2 Oglasa za posao za kategoriju Telekomunikacije

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Telekomunikacije

Call operater - zakazivanje masaznih tretmana

Postavljen od Gala luks d.o.o

6 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Call operateri (studenti ili nezaposleni do 30 godina) potrebni za zakazivanje masaznih tretmana firmi sa sedistem na Paliluli.

Opis posla:

Rad iz kancelarije, uz mogucnost kasnijeg rada od kuce. Poslodavac obezbedjuje karticu za mobilni telefon.

Radno vreme: 4h, 6h ili 8h - po dogovoru sa poslodavcem.

Slobodni dani: nedelja i svaka druga subota

Nudimo:

-rad u pozitivnoj atmosferi

- obezbedjena obuka u trajanju od 2 dana

-prijavu

-redovnu isplatu : 4h - 20.000rsd + bonusi,  6h -30.000rsd + bonusi, 8h -40.000rsd +bonusi. Plata je fiksna bez obzira na rezultate. Ukoliko predje skor nagradjuje se bonusima.

-mogucnost dobre zarade i napredovanja

Za sve informacije kontaktirajte nas na: 064-6598-818     011-4250-525   064-6598-817   011-4250-521 060-7140-002   060-614-0009

Vase prijave i cv mozete nam slati na: kontakt@galaluks.rs

13 dana do isteka

Opis posla:

Nudimo:

-prijavu

-redovnu isplatu :

4h - 20.000rsd + bonusi,

6h -30.000rsd + bonusi,

8h -40.000rsd +bonusi.

Plata je fiksna bez obzira na rezultate. Ukoliko predje skor nagradjuje se bonusima.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00