2 Oglasa za posao za kategoriju IT poslovi

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

IT poslovi

Pogledajte najaktuelnije IT poslove u Srbiji. Aplicirajte za IT posao  jednostavno u samo par klikova ili postavite oglas u kategoriji IT poslovi.

Istaknuti oglas

Serviser racunara, laptopova, konzola, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One

Postavljen od Gameworld

38 dana do isteka

po dogovoru

GAMEWORLD - Beograd.

Mi smo firma koja se bavi prodajom i servisom racunara, laptopova i igrackih konzola ( PS3, PS4, Xbox 360, Xbox ONE... ), dodatne opreme za konzole i igrica...

POTREBAN SERVISER ELEKTRONSKE OPREME

Nudimo odlicne uslove rada kao i mogucnost usavrsavanja i napredovanja.

Potrebno znanje:

- Ciscenje uredjaja, zamena termalnih pasta

- Zamena elektroskih komponenti lemilicom, duvaljkom...

- Rada sa lemilicom

- Rada na racunaru

Zainteresovani kandidati mogu da posalju svoj CV na igrebeograd@gmail.com

Potencijalni kandidati ce biti kontaktirani.

Pročitaj više
Sistem administrator za održavanje mreže m/ž

Postavljen od Partners&Orka

31 dan do isteka

Partners & Orka agencija za zapošljavanje licencirana od strane Ministarstva za rad i zapošljavanje, za svoga klijenta iz Beograda, regionalnu kompaniju specijalizovanu za uvoz i distribuciju auto delova i motornih ulja, sa matičnom kompanijom u Bugarskoj i sedištem u Beogradu koja posluje od 2002. godine, potražuje radnike na poziciji:

Sistem administrator mreže M/Ž

Lokacija rada: Beograd-Zemun

Opis posla:

Planiranje, instaliranje, konfiguracija, menadžment, nadograđivanje, oporavak i održavanje: Windows servera 2003, 2008, 2012 i 2016.

Radne stanice Linux Ubuntu 16, 18 i 20 i Windows 7 i 10

Štampača - mreže i deljenja (Cannon and HP printers)

Instalacija i održavanje virtuelnih mašina (servera i radnih stanica) u Hyper-V 6.

Administracija Active Domain na Windows serveru 2003-2016.

Pružanje pomoći i asistencije za korisnike na Windowsu 7 i 10, kao i Linux Ubuntu 16, 18, 20 i ostali zahtevi slični prodaji, proračunu i instalaciji, konfiguraciji, nadogradnji, vraćanju i održavanju na dnevnoj bazi.

Remote administracija za RDP, VNC, MobaXtreme, AnyDesk, Remmina, SSH, Powershell.

Mrežno podešavanje i administracija pasivnih i aktivnih mreža.

Asistencija u postavljanju virtuelnih privatnih mreža kroz L3VPN za treću stranu/stranku.

Postavljanje, implementacija i održavanje za WiFi barkoda skenera, Windows 5.0 i Android 5 & 6.

Pisanje korisničkih instrukcija za korišćenje softvera i procedura.

Uslovi za kandidate:

VI- VII (dolazi u obzir i III i IV stepen)

Najmanje 1 godina radnog iskustva na tim poslovima

Pozitivni rezultati u dosadašnjem radu

Liderske i organizacione sposobnosti

Napredno poznavanje engleskog jezika

Napredno poznavanje rada na računaru

Vozačka dozvola B kategorije

Poslodavac obezbeđuje:

Stimulativnu zaradu uz mogućnost bonusa

Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom na naodređeno

Priliku za profesionalnim razvojem i unapređenjem u skladu sa rezultatima

Rad u dinamičnom okruženju u perspektivnoj kompaniji

Bezbednost, zdravlje i oprema na radu

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu poslati na email adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs

ili kontaktirati/ 060 099 62 43 / 011/2683486.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan od 30 do 60 dana, do popune.

Pročitaj više

IT posao

Širom Srbije IT poslovi beleže veliki rast, a samim tim i potražnje za novim IT poslovima su u konstantnom porastu. Obzirom da je velika potražnja u ovoj kategoriji posla kao i u zemlji ovde je i najveći prosek plata. Na našem sajtu možete uvek da pronađene veliku ponudu IT poslova. Na našem sajtu su popularne kategorije React JS poslovi i Backend developer poslovi, WordPress Developer

IT jobs

Frontend

Backend
React

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00