1 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao briga o deci i starijima Novi Sad

Izdvojeni oglas

Negovateljica/ negovatelj

Postavljen od MALEX NEKRETNINE DOO

2 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Negovatelj/ica u domu za stare

Opis posla:

  • Pružanje nege i pomoći korisnicima u svakodnevnim aktivnostima, uključujući oblačenje, svlačenje, presvlačenje, promenu pelena, kupanje, sečenje noktiju, brijanje i druge higijenske potrebe.
  • Pomaganje korisnicima prilikom ustajanja, kretanja i drugih aktivnosti.
  • Nameštanje kreveta i zamena posteljine.
  • Hranjenje korisnika koji ne mogu samostalno da se hrane.
  • Održavanje lične higijene i čistoće radne odeće i obuće.
  • Briga o ličnim stvarima korisnika i informisanje srodnika o potrebama za sredstvima za ličnu higijenu, pelene i garderobu.
  • Izvršavanje drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca.
  • Rad u smenama.

Uslovi:

  • Iskustvo u radu sa starijim osobama je poželjno.
  • Poznavanje i primena propisanih mera iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu.
  • Sposobnost rada u smenama.

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje u dinamičnom okruženju.
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja.
  • Rad u timu sa iskusnim stručnjacima.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00