6 Oglasa za posao za kategoriju Obrazovanje, jezici

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Obrazovanje, jezici

Premium PLUS

Vaspitač/vaspitačica

Postavljen od ABC Junior Predškolska ustanova

24 dana do isteka

Više gradova

Potreban vaspitač predškolskoj ustanovi ABC JUNIOR u Zemunu.

Nudimo: Redovna primanje, ugovor o radu, slobodne vikende, stručna usavršavanja i još mnogo toga.

Tražimo : nasmejane, ljubazne i kvalifikovane ljude da se pridruže našem timu.

Kandidati koji udju u uži izbor biće kontaktirani.

Uz prijavu obavezno priložiti cv.

Pročitaj više

Premium oglas

Medicinska sestra-vaspitač

Postavljen od PU Koloseum

29 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

 Kreativna, pedantna i organizovana osoba sa radnim iskustvom, profesionalno opredeljena za rad sa decom, radno iskustvo minimum 1 godina. Dužnost vaspitanje i nega dece, vođenje pedagoške dokumentacije.

Stalni radni odnos, prijava, rad u prijatnoj atmosferi, profesionalno usavrsavanje, mogucnost napredovanja, redovna isplata i zarada u skladu sa ličnim profesionalnim kvalitetom i angažovanjem.

Isključivo kandidati sa završenom srednjom ili višom medicinskom školom, smer medicinsa sestra - vaspitač, eventualno pedijatrijska sestra. Obavezno dostaviti CV sa osnovnim podacima i kratkom radnom biografijom.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Medicinska sestra vaspitač

Postavljen od Predškolska ustanova Čupko

14 dana do isteka

Predškolskoj ustanovi "Čupko" potrebna medicinska sestra vaspitač na neodređeno vreme. Prijave slati na mail vrticcupko@gmail.com

Biće pozvani samo kandidati koji ispunjavaju uslove tj. imaju stečeno srednje obrazovanje smer medicinska sestra vaspitač.

Pročitaj više
Predavač engleskog/nemačkog jezika

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA MJOB

8 dana do isteka

po dogovoru

 Za potrebe našeg

klijenta, tražimo kandidate za poziciju Predavač engleskog/nemačkog jezika u

Beogradu (Centar).

Opis posla:

• Držanje

individualnih i grupnih časova (uživo i online)

Profil kandidata:

• Završna

godina ili diplomci smera germanistika/anglistika

• Poznavanje

engleskog/nemačkog jezika (Advanced, Proficient)

Kandidatima

nudimo:

• Angažovanje

na 12 meseci

• Početak

rad januar 2023.

• Radno

vreme 17:30-22h

• 4

dana nedeljno

• Zarada

590-700rsd/ po održanom času (45min)

**Uz prijavu je

neophodno dostaviti CV.

**Zainteresovani

kandidati se mogu prijaviti slanjem CV-a na mail poslovi@mjob.rs uz naznaku Predavač

BG ili putem našeg sajta www.mjob.rs na broj oglasa 9632.

Pročitaj više
Vaspitac/ica

Postavljen od PREDŠKOLSKA USTANOVA KRALJEVSTVO NARNIJA

15 dana do isteka

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Predškolska ustanova "Kraljevstvo Narnija" zbog  povećanog obima posla, raspisuje oglas za poziciju - vaspitač

Ukoliko ste:

  • Završili učiteljski fakultet - smer vaspitač, ili višu školu za obrazovanje vaspitača
  • Neko ko u istom trenutku bez problema secka, lepi, peva, teši i motri na svako dete u grupi
  • Uvek na visini zadatka: u svakom trenutku možete da prebrojite svu decu u grupi (čak i one koji se kriju ispod stola)
  • Volite da pevate, nevažno koliko to loše zvuči. U vezi sa tim – poznavanje repertoara dečjih pesama je velika prednost, a poznavanje likova iz aktuelnih crtanih filmova je karakteristika onih najboljih
  • Spremni na rad u otežanim uslovima – visoko C je frekvencija stalno prisutna u našem okruženju
  • Spremni da menjate (po vama) veoma zanimljivu, za razvoj značajnu i za pokazivanje roditeljima idealnu aktivnost, ukoliko vidite da decu s kojom radite to što ste vi zamislili u tom tenutku ne zanima

Onda vredi prijaviti se na naš oglas, jer mi smo mala grupa ljudi koja veruje da kvalitetno predškolsko vaspitanje može promeniti svet. A za to nam je potrebna pomoć nama sličnih.

Biografije slati na e-mail adresu: posao@kraljevstvonarnija.rs

Zbog povećanog obima posla, potrebno nam je pojačanje.

  • Završili medicinsku školu - smer medicinska sestra vaspitač;
  • Neko ko ume da nesebično deli zagrljaje;
  • Nasmejani i umete da zasmejete i oraspoložite svako dete;
  • Neko ko u istom trenutku bez problema secka, lepi, peva, teši i motri na svako dete u grupi;
  • Uvek na visini zadatka i imate oko sokolovo: u svakom trenutku možete da prebrojite svu decu u grupi (čak i one koji se kriju ispod stola);
  • Volite da pevate, nevažno koliko to loše zvuči ;). U vezi sa tim – poznavanje repertoara dečjih pesama je velika prednost, a poznavanje likova iz aktuelnih crtanih filmova je karakteristika onih najboljih;
  • Spremni na rad u otežanim uslovima – visoko C je frekvencija stalno prisutna u našem okruženju;
  • Spremni da menjate (po vama) veoma zanimljivu, za razvoj značajnu i za pokazivanje roditeljima idealnu aktivnost, ukoliko vidite da decu s kojom radite to što ste vi zamislili u tom tenutku ne zanima;
  • Neko ko zna da to što je stariji ne znači i da je pametniji od dece sa kojom radi;
  • Neko ko želi da se sa decom upusti u avanturu zvanu „istraživanje svega što ne znamo, ali i preispitivanje svega onoga što mislimo da znamo“;
  • Neko ko se potajno nada da nikada neće potpuno odrasti;
  • Neko koga raduje činjenica da će postati veoma važna osoba u životima mnoge dece i njihovih roditelja.

Biografije slati na office@kraljevstvonarnija.rs

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00