23 Oglasa za posao za kategoriju Zanatske usluge

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Zanatske usluge

Premium oglas

Građevinski limar

Postavljen od SRDJAN BJELOBABA PR LIMARSKA RADNJA

9 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Potreban građevinski limar

0641696972

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Stolar

Postavljen od Tankosić GSJ d.o.o.

11 dana do isteka

Više gradova

Tankosić GSJ d.o.o. stolarska radionica osnovana je 2005. godine sa ciljem da obavlja poslove izrade elemenata enterijera. Kompanija danas iza sebe ima veliki broj urađenih projekata i izvedenih objekata. Trudimo se da, pružajući kvalitetne usluge u oblasti projektovanja i izgradnje uz primenu novih znanja i tehnologija, obezbedimo ugled pouzdanog visokostručnog partnera u planiranju, projektovanju, izgradnji i rekonstrukciji enterijera.

Potreban nam je majstor:

Stolar

 Uslovi:

  • Iskustvo u izradi enterijera
  • Samostalan rad po radioničkom crtežu u sklopovima enterijera
  • Orijentisanost na rezultate i konstruktivan stav prema poslu
  • Koordinacija projekta sa ostalima u timu

Nudimo:

  • Pozitivnu i radnu atmosferu
  • Rad na različitim i izazovnim projektima
  • Mogućnost stalnog zaposlenja i usavršavanja

Pomoćnik u stolarskoj radionici

Beograd

50000-80000 din

Pomoćnik u stolarskoj radionici:

Iskustvo ili školsko obrazovanje je poželjno.

Kandidati bi trebalo da imaju nameru da uče zanat i napreduju u svakom smislu.

Predanost, angažovanje u učenju, timski rad, marljiv pristup radnim obavezama.

Kontakt telefon: 065/ 204-12-80 Goran

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Potrebni radnici u autoservisu

Postavljen od MARKUS PROFESSIONAL

32 dana do isteka

Niš

35000-50000 din

Potrebni radnici auto-servisu za pripremu auta za farbanje( kitovanje, montaža i demontaža auta, poliranje i ostalli pomocni poslovi u servisu).

Uslovi odlični, prijava i uklapanje u timski rad.

Topli obrok i prevoz placen.

 Sve informacije na tel 0605225598 ili 0654141421

Pročitaj više
Auto elektricar

Postavljen od Gala luks d.o.o

5 dana do isteka

AUTO ELEKTRICAR

Auto elektricar potreban firmi koja se bavi satelitskim pracenjem vozila.

Opis posla :

  • radovi na sluzbenom vozilu
  • ugradnja GPS-a

Profil kandidata :

  • mladji kandidati
  • obavezno je radno iskustvo

Nudimo :

  • redovna primanja
  • benefiti od ugradnje uredjaja kada se radi vikendom

Radno vreme : 8h - 16h

Za vise informacija kontaktirajte nas na :

060/614 - 0009

060/714 - 0003

064/65 98 818

Pročitaj više
Vulkanizer

Postavljen od Pro-guma lux

Zemun

Potreban vulkanizer,majstor za reglazu trapa i pomocni radnik

Informacije na br.tel

060 041 01 02

Pro-guma lux Ugrinovacka 147

Zemun

Pročitaj više
AUTOELEKTRICAR ZA TERETNI PROGRAM

AUTOBUSKOM PREDUZECU , bavi se gradskim i medjugradskim prevozom,

potreban AUTOELEKTRICAR  za teretni program, mesto rada Zeleznik

radno vreme : 8 sati, smene, organizacija naknadna

zarada : 80.000- 100.000 dinara

nudimo: prijavu, radni odnos. posao u ozbiljnoj dugogodisnjoj kompaniji

Prijave slati na e mail : kontakt@galaluks.rs

Pročitaj više
TESARI

Postavljen od Partners&Orka

6 dana do isteka

Beograd

preko 120000 din

 Partners & Orka, reklamna agencija iz
oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta iz Beograda – MAJSTORSKA RADIONICA SAVA  - porodičnu firmu sa dugom tradicijom i
iskustvom u gotovo svim sektorima građevinarstva. Od mostogradnje, visokogradnje,
niksogradnje do renoviranja i adaptacije postojećih objekata, radi
zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje kandidate za
radnu poziciju:

TESARI

10 izvršilaca posla

Mesto rada: Beograd

Sedište: Beograd

Opis
posla:

· izrada,
montaža i podizanje drvene konstrukcije na gradilištu

Uslovi rada:

· Minimum
od dve do tri godine iskustva na istim poslovima

· Vredan,
odgovoran

· Neophodna
je samostalnost u radu

Zaposlenima nudimo:

· Ugovor
o radu

· Odlični
uslovi rada, bezbednost i zdravlje na radu

· Odlična cena rada: 30- 65 EURA
dnevno, u zavisnosti od stručnosti lica

· opremu za rad

* Za prijavu i dodatne informacije nazvati
na br: 060 66 88 905

* Ili svoju
biografiju poslati na mail: poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

* Odgovarajući
kandidati biće u direktnom kontaktu sa poslodavcem.

Kandidati koji
prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci
mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona
o zaštiti podataka.

Usluge Agencije
su besplatne za kandidate kojii konkurišu.

Oglas je aktivan
30 dana od dana postavke.

Pročitaj više
Krojačica/ krojač

Postavljen od Kerefeke PR

8 dana do isteka

po dogovoru

KROJAČ HONORARNO

Manjoj radionici u Jajincima potreban je krojač sa iskustvom za povremeni rad u šivari.

Plaćanje po dogovoru.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00