124 Oglasa za posao za grad Novi Beograd

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

Grad

Premium PLUS

Menadžer prodaje

Postavljen od Pan Lift d.o.o.

7 dana do isteka

Više gradova

Preduzeće Pan Lift d.o.o. bavi se projektovanjem, isporukom, montažom i održavanjem liftova.

Preduzeće raspisuje konkurs za radno mesto

(1 izvršilac, Beograd)

OPIS POSLA:

  •  zadužen/a za kontakt sa klijentima i podršku stalnim klijentima, kao i klijentima koje samostalno vodi
  • redovno kontaktiranje potencijalnih klijenata
  • priprema ponude za isporuku i ugradnju liftova
  • kontaktira redovno sa ino dobavljačima
  • redovno prati objavljivanje relevantnih tendera i priprema tendersku dokumentaciju
  • pruža operativnu podršku Sektoru servisa u kreiranju i kompletiranju ugovora za servis
  • po potrebi obavlja i druge poslove iz šireg delokruga po nalogu Direktora

Znanje i veštine:

  • Stepen stručne spreme: VSS (VI / VII stepen obrazovanja)
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Iskustvo u prodaji robe
  • dobre komunikacijske sposobnosti
  • Obavezno znanje engleskog jezika (poželjno je znanje nemačkog ili španskog jezika)

Radno iskustvo

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

NUDIMO:

  • Zapošljavanje na određeno vreme sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Korišćenje službenog telefona i službenog vozila u toku radnog vremena
  • Puno radno vreme
  • Redovna zarada

Kandidati koji uđu u uži krug biće pozvani na razgovor nakon čega će se izvršiti selekcija

Pomoćna radnica/ radnik u kuhinji

Postavljen od GIROS SERBIA DOO

10 dana do isteka

50000-80000 din

POMOCNA RADNICA / RADNIK U KUHINJI

(više izvršilaca)

(mesto rada Beograd)

Opis posla:

  • Rad na pripremi hrane, seckanje namirnica
  • Obavlja sve poslove vezane za održavanje higijene kuhinjskih prostorija i sredstava za rad
  • Svakodnevno upotrebljava mašine pripremu povrća
  • Učestvuje u pripremi povrća za svakodnevnu upotrebu
  • Vrši pranje posuđa profesionalnom masinom za sudove
  • Priprema sve vrste salata prema jelovniku
  • Nije neophodno prethodno iskustvo rada  u restoranima.

Nudimo:

  • Dobre uslove rada
  • Fiksnu, zagarantovanu i redovnu mesečnu zaradu uz stimulaciju I bonuse
  • Rad za stalno – prijavu na penziono I socijalno osiguranje
  • Rad po smenama I ili II( opcioni rad, dogovor oko smena)
  • Mogućnost razvoja i napredovanja

Očekujemo:

  • Ozbiljne, odgovorne i vredne osobe
  • Pozitivnu energiju
  • Motivisanost za rad
  • Izraženu komunikativnost

Menadžment i zaposleni restorana O`BROCK posvećeni su očuvanju jedinstvene tradicije ovog restorana i pružanju apsolutnog uzivanja u obrocima našim gostima. Veoma cenimo sposobnosti i znanje naših zaposlenih i trudimo se da članovi našeg tima rade u prijatnoj atmosferi i da napreduju na ličnom i profesionalnom planu uz ekonomsku sigurnost, što je ključno za dugoročni uspeh celog tima, ostvarivanje zajedničkih rezultata i poslovanje restorana.

Prijavu na konkurs možete izvršiti kontaktom na brojeve telefona 065 8734 000 ili slanjem biografije elektronski na OBROCK.RESTORAN@GMAIL.COM

Komercijalista na terenu

Postavljen od Mlekara Leskovac doo

11 dana do isteka

Mlekara d.o.o. Leskovac sa sedištem u Leskovcu, zapošljava radnike naradnom mestu:

KOMERCIJALISTA

( na teritoriji Centralna Srbija, Beograd, Vojvodina )

Opis posla:

•           Obilazak delegiranih maloprodajnih objekata po unapred utvdjenoj ruti;

•           Unapredjenje asortimana i pozicija proizvoda u delegiranim objektima;

•           Vodjenje brige o urednosti, rokovima proizvoda, ispravnosti cena u delegiranim objektima;

•           Savesno poručivanje proizvoda i vršenje evidencije povrata proizvoda;

•           Unapredjenje poslovanja i komunikacije sa zaposlenima u delegiranim objektima;

•           Praćenje aktivnosti konkurencije i pravovremeno slanje izvestaja o istom svom pretpostavljenom;

•           Pod punom odgovornoscu preuzimanje obaveze naplate potraživanja od kupaca;

•           Izveštavanje supervizora o svim aktivnostima koji mogu uticati na poslovanje kompanije na delegiranoj teritoriji ili sire;

•           Po nalogu nadređenog obavlja i druge poslove.

