5 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Fizički rad Beograd

Ručni paker u skladištu

Postavljen od Omladinska zadruga Mjob

5 dana do isteka

Za potrebe našeg klijenta tražimo kandidate za poziciju ručnog pakera u skladištu u Beogradu (Batajnički Drum).

Ključni zadaci i odgovornosti:

  • Pakovanje medicinskih sredstava, lekova i dijetetskih preparata.

Profil kandidata:

  • Timski rad i fleksibilnost.
  • Poželjno iskustvo na sličnim poslovima.
  • Potrebna je sanitarna knjižica (može se naknadno regulisati).

Kandidatima nudimo:

  • Angažovanje na duži vremenski period.
  • Radno vreme 8h, 5 dana u nedelji.
  • Zaradu od 380 rsd/h.

Uz prijavu je neophodno dostaviti CV.

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem CV na mail [email protected] uz naznaku "PAKER BATAJNICA" ili putem našeg sajta www.mjob.rs na broj oglasa 9743.

Pročitaj više
Magacinski radnici (u okviru magacina kurirske službe)

Postavljen od Omladinska zadruga DANIVIZARD

29 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Magacioner u kurirskoj službi

Omladinska Zadruga "Danivizard" traži Magacionere za Kurirsku Službu.

Opis posla:

  • Pakovanje i ekspedicija pošte: Rad u okviru magacina kurirske službe.
  • Radno vreme: 8 sati dnevno.

Uslovi:

  • Stabilna zarada: Redovna isplata i dobri uslovi rada u magacinu.

Kako se prijaviti:

  • Lično: Posetite nas na adresi - Čarli Čaplina br.39, Hala Pionir (ledena dvorana), radnim danima od 09 do 17 časova, subotom od 09 do 13 časova.

Omladinska Zadruga "Danivizard" pruža priliku za rad u dinamičnom okruženju kurirske službe. Pridružite nam se i budite deo našeg tima!

Pročitaj više
Pomocni radnici na gradjevini

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

30 dana do isteka

Uspesnoj kompaniji koja je u stalnom razvoju i izgradnji objekata  iz godine u godinu

potrebni POMOCNI FIZICKI RADNICI NA GRADJEVINI

zarada od 70.000 dinara, prijava od prvog dana

Prijave slati na [email protected]

Pročitaj više
Tehničar na liniji tehničkog pregleda

Postavljen od Omladinska zadruga BULEVAR

33 dana do isteka

Mesto:
Voždovac

Organizacija:
Omladinska i studentska zadruga Bulevar

Opis posla:

  • Potrebni tehničari ili mehaničari drumskog saobraćaja za rad na liniji tehničkog pregleda.

Radno vreme:

  • Radnim danima: 08:00 - 16:00
  • Vikendom: svaki drugi subotom od 08:00 - 14:00

Cena rada:
60.000 – 80.000 RSD

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:

  • Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar
  • Telefonom: 060 5555 823
  • Email-om: poslati CV na [email protected]

Napomena:
Preuzmi i popuni ovaj obrazac CV-a i pošalji na navedenu email adresu.

Da li vas interesuju i drugi poslovi?
Saznajte više klikom na Oglas za posao.

Pročitaj više
Bravar

Postavljen od HR Bulevar doo - kadrovske usluge

38 dana do isteka

HR agencija Bulevar povezana je sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različitih poslodavaca. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Bravar

Mesto rada:

  • Beograd

Opis posla:

  • Izrada bravarskih (metalnih, čeličnih) konstrukcija
  • Sečenje, savijanje, bušenje i brušenje profila, cevi i limova
  • Sklapanje elemenata u gotove proizvode
  • Razumevanje i samostalna upotreba tehničke dokumentacije
  • Izrada tehničkih skica za izradu ili popravku delova

Uslovi:

  • Neophodno iskustvo minimum 3 godine
  • Poslodavac nudi smeštaj

Zarada:

  • 1000 EUR (neto u dinarskoj protivvrednosti)

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

  • 011/454-25-88
  • 060/3066-099

Ili poslati CV na email [email protected].

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.ustupanje-radnika.com.

Info - HR agencija: Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure i postupak zapošljavanja radnika kod poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00