5 Oglasa za posao za kategoriju Poslovi komercijalista

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Poslovi komercijalista

Premium oglas

Komercijalista

Postavljen od Zivinastija TR

20 dana do isteka

Novi Sad

Firma Živinastija traži komercijalistu za Novi Sad i okolinu

Firma Živinastija, koja se bavi klanjem i preradom pilećeg i svinjskog mesa, širi svoj krug kupaca i traži komercijalistu za plasiranje svojih proizvoda na tržištu Novog Sada i okoline.

Opis posla:

  • Plasiranje artikala na tržištu
  • Target kupci: restorani, fastfoodovi, marketi, preprodavci
  • Radno vreme je fleksibilno

Nudimo:

  • Obezbeđen službeni auto i telefon
  • Plata po dogovoru (fiks + bonus po prometu)

Za više informacija kontaktirajte nas:
Tel.: 0648080333
Email: [email protected]

Komercijalista na terenu

Postavljen od DAMB DOO

27 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

DAMB d.o.o. traži komercijalistu na terenu.

O nama:
DAMB d.o.o. je specijalizovan za distribuciju profesionalne kozmetike, alata i opreme za frizerske salone. Ekskluzivni smo uvoznik renomiranih brendova kao što su Moroccanoil, Subrina Professional, TrueKeratin, Wet brush, ColorpHlex, MKS ECO, Proraso, Olivia Garden.

Kvalifikacije:

  • 3 godine iskustva kao komercijalista (poželjno u frizerskim salonima)
  • Aktivna vozačka dozvola B kategorije
  • Minimum srednja stručna sprema (SSS)

Očekujemo od Vas:

  • Izvrsne komunikacione, prodajne i prezentacione veštine
  • Posvećenost, pozitivan stav i samostalnost u radu, ali i spremnost za timski rad
  • Entuzijazam i strast prema prodaji
  • Otvorenost i iskrenost u komunikaciji

Šta nudimo:

  • Podršku u radu i prijatnu atmosferu
  • Fer i otvoren odnos
  • Stimulativan finansijski paket
  • Službeni auto, mobilni telefon i druge beneficije
  • Mogućnosti razvoja uz interne i eksterne obuke

Molimo Vas da pošaljete svoj CV na e-mail: [email protected].
Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Postavljen od EURO-BAU PLUS DOO

34 dana do isteka

po dogovoru

Potreban komercijalista sa iskustvom
Lokacija: Beograd

Uslovi:

  • Iskustvo u poslu
  • Posedovanje vozačke dozvole

Opis posla:

  • Rad na terenu, obilazak firmi koje se bave održavanjem vozila, renta-car uslugama itd.

Za više informacija pozovite: 060 5000416

Ako ispunjavate uslove, slobodno se javite putem navedenog broja telefona za dodatne detalje.

Pročitaj više
Trgovac u maloprodaji

Postavljen od T.R. Lepa Lisa

8 dana do isteka

Niš

50000-80000 din

Potreban radnik za rad u mlekarici - maloprodaji
Lokacija: Božidarčeva br. 4, Niš

Poželjno prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima.

Uslovi rada:

  • Rad po smenama (prva i druga smena)
  • Sedmočasovno radno vreme

Dužnosti:

  • Rad sa mušterijama
  • Prijem robe
  • Održavanje higijene u lokalu

Mogućnost prijave u lokalu na adresi Božidarčeva br. 4, Niš
Kontakt telefon: 069 151 5781

Pročitaj više
Prodavci telefona

Postavljen od TIM omladinska zadruga

23 dana do isteka

Omladinskoj zadruzi Tim potrebni studenti za prodaju telefona

Mesto rada: Beograd - Banovo Brdo
Vreme rada: 6 sati (od 09-15h ili 14-20h)
Cena sata: 300 RSD neto
Vrsta posla: Prodaja mobilnih telefona i druge opreme
Period rada: Duže angažovanje

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti pozivom na broj u dnu oglasa u periodu od 9-17h radnim danima ili slanjem CV-a. Takođe, možete doći i lično u zadrugu na adresi Terazije 31/4.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00