Uslovi rada:

•           Srednja stručna sprema IV stepen;

•           Posedovanje vozačke dozvole B kategorije;

•           Aktivno poznavanje rada na računaru (MS Office);

•           organizacione sposobnosti;

•           komunikativnost, analitičnost, kreativnost, snalažljivost, odlučnost;

•           samostalnost u ličnom radu.

Biće kontakirani kandidati koji uđu u uži izbor.

Službenik fizičkog obezbeđenja

Postavljen od ATLAS SECURITY DOO

15 dana do isteka

Atlas Security d.o.o. Beograd je privatna kompanija za pružanje usluga obezbeđenja .

Naša osnovna delatnost je pružanje usluga iz oblasti fizičko-tehničkog obezbeđenja objekata, imovine i lica kao i obezbeđivanje javnih skupova.

Potreban nam je:

BEOGRAD

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Da kandidat nije osuđivan i da nije pokrenut krivični postupak, niti pokrenuta istraga za krivična dela iz nadležnosti sudova i tužilaštva (dokaz: uverenje iz suda i iz MUP-amogu se naknadno dostaviti)
  • Da je odgovoran i komunikativan
  • Da poseduje licencu L 1 ili L 2
  • Poželjno je da poseduje PPZ izdat od MUP-a ,Sektor za vanredne situacije
  • Važeće lekarsko uverenje

Nudimo:

  • Dobre radne uslove
  • Redovnu zaradu
  • Mogućnost dodatnog angažovanja
  • Cena radnog sata 220,00rsd

Svi zainteresovani kandidati svoj CV mogu da pošalju na : atlaszaposlenje@gmail.com

- pozivom na kontakt telefon: 061/242-55-12

Da bi smo Vas u što kraćem roku kontaktirali, molimo Vas da ostavite Vaš kontakt telefon !

Konobar/ica-Šanke/rica

Postavljen od KAFE ČARLI BEOGRAD

20 dana do isteka

Novi Beograd

Kafiću Čarli, TC Enjub blok 45 potrebni radnici na poziciji konobar/ica -šanker/ica.

Plata je po dogovoru, prijava  prednost kandidatima sa opština Novi Beograd i Zemun,ali nije presudno.

Kontakt telefon za zakazivanje razgovora: 0601410460 ili 063253786.

Radnici/radnice za pakovanje vitamina

Postavljen od OZ Central

Potrebni radnici/radnice za pakovanje vitamina u proizvodnji.

Dnevnica 1.600 RSD Rad po smenama.

Mesto rada: Posao Zemun-Beograd

Prijave na 011/303-55-95 ili 060/303-55-95

Biografije slati na  konkurs@ozcentral.rs ,  putem sajta www.ozcentral.rs

Radnik/ica za rad u maloprodajnom objektu

Postavljen od PODRUM PIĆA 10

21 dan do isteka

po dogovoru

Postanite deo uspešnog tima!!!!

Ukoliko želite da budete deo našeg uspešnog tima, da radite u dinamičnom okruženju, na poslu koji će Vam pružiti izazov i zadovoljstvo,

TRAŽIMO ambiciozne osobe, koje žele da napreduju i razvijaju se zajedno sa nama!

Zbog stalne ekspanzije otvorili smo konkurs za radno mesto:Prodavac u maloprodajnom objektu

PLATA OD 45.000 DINARA DO 50.000 DINARA

Za više informacije pozovite nas radnim danima na sledeći broj telefona: 062 8094 952

Barista

Postavljen od AMREST COFFEE SRB D.O.O.

27 dana do isteka

po dogovoru

KO JE REKAO, DA TAJ POSAO NE MOZE BITI zabavan?

Nasi zaposleni, koje mi oslovljamo Partneri, sprovode nasu Starbucks misiju. Postanite jedan od njih.

Pridruzite se Starbucks timu kao:

Starbucks Barista u Beogradu

Kako to izgleda raditi kao barista?

Na ovoj poziciji, bicete odgovorni da pruzite gostima odlican kvalitet proizvoda , uz izuzetnu i brzu uslugu, kao i odrzavanje kafea u savrSenoj Cistoci. Postacete deo naseg tima koji svaki dan ima dva cilja: podelite savrSenu kafu sa svojim prijateljima i nasmesite se kako biste nadahnuli druge!

Our MISSION: Kao Starbucks Partner dobijate: To inspire and nurture

Paket profesionalne obuke i realna razvojna prilika u strukturi AmRest-a

the human spirit - one e Radno vreme prilagodeno vasim potrebama

person, one cup and one e Jednom nedeljno, paket omiljene Starbucks kafe ili caja

neighbourhood ata e Vasi omiljeni Starbucks proizvodi po atraktivnim cenama