2 Oglasa za posao za kategoriju Telekomunikacije

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Telekomunikacije posao

Specijalista za podršku klijentima na turskom jeziku M/Ž

Postavljen od Partners&Orka

26 dana do isteka

Beograd

preko 120000 din

Partners&Orka licencirana agencija za zapošljavanje i reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta, vodeću svetsku platformu za online kupovinu, potražuje kandidate za
rad na poziciji:

Specijalista za podršku klijentima na turskom jeziku m/ž

Lokacija: Beograd

Opis posla:

· Pružanje korisničke podrške klijentina na grčkom jeziku putem četa

· Dokumentovanje i održavanje tačne evidencije o interakcijama i rešenjima klijenata

Poslodavac nudi:

· Fleksibilan rad u tri rotirajuće smene

· Visokokotirajuću mesečnu zaradu u rasponu do 1000e do 1500e (neto u dinarskoj protivvrednosti)

· Definisane mogućnosti za profesionalni napredak

· Rad iz savremeno opremljene kancelarije u centru grada

· Bezbednost i zaštitu na radu

Od kandidata se očekuje:

  • Pružanje podrške klijentima putem chat-a
  • Odlične veštine pisane komunikacije
  • Neophodno poznavanje turskog jezika
  • Neophodno poznavanje engleskog jezika na srednjem nivou
  • Prethodno iskustvo nije neophodno, ali je poželjno
  • Posvećenost i pedantnost u radu

Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave!

Usluge Agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao!

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected] ili na broj telefona +381 61 68 96 575 (tel/viber/whatsapp).

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na našem sajtu kako bismo prosledili poslodavcu http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Pročitaj više
Specijalista za podršku klijentima na poljskom jeziku (chat) M/Ž

39 dana do isteka

Beograd

po dogovoru

Specijalista za podršku klijentima na poljskom jeziku M/Ž

Opis posla:

  • Pružanje korisničke podrške klijentina na poljskom jeziku putem četa
  • Dokumentovanje i održavanje tačne evidencije o interakcijama i rešenjima klijenata

  • Fleksibilan rad u tri rotirajuće smene
  • Visokokotirajuću mesečnu zaradu u rasponu do 900 do 1400e (neto u dinarskoj protivvrednosti)
  • Definisane mogućnosti za profesionalni napredak
  • Rad iz savremeno opremljene kancelarije u centru grada
  • Bezbednost i zaštitu na radu

  • Neophodno poznavanje poljskog jezika

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00

Klikdoposla © Copyright 2024 All Rights Reserved

Uslovi korišćenja

Poslovi po gradovima