7 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Recepcioner Poslovi

Ukoliko tražite posao recepcionera ili recepcionerke, pretražite najaktuelnije oglase u Srbiji i inostranstvu i aplicirajte preko naše platforme u samo par klikova.

Premium oglas

Recepcioner

Postavljen od M.v group

33 dana do isteka

Više gradova

Potreban recepcioner za rad u malom hotelu u Budvi, obavezna vozačka dozvola

Uslovi odlicni

+38269600900

Pročitaj više
Recepcioner M/Ž

Postavljen od Partners&Orka

5 dana do isteka

po dogovoru

 Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih
resursa, za svog klijenta iz Beograda - Hoteli Grand Star sa četiri zvezdice,
radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje radnike u oblasti
ugostiteljstva za radnu poziciju:

RECEPCIONER M/Ž

Mesto rada: Beograd, centar

Broj izvršilaca: potrebno više izvršilaca

Opis radnog mesta:

· Prijem i odjava gostiju

· Komunikaciija sa gostima

· Prodaja hotelskih usluga

· Naplata računa

· Poštovanje recepcijskih procedura i standarda
ponašanja

· Ljubazno i profesionalno ophođenje prema gostima

· Rad u tri smene

Uslovi za kandidate:

· Minimum IV stepen stručne spreme

· Obavezno radno iskustvo na istim poslovima u
hotelijerstvu

· Obavezno znanje engleskog jezika i još jednog
svetskog jezika

Poslodavac obezbeđuje:

· Ugovor o radu sa tendecijom stalnog zaposlenja

· Visokokotirajuća zarada, redovna primanja

Prijave slati na: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili na
office@grandstar.rs.

Za više informacija pozvati akreditovanog oglašivača:
0605005853 ili popuniti formular http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Rok za konkurisanje: 30 dana od dana objavljivanja

Kandidati koj prijave dostavljaju putem elektronske pošte
saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i
prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge Agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu.

Pročitaj više
Recepcioner/ recepcionerka fitnes centar Palilula

Postavljen od Gala luks d.o.o

12 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Fitness  klubu potrebna RECEPCIONER-KA  za pultom

opstina Palilula

radno vreme: 7-15h,   15-23h, 2 dana u nedelji slobodna

zarada:  50.000,00  rsd

Prijave slati na : kontakt@galaluks.rs

Za ostale informacije Vam stojimo na raspolaganju:

060-714-0003, 060/6585-001  060/6140-009 060/3585-001 060/7140-002

Pročitaj više
Recepcioner/ recepcionerka

Postavljen od OZ Central

31 dan do isteka

po dogovoru

 Potrebni  omladinci za  rad na recepciji hotela.

Cena sata 250 RSD

Mesto rada: Beograd

Prijave  na 011/303-55-95 ili 060/303-55-95

Biografije slati na  konkurs@ozcentral.rs ,  putem sajta www.ozcentral.rs

Pročitaj više
Recepcioner u hotelu

Postavljen od OMLADINSKA ZADRUGA DANIVIZARD

35 dana do isteka

-prijem gostiju,prijava i odjava gostiju

-komunikacija sa osobljem hotela

-unos podataka i azuriranje podataka

-naplata usluga i izdavanje racuna

-ostali poslovi po nalogu voditelja recepcije

Više informacija na: 011-3292676, 065/6890171

Pročitaj više
RECEPCIONER-na info pultu

50 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

RECEPCIONERI-rad na info pultu

potrebno 6 izvrsilaca

-sa i bez radnog iskustva

-pruzanje informacija posetiocima trznog centra

-dezurstvo na telefonskoj liniji

-pracenje mejlova

Pročitaj više
RECEPCIONER - CENTAR GRADA

71 dan do isteka

RECEPCIONER/KA - potreban Garni hotelu u Beogradu

Uslovi:

  • izražene organizacione sposobnosti
  • odgovornost, komunikativnost i snalažljivost
  • odlično poznavanje engleskog jezika

Radno vreme:

  • 7-15h i 15-23h

Plata:

  • 40 000 početna

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na sledeće telefone:

060/3585 001; 060/6140 009

Ili pošaljite biografiju na: kontakt@galaluks.rs

Pročitaj više

Posao recepcionera

Recepcioner opis posla:

Recepcioner predstavlja osobu koja vas dočeka prilikom po­sete hotela ili nekog turističko ugostiteljskog objekta.

Odgovornosti recepcionara uključuju:

Primanje posetilaca na recepciji pozdravljanjem, dobrodošlicom, upućivanjem na odgovarajući način.

Recepcioner takođe obaveštava osoblje kompanije o dolasku posetilaca.

Za ovaj posao je potrebna osoba sa dosta strpljenja i tolerancije, kao i osoba koja poseduje sposobnost za brzo pronalaženje rešenja.

Poslovi recepcionera su izuzetno traženo zanimanje na našem sajtu posebno u periodu godišnjih odmora.

Korisnici najčešće pretražuju sa sledećim pojmovima:

Posao recepcionera plata

Posao recepcija beograd

Posao recepcionera nis

Recepcioner posao Novi Sad

Posao recepcionera Zlatibor

Posao recepcionera Kopaonik

Recepcioner (Recepcionist)

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00