17 Oglasa za posao za kategoriju Zanatske usluge

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Zanatske usluge

Premium PLUS

Gradjevinski limar

Postavljen od SRDJAN BJELOBABA PR LIMARSKA RADNJA

20 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Potreban građevinski limar.Surcin.

0641696972

Pročitaj više

Premium oglas

STOLAR - MAJSTOR

Postavljen od MANUFAKTURA OSTOJIĆ D.O.O.

30 dana do isteka

Potreban STOLAR - MAJSTOR za rad u proizvodnji nameštaja i enterijera.

Važno nam je da poznajete proces proizvodnje nameštaja od pločastih materijala, kao i montažu i da imate iskustva u radu.

Nudimo odlične uslove za rad i izazovne projekte sa najboljim
materijalima i mehanizmima, kao i veoma dobru zaradu koja nikada ne
kasni.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Stolar

Postavljen od Stolarska radnja God

6 dana do isteka

Obrenovac

Stolarskoj radionici iz Bariča potreban stolar sa iskustvom.

Izrada i montaža nameštaja od furniranog medijapana i univera.

Aktivno znanje i veštine u radu sa stolarskim alatom i mašinama.

Plata zavisi od stručnosti i brzine izrade, od 80.000 do 100.000 RSD. Plaćen prekovremeni rad.

Radno vreme od 08:00 do 16:00, subota svaka druga radna.

Nudimo:

  • Prijava zaposlenog
  • Plaćeni verski i državni praznici

Potrebni radnici u autoservisu

Postavljen od AUTO Servis Markus professional

21 dan do isteka

Niš

35000-50000 din

Potrebni radnici auto-servisu za pripremu auta za farbanje( kitovanje, montaža i demontaža auta, poliranje i ostalli pomocni poslovi u servisu).

Uslovi odlični, prijava i uklapanje u timski rad.

Topli obrok i prevoz plaćen.

Sve informacije na tel 0605225598 ili 0654141421

Pročitaj više
Bravar monter čeličnih konstrukcija mosta m/ž

Postavljen od Partners&Orka

10 dana do isteka

Više gradova

preko 120000 din

 Partners & Orka, reklamna agencija iz

oblasti ljudskih resursa, za svog renominiranog klijenta iz Srbije Rabatech doo,koji

odvodi radnike na rad u Nemačka vrši zakup oglasnog prostora i potražuje

radnike na poziciji:

BRAVAR/MONTER m/ž

Mesto rada: Keln, Nemačka

Opis posla: - Montaža čelične konstrukcije mosta .

Uslovi rada:

- rad u

Nemačkoj u periodu janur 2023. - cca jul 2023., satnica je 14,25 €/h, obezbeđen

je smeštaj i prevoz do posla i nazad. Troškove pribavljanja radnih dozvola,

viza i osiguranja snosi poslodavac.

Profil kandidata:

· KV ili VKV bravar sa iskustvom na montaži

čelične konstrukcije na mostovima

· Osposobljenost za rukovanje viljuškarom ili

telehendlerom

· -azumevanje i samostalno korišćenje tehničke dokumentacije

· Samostalno obavljanje poslova po nalogu

nadređenog

· Sposobnost za rad na visini

Poslodavac obezbeđuje:

· ugovor o radu

· izradu radnih dozvola i osiguranje

· smeštaj

· prevoz od mesta rada do posla

· radnu opremu, bezbednost i zdravlje na radu

Kandidati koji ispunjavaju uslove mogu i zainteresovani su za posao

mogu poslati svoju radnu biografiju na e-mail rabatech@eunet.rs

U prijavi dostaviti:

- ime i prezime,

-datum i mesto rođenja,

-adresu,

-radnu biografiju,

-kontakt podatke.

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su

da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje

kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne

za kandidate koji potražuju posao.

Oglas je aktuelan 30 dana.

Pročitaj više
Kamenorezac sa iskustvom

Postavljen od Granit Mijatović doo

12 dana do isteka

Stari Banovci

Kamenorezackoj radnji Mijatović iz Starih Banovaca potreban majstor kamenorezac.

Za više informacija pozovite.

