3 Oglasa za posao za kategoriju Menadžment srednji

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Menadžment srednji

Izdvojeni oglas

Menadžer prodaje i marketinga

Postavljen od XY POINT 011

9 dana do isteka

Više gradova

PerForma je jedinstven koncept trening centara, koji posluje na četiri lokacije na Novom Beogradu i u svojoj ponudi imamo različite sportsko rekreativne programe. Na taj način smo objedinili svoju ponudu usluga u oblasti sporta i rekreacije sa željom da se izdvojimo na tržištu sa ovim jedinstvenim konceptom trening centara:

  • Performa fitness & spa
  • Performa fitness & swim
  • Performa fitness & dance

Zbog povećanog obima posla tražimo pojačanje u našem timu:

MENADŽER PRODAJE I MARKETINGA

Iskustvo, osobine i kvalifikacije:

Spremna za timski rad.

Odgovorna osoba.

Raspoložena za usvajanje novih znanja.

Pokazuje samostalnost i inicijativa u radu, snalažljivost i organizovanost.

Orijentisanost na rezultate i timski rad.

Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Dobro vladanje MS Office paketom (posebno Excel).

Znanje engleskog jezika .

Odlične veštine komunikacije.

Vaše dužnosti:

Proaktivno pronalaženje i analiza novih potencijalnih klijenata.

Organizujete poslovne prezentacije naših usluga

Negovanje dobrih odnosa sa postojećim klijentima

Stalni rad na unapređenju i širenju kanala prodaje.

Analiziranje ostvarene prodaje i predlaganje mera za poboljšanja

Osmišljavanje i rukovođenje marketinškim aktivnostima

Uslovi:

Zaposlenje u dinamičnom okruženju gde kroz izazovne zadatke možete iskazati svoj potencijal za dalji razvoj i napredak.

Timski rad, profesionalni i lični razvoj.

40 radnih sati nedeljno, dva slobodna dana u toku nedelje

Stalno zaposlenje.

Redovna plata.

Vaše biografije možete slati elektronskim putem na e mail fitnesspa@performafitnes.rs

Izabrani kandidati biće obavešteni o daljem toku konkursa.

Hvala Vam na ukazanom poverenju i prijavi.

Pročitaj više
Menadžer u ugostiteljstvu

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

22 dana do isteka

MENADŽER U UGOSTITELJSTVU - potreban lancu restorana na teritoriji Beograda

Opis posla:

  • Upravljanje lancem restorana
  • Razvijanje i implementacija strategije rasta i širenja poslovanja
  • Razvijanje saradnje sa sadašnjim i budućim klijentima
  • Drugi poslovi po nalogu višeg menadžmenta

Uslovi:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Dobre komunikacione i organizacione sposobnosti
  • vozačka dozvola B kategorije

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na sledeće telefone:

060/3585 001 i 060/7140 003

26 dana do isteka

Opis posla:

Uslovi:

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00