3 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Menadžment posao Beograd

Izdvojeni oglas

Serviser fotokopira i štampača

Postavljen od Malex City Copy Services doo

25 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Odgovornosti:

  • Realizacija planova prodaje, proizvoda i usluga
  • Obilazak kompanija i informisanje potencijalnih klijenata o proizvodima i uslugama kompanije
  • Planiranje i širenje baze potencijalnih klijenata
  • Praćenje razvoja tržišta i aktivnosti konkurencije
  • Redovno izveštavanje o aktivnostima
  • Samostalno organizovanje i obavljanje poslova nabavke
  • Komunikacija sa dobavljačima i pronalaženje optimalne ponude dobavljača
  • Selekcija dobavljača prema prethodno utvrđenim kriterijumima
  • Izrada, usaglašavanje i praćenje realizacije plana nabavke
  • Vođenje evidencije o porudžbinama i praćenje rokova isporuke
  • Vođenje evidencije celokupne dokumentacije koja prati proces nabavke
  • Sastavljanje izveštaja po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi i sposobnosti:

  • Stručna sprema: minimum SSS
  • Radno iskustvo nije obavezno
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket, internet, PowerPoint i dr.)
  • Komunikacione sposobnosti
  • Pregovaračke veštine
  • Ambicioznost i spremnost na timski rad
  • Veština dobrog planiranja i organizovanja
  • Usmerenost ka ispunjavanju planiranih ciljeva
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Zaposlenima nudimo:

  • Fiksnu zaradu
  • Stimulaciju u vidu bonusa
  • Mogućnost napredovanja
  • Ugovor o radu
  • Obezbeđenu obuku
  • Mogućnost dobijanja službenog vozila

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje prijave putem emaila ili kontaktirati nas telefonom za više informacija.

Pročitaj više
Hr menadzer/ka , Beograd centar

Postavljen od Omladinska zadruga Snaga Mladosti

4 dana do isteka

po dogovoru

HR Menadžer (PREDNOST PENZIONERI) u centru Beograda

Opis posla:

  • Prilagođavanje prioriteta poslovnim zahtevima
  • Kreiranje oglasa za posao i pregled biografija (nakon obuke)
  • Zakazivanje i sprovođenje intervjua sa potencijalnim kandidatima i poslovnim komitentima (nakon obuke)
  • Priprema teksta oglasa i oglašavanje konkursa za upražnjena radna mesta
  • Osnove administrativnih aktivnosti, poznavanje Word-a i Excel-a

Očekujemo od vas:

  • Sposobnost prilagođavanja prioritetima
  • Preduzimljivost s fokusom na rezultate
  • Nezavisnost u radu, dobra organizacija vremena i želja za učenjem

Ponudamo vam:

  • Prijavu od prvog dana
  • Mogućnost atraktivne zarade
  • Razvoj karijere kroz obuke, usavršavanje i mentorstvo

Za više informacija, pozovite 064/659-88-21

Pročitaj više
SUPERVIZOR RADNICIMA NA ODRŽAVANJU HIGIJENE

Postavljen od MD FACILITY DOO

30 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Privrednom društvu MD Facility d.o.o. potreban je supervizor za poslove održavanja higijene objekata

Opis posla

Nadzor i organizacija poslova

Trebovanje materijala i opreme

Pronalaženje novih lica za rad na poslovima higijene

Kontrola i ocena zaposlenih;

Znanje i veštine

Dobre organizacione sposobnosti.

Spremnost za rad pod pritiskom.

Vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo

Redovnu isplatu zarade

Službeni automobil

Mogućnost bonusa

Rad u dinamičnom okruženju.

Po Zakonu obezbeđujemo:

Prijavu na zdravstveno i penziono osiguranje

Svoj CV slati elektronskim putem.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00