85 Oglasa za posao za grad Novi Beograd

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Novi Beograd

Premium PLUS

Radnici za čišćenje objekta Novi Beograd

Postavljen od TIM omladinska zadruga

11 dana do isteka

Novi Beograd

Omladinskoj zadruzi hitno Tim potrebni radnici za čišćenje oko objekta  na Novom Beogradu.

Radi se 6 sati dnevno, u dve smene.

Dnevnica 1.800,00 dinara.

Javiti se na 063/300-422 ili poslati CV

Komercijalista na terenu

Postavljen od DAMB DOO

14 dana do isteka

Više gradova

DAMB d.o.o. se bavi  distribucijom profesionalne kozmetike za kosu, alata i opreme za frizerske salone. Ekskluzivni je uvoznik za Srbiju profesionalnih brendova: Moroccanoil, Subrina Professional, TrueKeratin, Wet brush, ColorpHlex, Proraso, Olivia Garden.

Zbog proširenja poslovanja potreban nam je:

Potrebne kvalifikacije:

  • Završena minimum SSS
  • Aktivni vozač B kategorije
  • 3 godine iskustva kao komercijalista (poželjno sa frizerskim salonima)

Šta očekujemo od Vas:

  • Dobre komunikacione, prodajne i prezentacione veštine
  • Posvećenu i vedru osobu
  • Ličnu odgovornost i samostalnost u radu, kao i timsku saradnju
  • Entuzijastu koji prodaju doživljava kao izazov
  • Otvorenu komunikaciju i iskren odnos

Možete očekivati:

  • Uigran tim i prijatnu radnu atmosferu
  • Korektan i otvoren odnos
  • Stimulativni finansijski paket
  • Službeni auto, mobilni telefon i druge benefite
  • Mogućnost razvoja uz interne i eksterne obuke

Ukoliko ste zainteresovani za datu poziciju, molimo Vas da pošaljete svoju biografiju (CV) na e-mail: office@damb.rs, www.damb.rs

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.Hvala Vam!

Operater/operaterka u kladionici i automat klubu

Postavljen od Balkan Bet doo

15 dana do isteka

po dogovoru

BUDI DEO BALKAN BET EKIPE!

MI SMO TIM KOJI POBEĐUJE.

Iza nas je više od 20 godina iskustva. Jedna smo od vodećih kompanija iz oblasti priređivanja igara na sreću i stalno širimo naš tim. Nove ljude pažljivo biramo, a odnos sa postojećim negujemo i konstantno unapređujemo

PRIDRUŽITE NAM SE NA POZICIJI

Operater/ka u kladionici i slot klubu

(m/ž)

Mesto zaposlenja: Beograd

NUDIMO VAM

rad u jednoj od najperspektivnijih kompanija u svojoj oblasti. Vrednujemo vaš rad i zalaganje i nagrađujemo ga. Možete očekivati pozitivnu radnu atmosferu u dinamičnom i mladom timu i prijatno radno okruženje. Ali pre svega nudimo vam sigurnost, izazov, posvećenost i mogućnost da učite i napredujete.

Job requirements

AKO STE

završili srednju školu, komunikativni ste i spremni za učenje i usavršavanje. Imate osnovno poznavanje rada na računaru, a pritom ste odgovorni i ozbiljni, onda ste vi pravi kandidat za nas. Iskustvo nije odlučujuće, jer ono što ne znate, naučićemo vas.

Ako ste se pronašli u našem oglasu ODVAŽITE SE I POKUŠAJTE!

OČEKUJEMO VAS.

Svi zainteresovani kandidati mogu konkurisati preko ove aplikacije klikom na Apply for this job.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Konobar/ konobarica

23 dana do isteka

Iza nas je više od 20 godina iskustva. Jedna smo od vodećih kompanija iz oblasti priređivanja igara na sreću i stalno širimo naš tim. Nove ljude pažljivo biramo, a odnos sa postojećim negujemo i konstantno unapređujemo.

Konobar/ica (m/ž)

NUDIMO VAM

AKO STE

Stomatološka sestra - asistent

Postavljen od ARTDENT STOMATOLOŠKA ORDINACIJA

27 dana do isteka

Stomatološkoj ordinaciji "Artdent" potrebna stomatološka sestra-asistent/ tehničar

Radno iskustvo: Nije neophodno

Nudimo:

  • puno radno vreme
  • mogucnost napredovanja i usavrsavanja
  • rad u prijatnim ambijentu

Vas CV poslati putem sajta klik do posla ili direktno na email: artdent.bg@gmail.com ili nas pozvati na broj: 063/384.839

Lekar

Postavljen od PR POLIKLINIKA NATURALIA

37 dana do isteka

po dogovoru

Poliklinici Naturalia potreban lekar.

