2 Oglasa za posao za kategoriju Briga o životinjama

Izaberite grad
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Briga o životinjama

Doktor veterine. vetrinarski tehničari m/ž

Postavljen od Partners&Orka

10 dana do isteka

Oglas za posao: Veterinar / Veterinarski tehničar (m/ž) na farmi u Hrvatskoj

Partners&Orka doo, licencirana agencija za zapošljavanje iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, preduzeće koje se bavi uzgojem, proizvodnjom i preradom goveda, a koje zbog proširenja na 3 farme u okolini Zagreba u Hrvatskoj, potražuje veći broj doktora veterine i veterinarskih tehničara.

Lokacija rada: Hrvatska

Broj potrebnih izvršilaca: 8

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • IV-VII stepen stručne spreme veterinarskog smera
  • Kandidat da nije osuđivan niti pod istragom
  • Dobra fizička kondicija i spretnost
  • Minimum 3 godine radnog iskustva u veterinarskoj struci

Opis posla:

  • Pomoć pri lečenju obolelih ili povređenih životinja
  • Postavljanje dijagnoze i određivanje načina lečenja životinja
  • Samostalno raspolaganje lekovima
  • Tumačenje laboratorijskih i specijalističkih izveštaja
  • Davanje stručnih mišljenja

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na godinu dana sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Izradu i boravišnih dozvola
  • Puno radno vreme (8 sati)
  • Odlične uslove rada u dinamičnom i timski orijentisanom okruženju
  • Obezbeđen smeštaj i obrok
  • Opremu za rad
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Plata u dogovoru sa poslodavcem, srazmerna radnom iskustvu i stručnosti

Za bliže informacije kontaktirajte: +381 60 32 999 34 (tel/viber/whatsapp) ili 011/2683486.
Vašu biografiju možete poslati na e-mail: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave!

Agencija pruža besplatne usluge za kandidate koji konkurišu, naplata od poslodavca. Agencija zadržava pravo selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Pročitaj više
Radnik za brigu i održavanje konja m/ž

23 dana do isteka

Inostranstvo

80000-120000 din

Oglas za posao: Radnik za brigu i održavanje konja

Kompanija "Partners&Orka" u saradnji sa svojim partnerom iz Hrvatske radi oglašavanje za poziciju:

Lokacija rada: Varaždin, Hrvatska

Opis posla:

  • Čišćenje i održavanje štale, konja i imanja
  • Dinamičan posao, rad sa životinjama i na svežem vazduhu

Poslodavac nudi:

  • Početna plata 800€ neto
  • Smeštaj osiguran
  • Prehrana osigurana
  • Subote radne po dogovoru, a sigurno je minimalno jedan dan slobodan sedmično
  • Automobil na korištenje
  • Rad u odličnom i modernom kompleksu za konje
  • Izrada radne i boravišne dozvole

Mlada i ambiciozna ekipa sa kojom je užitak raditi Vas čeka. Plata je početna, te prema iskustvu i pokazanom znanju može biti samo veća.

Kontakt:
Telefon: +385976136657 (mob/viber/whatsapp)

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka ličnosti.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00