6 Oglasa za posao za kategoriju Elektronika

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Elektronika

Izdvojeni oglas

Autoelektričar

Postavljen od MIN-S Servis doo

27 dana do isteka

Novi Sad

Firmi MIN Servis doo iz Novog Sada potreban je autoelektričar.

Firma MIN Servis se bavi servisiranjem privrednih vozila-kamiona, prikolice, poluprikolca, autobusa i vozila specijalne namene.

Radno vreme servisa je od 07-15 h.

Za više informacija pozovite nas na telefon: 0646846383

Kontakt osoba: Miloš

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Autoelektričar i pomoćni radnik

Postavljen od AUTOELEKTRO SERVIS KREMANAC

11 dana do isteka

Više gradova

Auto centar Kremanac zbog povećanog obima posla traži autoelektričara sa iskustvom i pomoćnog radnika bez iskustva.

Dnevna isplata na procenat, dobar bakšiš.

Prijava za stalno i prijatna atmosfera.

Opis servisa:

Auto servis Kremanac ima tradiciju dugu 45 godina, odlično razrađen i nalazi se na najprometnijem delu Kraburme u Beogradu.

Servis odlikuje timski rad, stalne mnogobrojne muterije i stalni priliv novih.

Potrebno znanje servis alternatora, anasera, rada na instalacijama na svetlosnim grupama itd.

Za više infrmacija pozovite nas na telefon

Električar

Postavljen od Panon Tim Alfa doo

43 dana do isteka

Novi Sad

Potrebani radnici za: rad na terenu (Novi Sad i okolina) i radionici na radnom mestu:

ELEKTRIČARA 2 izvršioca,

Pored opštih uslova kandidati treba da ispunjavaju i sledeće:

- kvalifikacija SSS elektro struke

- vozačka dozvola B kategorije

Molbe slati na e-mail:panon.tim.alfa.ns@gmail.com

Za sve informacije se možete obratiti na tel. 060-70-11-909 od 7,00 do 17,00 časova svakog radnog dana.

Pročitaj više
Majstor električar

Postavljen od Partners&Orka

4 dana do isteka

po dogovoru

 Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih
resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Novog Sada, firmu SKV INŽENJERING koja je osnovana 2018.
godine. Delatnosti firme su izgradnja
stambenih i nestambenih objekata, rad na elektroenergetskim i
telekomunikacionim instalacijama kao i HVAC instalacijama, radi zakup oglasnog
prostora I raspisuje konkurs za radnu pozciiju:

Majstor
električar

Mesto rada: Novi Sad, Beograd i rad na terenu (povremeno rad u
Nemačkoj)

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

· Minimum
2 godine iskustva u struci

· Diploma
elektrotehničara

· Spremnost
na učenje i napredovanje

Poslodavac obezbeđuje:

· Ugovor
o radu

· Obezbeđen
smeštaj i ishrana

· Dodatne
dnevnice za terenski rad u skladu sa zakonom

· Dodatne
dnevnice za terenski rad u inostranstvu u skladu sa zakonom

· Bezbednost
i zdravlje na radu

· Rad u
prosperitetnoj firmi koja je posvećena konstantnom unapređenju poslovanja

· Rad u
prijatnom okruženju

Usluge agencije su besplatne za
kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju
uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs
ili popunite formular na našem sajtu, na sledećem linku:

Telefon: 00381 60 5005 853

Napomena:

Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na
osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Pročitaj više
Električar m/ž

30 dana do isteka

Inostranstvo

po dogovoru

 Partners
& Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, vrši zakup oglasnog
prostora za svog renomiranog klijenta iz Hrvatske (Zagreb), Elektro Štrkalj,
koji se bavi elektroinstalacijskim radovima i koji za svoje potrebe potražuje
kandidate za poziciju posla:

Mesto rada: Nemačka

Više izvršilaca

Opis posla:

Poslovi održavanja – industrijski remont,

- Postavljanje električnih
instalacija,

- Remont i rekonstrukcija elektro
delova postojeće instalacije i opreme,

- Korišćenje i razumevanje tehničke
dokumentacije,

- Preventivno angažovanje na
poslovima elektroodržavanja.

Uslovi:

- SSS elektrostruke,

- Radno iskustvo na istim ili
sličnim poslovima – minimum 2 godine,

Poželjno znanje nemačkog jezika,

- Temeljnost i preciznost u radu.

- Ugovor o radu na godinu dana sa
mogućnošću produženja,

- Izrada radnih dozvola, boravišnih
dozvola i viza,

- Bezbednost i zdravlje na radu,

- Oprema za rad,

- Zarada 10 eura neto,

- Smeštaj,

- Prevoz do mesta rada.

Kandidati koji su zainteresovani za
ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju
na e-mail adresu: strkalj.ante@gmail.com,
ili pozovite na broj telefona: +385957301446

ili popunite formular na našem
sajtu, na sledećem linku:

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju
putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za
potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti
podataka.

kandidate koji potražuju posao.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma
postavke.

Pročitaj više
Specijalista za održavanje - Električar

38 dana do isteka

po dogovoru

 Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti
ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Slovenije, potražuje radnike
za poziciju posla:

SPECIJALISTA ZA ODRŽAVANJE - ELEKTRIČAR m/ž

Mesto
rada: Laško, Slovenija

Broj
izvršilaca: 3

Opis posla:

- Postavljanje električnih instalacija

- Remont
i rekonstrukcija elektro delova postojeće instalacije i opreme

- Korišćenje
i razumevanje tehničke dokumentacije

- Preventivno
angažovanje na poslovima elektroodržavanja

- Poznavanje
savremenih trendova i novih tehnologija u radu sa električnom opremom i
uređajima

Uslovi koje kandidat treba da
ispunjava:

- SSS
elektrostruke

- Radno
iskustvo na istim ili sličnim pozicijama

- Neosuđivano lice

Zaposlenima
nudimo:

Zarada u proseku 1.400 EUR u zavisnosti od stručnosti i iskustva

- Izrada
radnih, boravišnih dozvola i viza

- Bezbednost

- Oprema
za rad

Ugovor o radu

- Obezbeđen
smeštaj

- Kandidati
bez EU papira, idu u Sloveniju na razgovor i mogući probni rad

Napomena:

Kandidati
koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove
konkursa mogu se javiti na broj +381606688905
(telefon\ viber\ whatsapp)\ fiksni 0112683486
ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu: resursi@partners-orka.co.rs ili popuniti formular na našem sajtu, na
sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Kandidati
koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi
podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu
Zakona o zaštiti podataka.

Oglas
je aktuelan 30 dana.

Usluge
agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00