5 Oglasa za posao za kategoriju Telekomunikacije

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Telekomunikacije

Call operateri na nemačkom jeziku

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

7 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Za našeg dugogodišnjeg klijenta potražujemo CALL OPERATERE NA NEMAČKOM JEZIKU, sa znanjem engleskog jezika

  • Mogućnost rada od kuće, 8 ili 4 sata dnevno
  • Plata: 800 eura za full time

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na sledeće telefone:

060/3585-001;  060/7140 -003;  064-6598 -818

Ili pošaljite svoju biografiju na kontakt@galaluks.rs

Pročitaj više
CALL OPERATERI-JAPANSKI JEZIK

22 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

CALL OPERATERI NA JAPANSKOM JEZIKU  ( Beograd - centar )

  • Opis posla:

Korisnička podrška na japanskom jeziku

  • Plata:

početna 60 000 din.

  • Radno vreme:

5 dana nedeljno od 7-15h

Ako želite da budete deo našeg uspešnog tima javite nam se!

Kontakt telefoni: 060/3585 001; 060/3541 582;  060/7140 003; 064/6598 818;  064/6598 819

Ili pošaljite svoju biografiju na: kontakt@galaluks.rs

Pročitaj više
Call operater - salon za negu lepote

23 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Call operater m/z  potreban/na za zakazivanje masaznih tretmana firmi sa sedistem u centru grada.

Opis posla:

Rad iz kancelarije, uz mogucnost kasnijeg rada od kuce. Poslodavac obezbedjuje karticu za mobilni telefon.

Radno vreme: 4h, 6h ili 8h - po dogovoru sa poslodavcem.

Slobodni dani: nedelja i svaka druga subota

Nudimo:

-rad u pozitivnoj atmosferi

- obezbedjena obuka u trajanju od 2 dana

-prijavu

-redovnu fiksnu platu + bonusi

-mogucnost dobre zarade i napredovanja

Za sve informacije kontaktirajte nas na: 064-6598-818     011-4250-525   064-6598-817   011-4250-521 060-7140-002   060-614-0009

Vase prijave i cv mozete nam slati na: kontakt@galaluks.rs

Pročitaj više
Call operater na holandskom jeziku

34 dana do isteka

Call operateri sa znanjem holandskog jezika potrebni firmi iz Beograda

Posao podrazumeva svakodnevnu komunikaciju sa klijentima sa holandskog govornog područja i pružanje usluga koje kompanija nudi.

  • Radno vreme: 8-16h, vikend slobodan
  • Plata: 700 eura + topli obrok

060/3585-001,  060/7140-003; 064/6598-818Konkurišite na oglas

Pročitaj više
CALL OPERATERI -Vračar

67 dana do isteka

CALL OPERATERI - Vračar

Telefonska prodaja pravnim licima

  • Plata: 50 000 din. plus bonusi, plus topli obrok
  • Radno vreme: 8-16, vikend slobodan
  • Bonus od 15 000 din. na treću platu

Kontakt telefon: 060/3585 001

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00