za poziciju

Ako smatraš da si komunikativan, ambiciozan i želiš da naučiš i ostvariš odlične rezultate u prodaji, javi nam se!

Opis posla:

-  Predstavljanje usluga i dogovaranje saradnje

-  Komunikacija sa novim i postojećim klijentima

-  Vođenje evidencije u CRM-u

-  Usvajanje novih veština i tehnika prodaje

Profil kandidata:

-  Osoba sa ili bez iskustva u prodaji

-  Komunikativan i dobar pregovarač

-  Poznavanje osnovnog rada na računaru

-  Kolegijalan, spreman za timski ali i na samostalan rad

-  Organizovan, usmeren na prodaju

-  Minimum IV stepen srednje stručne spreme

Nudimo vam:

-  Fiksnu platu 45000 RSD + bonuse

-  Obezbeđen ručak od strane firme

-  Radno vreme 8-16h radnim danima

-  Dinamičan i kreativan posao, timski rad

-  Mogućnost napredovanja i stalno usavršavanje

Ukoliko se pronalazite u navedenom, očekujemo Vašu prijavu!

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Savetnik u prodaji za Tesla brend

Postavljen od NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

20 dana do isteka

Potrebni su nam omladinci  za poziciju  Promoter- Savetnik u prodaji za Tesla brend-kandidati za Niš, Novi Sad i Beograd

Radno vreme od 12-18h, ponedeljak – subota, nedelja je neradna.

B dozvola ( nije obavezno, ali je plus).

Iskustvo u prodaji:prednost,ali  može i bez iskustva.

Zahtevi koje očekujemo od promotera su sledeći:

Dobija obuku u trajanju od dve nedelje i nakon toga konstantnu obuku za psihologiju prodaje.

Očekujemo angažovanje dužeg tipa, koje će nam omogućiti da se invensticija u ljude isplati.

Svako ko ispunjava osnovne kriterijume, poslodavac poziva na razgovor uživo ili preko video call-a,gde će dobiti sve  informacije

Za prijavu je obavezno poslati cv na mejl konkurs@nefertiti.rs ,uz naslov TESLA

Tehnička podrska klijentima banaka i drugih finansijskih institucija

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD

3 dana do isteka

-ažuriranje baze podataka

-pružanje potrebnih informacija klijentima

-sa i bez radnog iskustva

-početna plata 47000 dinara

OMLADINSKA ZADRUGA “DANIVIZARD”

Ulica: Čarlija Čaplina 39, hala Aleksandar Nikolić (hala Pionir) Ledena dvorana, Beograd

tel/fax; +381 (011) 3292-676; 2768-441

email: oz.vizard@yahoo.com

www.omladinskazadrugadanivizard.co.rs

4 dana do isteka

-početna plata 45.000 dinara

Pročitaj više
Call operateri sa znanjem stranog jezika

-aktivno znanje engleskog ili nemačkog jezika

-radno vreme 10h-18h

-rad na duzi vremenski period

-plata 70.000 rsd

-lokacija centar grada

Pročitaj više
Saradnik za korisničku podršku

Tražimo zainteresovane  da nam se jave za poziciju saradnika u korisničkom servisu:

- Rad na duže i u dve smene

- Posao obuhvata evidentiranje i administraciju primljenih poziva

- 7 sati dnevno  plata 45.000

- Nudimo prijatne uslove, sticanje novog radnog iskustva

- Sigurna isplata, mogućnost dobre zarade

JAVITI SE U OZ DANIVIZARD 011/3292676,0656890171,0612974233

Pročitaj više
Predstavnik prodaje na finansijskom portalu

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

10 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

 (Beograd)

Opis posla:
-Potrebni studenti do 26 godina i nezaposlena lica do 30 godina

-Proaktivna pretraga i akvizicija novih klijenata

-Predlaganje i realizovanje mera za unapređenje prodaje

-Kreiranje individualnog portfolija za klijente

-Praćenje realizacije prodaje i naplate

-Izveštavanje o sprovedenim aktivnostima i postignutim rezultatima

-Analiza i praćenje trendova prodaje

-Saradnja sa drugim sektorima unutar kompanije

-Unapređivanje portala

Kandidati moraju da ispunjavaju sledeće kriterijume:
- Minimum IV stepen stručne spreme

-Odlične organizacione sposobnosti

-Razvijene veštine pregovaranja i prodaje

-Sistematičnost i analitičnost u radu

-Sposobnost upravljanja vremenom

-Orijentisanost ka ciljevima i rezultatima

-Dve godine iskustva u prodaji

-Poznavanje rada na računaru

Uslovi rada:
-Puno radno vreme (40 sati nedeljno)

-Fiksni deo plate + bonusi

-Plaćen topli obrok

-Ugovor na neodređeno

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Beograd - Predstavnik prodaje na finansijskom portalu“

Pročitaj više
Saradnici u telemarketingu

32 dana do isteka

po dogovoru

-pozeljno radno iskustvo

-fleksibilno radno vreme

-korisnicka podrska

-sat 250 din

Potrebno da kandidati dođu lično na adresu zadruge ili da se jave na telefone:

011/3292 - 676, 065 6890 171 i 061 2974 233.

O.Z. Danivizard, Čarli Čaplina br.39,

Hala Pionir (ledena dvorana).

radnim danima: 09-17h

subotom: 09-13h

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00