2 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao vozac Niš

Pogledajte najaktuelnije poslove za vozače u Nišu i aplicirajte preko naše platforme.

Vozač E kategorije

Postavljen od Partners&Orka

3 dana do isteka

Više gradova

Partners&Orka reklamna agencija iz oblasti zapošljavanja, za jednu od vodećih špediterskih kompanija iz Beograda potražujemo veći broj izvršilaca za rad u domaćem i međunarodnom transportu na poziciji:

 VOZAČ E KATEGORIJE

____vozač šlepera____

Lokacija rada: Srbija i Italija

Ture u Italiji traju u rasponu od 5 -7 dana, broj dana je podložan promenama.

 Uslov za kandidate:

· Sa ili bez radnog iskustva, obezbeđena obuka za vožnju u inostranstvu

· Posedovanje E kategorije

· Posedovanje srpskog koda 95

· Prednost posedovanja ADR sertifikata

· Kvalifikovana taho kartica vozača

Napomena: Obavezno posedovanje taho kartice jer vozila poseduju samo digitalne tahografe!

Cena rada:

Zavisi od broja radnih dana i pređenih kilometara, kreće se od 1100 – 1500e pa naviše zavisi od radnog angažovanja!

Zainteresovani kandidati svoje prijave/CV mogu poslati na e-mail: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Informacije na tel/viber/whatsapp +381 60 32 999 34

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao!

Kandidati koji nemaju CV mogu popuniti formular na našem sajtu partner-orka.co.rs

Pročitaj više
Vozač za dostavu robe na teritoriji južne i istočne Srbije

Postavljen od ZEMAKS PRO DOO

22 dana do isteka

Niš

50000-80000 din

Potreban vozac B ili C kategorije za kapilarnu dostavu robe siroke potrosnje.

Kratak opis posla:

Razvoz robe siroke potrosnje (Supe, Zacini, Cokolade, Zvake, Keksevi, Kucna hemija, Kozmetika, Pelene, Suhomesnati proizvodi, Sirevi... ) u Maloprodajne i Veleprodajne objekte na teritoriji Juzne i Istocne Srbije, 5 dana nedeljno.

Obaveza zaposlenog:

Utovar robe (asistencija prilikom utovara) ,  isporuka, overa dokumentacije, preuzimanje povrata,razduzivanje ambalaze i dokumentacije.

Potrebna dokumentacija:

 Ocitana ili kopirana licna karta.
 Kopija vozačke dozvole.
 Kopija lekarskog uverenja, original na uvid.

Molimo da nam se javljaju ljudi koji su voljni da rade posteno i odgovorno, spremni na timski rad i posveceni poslu. Probni rad i upoznavanje sa robom i nacinom rada obavezan.

Molimo Vas da prilikom slanja SMS poruka, Viber poruka i mailova, pre bilo kakvog pitanja.

Posaljete poruku sa Vasom biografijom tj.stepenom strucne spreme i detaljnim radnim iskustvom.

 Plata od 50.000 dinara Mogucnost stalnog radnog odnosa.
 Kontakt tel. 0631056810

Pročitaj više

Posao vozača kamiona - Niš

Posao vozača kamiona je u Nišu je posao koji zahteva angažovanje profesionalnih vozača C kategorije najčešće sa višegodišnjim iskustvom.

Posao vozača u kamiona u Nišu najčešće obuhvata distribuciju robe i materijala kamionom na teritoriji grada Niša i bližim opštinama.

Pogledajte najaktuelnije poslove za vozača u Nišu i u samo par klikova aplicirajte preko naše platforme.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00