Pročitaj više
AUTO LIMAR

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD

18 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

-rad u okviru transportne firme

-vikend slobodan

Pročitaj više
Argonski - TIG zavarivač m/ž

22 dana do isteka

Inostranstvo

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Slovenije, koja se bavi  montažom i zavarivanjm , proizvodnjom  instalacija za vodu, grejanje, hlađenje,  za svoje potrebe potražuje radnike za radno mesto na poziciji:

Poželjno posedovanje EU pasoša  ili slovenačke radne dozvole.

Mesto rada: Slovenija detašman Nemačka, Austrija, Evropa

Potrebna veća grupa radnika: 10

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

- Obavezno radno iskustvo minimum dve godine

- Samostalno obavlja zadatke izrade mehaničkih instalacija po nalogu pretpostavljenog,

- Montaža kotlovnica, pravljenja I montažs konzola za vešanje cevi I slično

- Poznavanje čitanja planova/crteža

- Poželjno znanje nemačkog ili engleskog jezika

- Varenje svih vrsta cevi

- Spremnost na učenje i napredovanje

- Rad u skladu sa vremenskim normama koje firma dobija od krajnjeg kupca

Opis poslova:

• Argonsko zavarivanje TIG postupkom

• Varenje svih vrsta cevi

• Ugovor o radu na određeno  vreme (godinu dana) sa tendencijom stalnog zaposlenja

*Probni rad 1 mesec

• Puno radno vreme

• Obezbeđena oprema za rad

• Bezbednost I zdravlje na radu

• Obezbeđen smeštaj I prevoz od mesta stanovanja do mesta rada  o trošku poslodavca

• Lekarski pregled kandidata

• Početna zarada 10 od 14€  neto dalje zavisi od znanja i iskustva

• Broj radnih sati mesečno:  radi se od 200 do 230 sati

• Uglavnom se radi od ponedeljka do subote,

• Plaćen godišnji odmor 21 dana

• Prevoz iz Ljubljane u Nemačku (na posao i nazad) je trošak poslodavca, od kuće do Ljubljane trošak radnika

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Telefon: 00381 60 099 62 43

Napomena:

Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Pročitaj više
Vodoinstalater za rad u inostranstvu m/ž

 Partners & Orka,
reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta,
firmu iz Slovenije, koja se bavi montažom i zavarivanjm , proizvodnjom instalacija za vodu, grejanje, hlađenje, za svoje potrebe potražuje radnike za radno mesto na poziciji:

Vodoinstalater za rad u inostranstvu
m/ž

Poželjno posedovanje
EU pasoša ili slovenačke radne dozvole.

Mesto rada: Slovenija detašman Nemačka, Austrija,
Evropa

Potrebna veća
grupa radnika: 10

Uslovi koje
kandidat treba da ispunjava:

· Obavezno radno iskustvo minimum dve godine

· Poželjno znanje nemačkog ili engleskog jezika

· Spremnost na učenje i napredovanje

· Rad u
skladu sa vremenskim normama koje firma dobija od krajnjeg kupca

Poslodavac
obezbeđuje:

• Ugovor o radu
na određeno vreme (godinu dana) sa
tendencijom stalnog zaposlenja

*Probni rad 1
mesec

· Puno
radno vreme

· Obezbeđena
oprema za rad

· Bezbednost I zdravlje na radu

· Obezbeđen smeštaj I prevoz od mesta stanovanja
do mesta rada o trošku poslodavca

· Lekarski pregled kandidata

· Početna zarada 10 od 14€ neto dalje zavisi od znanja i iskustva

· Broj radnih sati mesečno: radi se od 200 do 230 sati

· Uglavnom se radi od ponedeljka do subote,

· Plaćen godišnji odmor 21 dana

· Prevoz iz Ljubljane u Nemačku (na posao i nazad)
je trošak poslodavca, od kuće do Ljubljane trošak radnika

Kandidati koji su
zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa
svoju radnu biografiju na e-mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Telefon: 00381 60
099 62 43

Napomena:

Biće pozvani samo
kandidati koji prođu u uži krug selekcije.

Kandidati koji
prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci
mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona
o zaštiti podataka.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00