Ako ste lekar koji primenjuje integrativni pristup u lečenju bolesnika i želi da spoji stare i nove principe terapija.

Ako Vas interesuje nešto novo i medicinski progresivno.

Potrebni su nam lekari sa smelim holističkim pogledom na lečenje.

Ako ste zainteresovani pošaljite nam Vaš CV na office@poliklinikanaturalia.com

Telefon za dodatne informacije: 060-3181334

Pročitaj više

Premium oglas

Knjigovođa

Postavljen od NOVA AGENCIJA JELENA KOMLENIC PR

8 dana do isteka

po dogovoru

Pozicija: KNJIGOVOĐA

Mesto rada : Beograd

Opis posla:

- knjiženje svih poslovnih promena, kontiranje i kontrolisanje

- Kontrolisane kompletne finansijske dokumentacije

- Izrada periodičnog i završnog računa

- Izrada poreskih bilansa i svih poreskih prijava

- Poznavanje poreskih propisa

- Obračun zarada

- Obračun PDV-a

- Izrada dokumentacije za kredite banaka

- SSS/VS/VSS

- Prednost licenca ovlašćenog računovođe

- Minimum 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

- MS office, internet, računovodstveni programi

- Poznavanje rada u Wings-ovom softveru App imaju prednost

CALL CENTER MARKETING ASSOCIATE-ENGLISH LANGUAGE

Postavljen od DobDive doo

50000-80000 din

CALL CENTER MARKETING ASSOCIATE - ENGLISH LANGUAGE

Do you love working with new technologies and innovative tools? We are seeking energetic individuals to join our unique and fast-paced Call Center/Marketing Team. This is a great opportunity to start your career in fast growing startup and probably very soon advance with leadership position. It’s up to you to grab the chance! We have been recognised from Adecco Group as one of the most perspective startups in Eastern Europe. You can read more about it in the following WEB link http://www.adecco.rs/novosti/top-lista-mladih-start-up-preduzetnika-u-centralnoj-i-istocnoj-evropi/

Job Responsibilities:

• Obtaining client information through outbound and inbound calls

• Explaining reason for calling, benefits to prospects and all optional products/services

• Maintaining database and make sure entered data are accurate and stored

• Informing clients by explaining procedures; answering questions; providing information

• Accomplishing sales and organisation mission by completing related results as needed

• Maintaining a prospect in a way that referrals business and contributes to customer satisfaction

• Actively contributing to process improvement and participating in educational opportunities

Desired Skills and Qualifications:

Must be fluent in spoken and written English language, Verbal Communication, Phone Skills, Listening, Data Entry Skills, Customer Focus, Customer Attention to Detail, Professionalism, Multi-tasking

Why all this would be great to have? Our mission is to deliver exceptional customer experience but also accomplish good sales results. We believe that this is really possible and easy if we are customer oriented, but guess what? We will help you enhance these for sure, and know that team work brings best results! We are sure we could learn a lot from you as well!

Must be able to use the internet, MS Office — well this is standard now, but just to mention.

What we offer:

A human approach — We care a lot about our employees and know that each one of them contributes to our success. Our working place is dynamic, we respect each other, where everyone has a voice and participates in decision-making. Working for us means being part of one big family.

Professional development opportunities — Our team is fast growing startup and as we grow, you will too! Colleagues that join in first groups can expect leadership development soon, as we will need determined, well organised and committed individuals to run our business. Thanks to the diversity of our operations and our presence across United States, we offer employees the opportunity to develop their English communication skills.

Competitive salary supported with adequate rewarding system and bonuses! According to results you can earn 2 or more salaries on top of primary salary!

Friendly working environment — because we believe that drinking coffee (or similar) together is way to get to know better each other, talk about stuff that is not just work. We strongly support work life balance, and we will have activities that support our health.

If you believe you are a good fit for us, please send us your resume (CV) in English and if your competences match our needs, we will contact you soon!

Radnici na pakovanju kafe

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

65 dana do isteka

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Mesto: Ledine

Opis posla:
-Potrebni studenti do 26 godina ili nezaposlena lica do 30 godina za pakovanje kafe
-Rad u magacinu
-Rad na duže

Uslovi rada:
-Poželjno radno iskustvo, ali nije neophodno
-Odgovornost, pedantnost, samoinicijativnost, brzina
-Cena sata: 218 dinara
-Radno vreme: smene 06-14h i 14-22h
-Mesto rada: Novi Beograd, Ledine

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/600-02-90

060/306-60-90

011/3650-156

011/3650-157

011/3650-158

011/3650-159

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00