15 Oglasa za posao za kategoriju Saobraćaj

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao Saobraćaj

Izdvojeni oglas

Vozač

Postavljen od OPTIKA IN DOO

14 dana do isteka

po dogovoru

OPIS POSLA I USLOVI:

  • Minimum IV stepen stručne spreme.
  • Vozačka dozvola neophodna, B kategorije, poželjno i C.
  • Poželjno vozačko iskustvo.
  • Briga o higijeni i ispravnosti vozila.
  • Praćenje potrebe servisiranja vozila.
  • Poznavanje puteva u domaćem i inostranom transportu.
  • Spremnost za rad pod pritiskom.
  • Dobra koordinacija i orijentacija u prostoru.
  • Visok nivo usredsređenosti, koncentracije i tolerancije.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Vozač B kategorije

Postavljen od NS24

6 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Potreban vozač B kategorija,za prevoz robe po Srbiji i Beogradu,početna stanica Batajnica,obezbeđen stan za zainteresovane iz unutrasnjosti plata oko 110000din.

0659112505

Vozač u tepih servisu

Postavljen od Viz line d.o.o

19 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Potreban vozač u tepih servisu,

koji se nalazi u Leštanima.

Radno Vreme 08-16h (nedelja neradan dan)

Plata 80 000

Kontakt 064/04-04-000

Vozač C kategorije

Postavljen od ON TRANS DOO

22 dana do isteka

Potreban vozač C kategorije za rad u domaćem transportu.

Detalji posla:

  • Vozi se solo kamion do 7,5 t i 12t (hladnjača sa rampom)
  • Nema pregleda robe prilikom istovara

Uslovi:

  • Potrebno iskustvo
  • Tahograf kartica za veći kamion
  • Poželjno lekarsko uverenje

Plata:

  • Minimalna 110.000 RSD pa naviše

Javite se putem mejla ili telefonom za više detalja. Otvoreni smo za saradnju.

Kontakt:

  • Telefon: 063/885-6169

Ako ispunjavate navedene uslove i zainteresovani ste za ovu poziciju, prijavite se i postanite deo našeg tima!

Pročitaj više
Vozač E kategorije za medjunarodni transport

Postavljen od TANI TRANS DOO BEOGRAD

13 dana do isteka

Ruma

preko 120000 din

Potreban vozac E kkategorije, sa iskustvom u medjunarodnom transportu

Zemlje koje se voze: Slovenija, Italija, Rumunija

Kamion MAN TGX 440, euro 6

Parking je u Rumi.

Postavljen od SALESIANER MIETTEX BOGSIM d.o.o.

po dogovoru

Vozač

Kompanija: Salesianer Miettex Bogsim d.o.o.

Lokacija: Beograd, Batajnički drum 23

Vrsta zaposlenja: Ugovor, puno radno vreme, 1. smena

Opis posla:

  • Razvoz robe kombi vozilom i/ili kamionom
  • Predsortiranje otpremnica u skladu sa isporukom
  • Brojanje robe kod definisanih kupaca
  • Provera ispravnosti vozila, otklanjanje smetnji ili prosleđivanje informacija o nedostacima
  • Utovar vozila prema definisanim procesima i turama
  • Isporuka i preuzimanje robe
  • Prijem reklamacije i prosleđivanje predloga kupaca nadležnom sektoru
  • Predaja otpremne dokumentacije
  • Čišćenje vozila
  • Dezinfekcija vozila posle svake vožnje
  • Pomoć u lageru i perionici ukoliko su ture za taj dan kraće ili otkazane
  • Ostali poslovi prema potrebi

Uslovi:

  • B kategorija, aktivan vozač
  • Organizovanost, fleksibilnost, samoinicijativnost
  • Profesionalan i ozbiljan pristup poslu

Nudimo:

  • Rad u internacionalnoj kompaniji
  • Dinamično radno okruženje
  • Mogućnost dugoročnog radnog odnosa

Pročitaj više
Vozač kurir

Postavljen od Omladinska zadruga DANIVIZARD

Novi Sad

Omladinska Zadruga "Danivizard" traži za klijenta.

Posao: Vozač Kurir

Opis Posla:

  • Razvoz i Ekspedicija Pošiljki: Vožnja i isporuka pošiljki.
  • Radno Vreme: 8 sati dnevno, vikend slobodan.

Uslovi:

  • Vozačka Dozvola: Potrebna B kategorija.
  • Organizovanost: Efikasna distribucija pošiljki.

Kako Se Prijaviti:

Omladinska Zadruga "Danivizard" pruža priliku za rad u dinamičnom okruženju kurirske službe. Pridružite nam se i budite deo našeg tima!

Pročitaj više
VOZAČ E KATEGORIJE

Vozač E kategorije

Omladinska zadruga Danivizard za klijenta u okviru transportne firme traži kandidate za poziciju:

  • RAD U OKVIRU TRANSPORTNE FIRME
  • VIKEND SLOBODAN

Pročitaj više
Vozač dostavnog vozila

Postavljen od Pizza Pomodoro doo

20 dana do isteka

po dogovoru

Postanite deo Pomodoro tima

Za 18 godina postojanja Pomodoro je postao sinonim za kvalitet, timski rad, poverenje.

Našem restoranu Pomodoro Vidin, Džordža Vašingtona 38a, Beograd, potreban je:

Ukoliko se prepoznajete na ovoj poziciji i zainteresovani ste da radite sa profesionalnim i kul timom, prijavite se na 062 335815 radnim danima od 09h do 20h ili elektronskim putem na email [email protected].

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00