8 Oglasa za posao za kategoriju Trgovina na veliko i malo

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Trgovina na veliko i malo

Izdvojeni oglas

Prodavac-Farbara

Postavljen od Stog doo

12 dana do isteka

Novi Beograd

80000-120000 din

Potreban je radnik za rad u Farbari, na neodređeno vreme.

Lokacija obavljanja posla je Novi Beograd, blok 44.

Radno vreme je po smenama u trajanju od 8 sati. Plata je sigurna i redovna, fiksni deo 78.000 + bonusi čija visina zavisi isključivo od angažovanja zaposlenog.

Obavezno je da je kandidat sa prethodnim iskustvom u radu na istim poslovima, posedovanje vozačke dozvole B kategorije, poznavanje rada na računaru, da je lice nekažnjavano.

Od kandidata se zahteva tačnost, ozbiljnost, ljubaznost, urednost i poštenje.

Apliciranje je moguće i putem putem imejla stogdoo@gmail.com

Molim Vas da u emailu navedete, prethodno radno iskustvo i kontakt.

Pročitaj više
PRODAVAC BUTIK TC STADION-Povremeno-studenti

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

6 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Butiku, likacija TC Stadion, potreban prodavac

      2.3 ili 4 dana nedeljno

     student

    zarada po  satu  : 260.00  dinara

    Radno vreme :  postoje smene,  od 10-16h, 16-22h

    Prijave slati  na : sozsnagamladosti@gmail.com

    SMS : 060/714-0003

Pročitaj više
Prodavac brze hrane

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

Beograd

50000-80000 din

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente i nezaposlena lica za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Mesto: Beograd

Opis posla:

- Potrebni studenti ili nezaposlena lica na duži vremenski period za rad u restoranu brze hrane.

Uslovi rada:

- Plata 55.000 din

- Topli obrok

- Mogućnost napredovanja

- Rad u smenama

- Obuka

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/625-000-8

060/30-66-090

Email-om: poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Pročitaj više
Pomocni radnici u hipermarketu

27 dana do isteka

Potrebni pomocni radnici hipermarketima po celom gradu.

Opis posla :

pomoć kod primanja,skladištenja robe, pakovanja, merenja voca i povrca, pakovanja na kasi i rad na
kasi

Radno vreme : po dogovoru

Plata : 310rsd/h

Kontakt : 060/3541-582

                  011/4250-522

Pročitaj više
Pomocni radnici u hipermarketima u Novom Sadu i Subotici

Potrebni pomocni radnici u hipermarketima u Novom Sadu i Subotici.

Opis posla : pomoć kod primanja,skladištenja robe, pakovanja, merenja voca i povrca, pakovanja na kasi i rad na kasi
Plata : 270rsd/h

Nudimo : Redovnu platu uz mogucnost napredovanja.

Pročitaj više
Prodavac/ pomoćni radnik

Postavljen od Smi-metal

44 dana do isteka

Bavimo se trgovinom gradjevinskog materijala ( metala, alata, farbi, srafovske robe..), kao i raznim uslugama u metalnoj industriji.

Potreban je radnik u trgovini kao i pomocni radnik, vozač, ..

Plata je redovna, prijava od samog pocetka..

Pročitaj više
Prodavac-Internacionalni lanac accesoara-

45 dana do isteka

Novi Sad

Internacionalnom lancu butika accesoara potrebni Prodavci

TC BIG i Promenada

radno vreme: 5,6 sati rada, 2 smene, 6 dana nedeljno

zarada : 56.000,00

prvenstvo imaju osobe do 30 godina

Prijave slati na : sozsnagamladosti@gmail.com

SMS 060/714-0003

Pročitaj više
Trgovac u marketu

72 dana do isteka

Potreban prodavac u marketu

Radno vreme : Rad u dve smene po 8 sati

Zarada : 50.000,00 početna - postoji mogućnost za većom zaradom ukoliko kandidat ima iskustva

Kontakt : 060/614-00-09

                : 011/4147-188

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00