6 Oglasa za posao za grad Preševo

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Premium oglas

Građevinski limar

Postavljen od SRDJAN BJELOBABA PR LIMARSKA RADNJA

13 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Potreban građevinski limar.Beograd Surčin.0641696972.

Vozač E kategorije

Postavljen od TRANSLUK DOO BEOGRAD-ZEMUN

23 dana do isteka

Firma "TRANSLUK" DOO Zemun-Beograd sa sedistem u Novoj Pazovi,

Zbog povecanog obima posla, potrebni vozaci E kategorije za MEDJUNARODNI transport.

Voze se kamioni e5 i e6, vozi se na karticu i listice.

Zemlje koje se voze su:

Grcka, Poljska, Makedonija, Rumunija, Madjarska.

Plata po dogovoru, moze na fisknu turu, dnevnicu, na branik posle svake ture, na 15 dana, mesecno..

Za sve informacije pozvati na broj telefona 063 197 8864

Ili poslati podatke na gmail adresu: djermanoviczorica@gmail.com

Java Spring Senior Developer

Postavljen od Seeders

34 dana do isteka

80000-120000 din

                                                            (remote/office)

Seeders is an Athens-based company that focuses primarily on software development and business entrepreneurship, that is looking to branch out in Serbia.
Our mission is to help innovators convert their ideas into successful businesses!

Description and Requirements
As a Senior Java Developer, the candidate will participate in all aspects of the software development life-cycle which includes estimating, technical design, implementation, documentation, testing, deployment, and support of applications developed for our clients.

Responsibilities:

Building modern applications and software which requires a deep understanding of the Spring Framework and Spring Boot Implementations

Continuously integrates and deploys developed software. Updates the continuous integration/deployment scripts as necessary to improve continuous integration practices.

Work with the technical team manager to direct the development of new products and features.

Required:

Core Java

Spring Framework

Spring Boot Implementations

Multithreading

Microservices

Kafka and RabbitMQ

FIX protocol

Salary range (depending on the level of expertise):
150 000 - 200 000 RSD

Desired, but not mandatory residence of applicants:
Belgrade
Novi Sad

If interested, please apply via our website seeders.gr/careers/

Or directly through the Skillscharts link https://bit.ly/2Sc6lO3

Pročitaj više
Sobar / Sobarica stepen I

Postavljen od SPACE 2019 doo

9 dana do isteka

35000-50000 din

3 izvršioca
Hotel - vila standarda 3*. Beograd / Stari Grad

Opis poslova:

  • Čišćenje i održavanje hotelskih soba u skladu sa propisanim standardima rada.
  • Radi se 6 dana nedeljno. Jedan dan je slobodan. Plata se isplaćuje iz dva puta mesečno.
  • Opis radnog mesta podrazumeva dočekivanje i praćenje gostiju, sređivanje sobe za sledećeg gosta, peglanje čaršafa i ostale posteljine.

Uslovi:

- Kompletno podržani timom
- Profesionalno organizovan nadzor i profesionalni standardi u odrzavanju.
- Redovna plata sa odlicnim standardom opreme i podrska od nase strane.
- Topla porodična atmosfera i veoma fleksibilna radna politika.

Potrebno:

- (veoma poželjno ali ne obavezno) Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovimaŽ
- Komunikativnost, ljubaznost
- Timski orijentisan

Poželjno ali nepotrebno:
B-kategorija.

Poslodavac želi da zaposli osobe do određenog starosnog doba, kategorija radisprovođenja afirmativnih mera za zapošljavanje ovih kategorija zaposlenih.

Telefon za kontakt 0649042007

Pročitaj više
Radnik/ica u proizvodnji kolača Umka

Postavljen od ZR ORIJENT

17 dana do isteka

Proizvodnji kolača na Umci potrebna je pomoćna radnica/ radnik.

Interesantan i dinamičan posao u prijatnom okruženju.

Mogućnost napredovanja.

Radno iskustvo nije neophodno.

Stručna sprema nebitna.

Plaćena obuka.

Prednost kandidatkinjama sa teritorije Obrenovca, Bariča, Umke, Ostružnice i sl.

Tel. 069 22 67129

Pročitaj više
Call operater-Spanski jezik (Rad od kuce)

Postavljen od Gala luks d.o.o

22 dana do isteka

50000-80000 din

Potrebni call operateri na Španskom jeziku

Rad je od kuce

Opis posla:

- pozivanje klijenata i poslovnih saradnika

- administrativni poslovi

Potrebni:

- komunikativni

- pozitivni kandidati

Nudimo:

-plata 500e ( oko 60,00rsd)

-prijavu

Vise informacija na:

 060/714-0003  ,060/3541-582,

064 659 -8818, 060/090-44-70

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00