4 Oglasa za posao za grad Divčibare

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Divčibare

Premium oglas

Menadžer prodaje

Postavljen od Glassmat d.o.o.

2 dana do isteka

Više gradova

Preduzeće Glassmat d.o.o. bavi se proizvodnjom aluminijumskih profila za stakla. U potrazi smo za visoko motivisanom osobom, koja je spremna da radi i da se profesionalno razvija u multikulturalnoj sredini na poziciji menadžera prodaje.

Nudimo konkurentnu zaradu, mogućnost ostvarivanja bonusa.

Lokacija obavljanja posla: Samoš. Kancelarija je u Samosu, ali komercijalista bi trebao da putuje po celom Balkanu.

Kontakt telefon: +381/603356751

Email: [email protected]

Pročitaj više
Rukovaoc građevinskih mašina (bager, utovarne)

Postavljen od Partners&Orka

12 dana do isteka

po dogovoru

Rukovaoc građevinskih mašina (bager, utovarivač)

Kompanija: PJ Krušo niskogradnja d.o.o.
Lokacija: Herceg Novi i okolina

Opis posla:

PJ Krušo niskogradnja d.o.o. je lider na lokalnom tržištu u oblasti izgradnje stambeno-poslovnih objekata, izvođenja građevinskih radova, projektovanja, proizvodnje kam. agregata, svežeg betona i betonske galanterije. Zbog povećanog obima posla, kompanija raspisuje konkurs za prijem u radni odnos na poziciji rukovaoca građevinskih mašina.

Uslovi:

  • Radno iskustvo u obavljanju posla rukovaoca građevinskih mašina
  • Potpuna zdravstvena i psihofizička sposobnost

Nudimo:

  • Ugovor o radu na duži period ukoliko se radnik pokaže kvalifikovanim
  • Sigurnost unutar kompanije koja beleži stalni rast i razvoj
  • Visoka primanja u skladu sa ostvarenim rezultatima + bonusi, benefiti, regres
  • Osiguran smeštaj i plaćen topli obrok
  • Obezbeđena radna oprema
  • Izrada radne i boravišne dozvole
  • Radno vreme 8-10h

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju radnu biografiju (CV) elektronskim putem na e-mail adresu: [email protected]

Za bliže informacije možete kontaktirati na telefon: +382 31 336 020

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular ovde

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglašivač: Partners&Orka

Pročitaj više
Oglas za zapošljavanje stranaca u Srbiji

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

21 dan do isteka

80000-120000 din

Pozicije:

  • Magacioner
  • Izlagac robe
  • Prodavac u marketu
  • Građevinski radnik

Opis posla:

  • Obavljanje zaduženja u skladu sa radnim mestom, kao što su magacioniranje, izlaganje robe, prodaja ili građevinski radovi.
  • Poštovanje standarda kvaliteta i procedure rada.
  • Rad u skladu sa zahtevima poslodavca i specifičnim zahtevima posla.

Uslovi:

  • Važeći pasoš
  • Privremeni JMBG
  • Boravišna viza

Ostali uslovi:

  • Obezbeđen smeštaj

Za više informacija i prijavu, kontaktirajte nas na:

Telefon: 064-6598-818 ; 064-6598-819;011-4250525

Više o zapošljavanju stranaca pogledajte na llinku

Pročitaj više
Poslovođa u proizvodnom pogonu nameštaja

31 dan do isteka

preko 120000 din

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta koji se bavi proizvodnjom i projektovanjem nameštaja, zapošljavamo za rad u Valjevu na poziciji:

POSLOVOĐA

Opis posla i zaduženja:

- Vrši raspodelu poslova po radnim mestima prema planu proizvodnje

- Rukovodi smenom u procesu proizvodnje

- Vrši nadzor, proveru i kontrolu rada zaposlenih u svom sektoru

- Vrši kontrolu zaposlenih u pogledu zaštite na radu

- Kontrola održavanja  opreme i higijene u proizvodnji i pazi na urednost proizvodnog p rostora

-Vrši raspodelu poluproizvoda i pazi na urednost istih

- Zaduženje repromaterijala iz magacina i vrši raspodelu u proizvodnji

- Vrši normiranje vremena izrade proizvoda u procesu proizvodnje

- Vrši normiranje utroška alata i pomoćnog materijala u procesu proizvodnje

- U saradnji sa kontrolom kvaliteta prati kvalitet proizvoda

- Pisanje smenskih izvetaja i predavanje direktoru proizvodnje

Uslov za kandidate:

-VS /VŠS mašinskog smera

- Najmanje 2 godine iskustva na sličnim poslovima

- Organizacione sposobnosti

- Sposobnost rada u timu

 Firma nudi:

 - Konkurentna plata u skladu s iskustvom i kvalifikacijama

- Plaćeni putni troškovi, topli obrok

- Rad u proizvodnom pogonu

- Smenski rad, 2 radne subote u toku meseca

- Ugovor o radu

 - Mogućnost i napredovanje unutar kompanije

 - Ugodno radno okruženje u dinamičnom i rastućem poslovnom sektoru

- Prioritet imaju kandidati iz Valjeva i okoline

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona +381 60 32 999 34 tel/viber/whatsapp ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu: [email protected]

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao!

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na našem sajtu kako bismo prosledili poslodavcu http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00