8 Oglasa za posao za kategoriju Fizički poslovi

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Fizički poslovi

Pretražite najveću bazu fizičkih poslova u Srbiji na jednom mestu i iskoristite filtere kako bi odabrali grad u kome tražite posao kao fizički radnik. Aplicirajte za fizički posao preko naše platforme u samo par klikova.

Fizički poslovi u magacinu

Postavljen od Omladinska zadruga Grof

30 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Potrebne osobe za fizičke poslove u proizvodnji na Batajničkom drumu.

Angažovanje na duži vremenski period.

Radi se po smenama od 8h do 16h, od 14h do 22h i od 07h do 14h.

Cena sata je 300 dinara.

Isplata je početkom meseca za prethodni mesec.

Pročitaj više
Rad u magacinu

35 dana do isteka

Potrebni radnici za rad u magacinu na pripremi i pakovanju robe, pomoć pri izdavanju robe.

Radi se na Bežanijskoj kosi radnim danima od 08h do 16h.

Isplata na mesečnom nivou.

Pročitaj više
Radnici za fizički posao u štampariji

Postavljen od TIM omladinska zadruga

39 dana do isteka

Novi Beograd

Omladinskoj zadruzi Tim potrebni radnici za fizički posao u štampariji na Novom Beogradu.
Radno vreme je od 18h do 02h, dnevnica je 2.500,00 dinara.
Poslati CV ili se javiti na 063/300-457

Pročitaj više
Radnici za treću smenu u skladištu mlečnih proizvoda

Više gradova

Omladinskoj zadruzi Tim potrebni fizički radnici za treću smenu u skladištu mlečnih proizvoda na Batajničkom drumu.
Rad je od 20h do 04h, prosečna plata oko 64.000,00 dinara, plaćeni doprinosi.

Pročitaj više
Radnici za komisioniranje i slaganje robe

Omladinskoj zadruzi Tim potrebni fizički radnici za komisioniranje i slaganje robe u magacinu pića na Voždovcu.
Rad je u tri smene. Dnevna cena dnevnice je 2.000,00 a noćna 2.500,00 dinara.
Rad je na duži vremenski rok.
Poslati CV ili se javiti na 063/300-422

Pročitaj više
Radnici u proizvodnji fabrika na Karaburmi

Postavljen od NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

Potreban veći broj punoletnih omladinaca za rad u za Fabrici Kappa Avala Ada, Karaburma

Smenski rad: 3 smene od 8h, dva slobodna dana.

Plaćanje:

350 din sat dnevna/ 441 din sat noćna-rad u proizvodnji . (fizički zahtevan posao)

Radi se u ciklusima,smene od 8 sati rada:

radi se:2 dana prva smena,2 dana druga smena,2 dana treća smena.Posle treće smene su dva slobodna dana

Redovna isplata, svakog petnaestog u mesecu za prethodni, prijava i zdravstveno.

Posao na duži vremenski period.

uslov : srednja stručna sprema

prijave preko sajta

Pročitaj više
Fizički radnik | Dobanovci, zarada 60. 000 rsd

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

40 dana do isteka

Surčin

HR agencija Bulevar  je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova  i svakodnevne oglase za posao kod različitih Poslodavaca. Konkurišite za posao odmah. Za potrebe Klijenta iz Beograda, tražimo zainteresovane kandidate , za rad u Dobanovcima.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Fizički radnik

Mesto rada: Dobanovci

Opis posla:

– Fizički poslovi u magacinu

Uslovi rada:

– Radno vreme: ponedeljak – petak, 8 dnevno

– Kvalifikacije: NK/SSS

– Angažovanje na duži vremenski period

– Zarada: 60.000 rsd. - plaćeni troškovi prevoza

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88, 060 3066 098

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.hr-agencija-usluge.com

Info - HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a  ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

Pročitaj više
FIZIČKI RADNIK NA GRADILISTU

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD

42 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

-pozeljno iskustvo na istim ili sličnim fizičkim poslovima

-dnevnica 3.500 din

-obezbedjeno stanovanje   u koliko je potrebno

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00