2 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Posao vozac Niš

Pogledajte najaktuelnije poslove za vozače u Nišu i aplicirajte preko naše platforme.

Izdvojeni oglas

Vozač šlepera (E kategorija)

Postavljen od Top Trans doo

15 dana do isteka

Niš

Opis posla:

  • Vožnja šlepera na relaciji Srbija - Bugarska - Srbija

Uslovi za kandidate:

  • Vozačka dozvola E kategorije
  • Iskustvo u vožnji šlepera
  • Pouzdanost i odgovornost

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Isplata plate sedmično

Svi zainteresovani kandidati mogu se javiti isključivo na navedeni kontakt telefon: 065 20 333 20

Pročitaj više
Vozač C i E kategorije - LB Gagić transport doo

Postavljen od LB Gagic transport doo

32 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Vozač C i E kategorije - LB Gagić Transport doo

LB Gagić Transport doo, firma specijalizovana za međunarodni transport, traži pouzdanog i iskusnog vozača E kategorije. Ovo je prilika da postanete deo profesionalnog tima i pridružite se pružanju vrhunskih transportnih usluga.

Lokacija:

  • Grobljanska 21

Uslovi rada:

  • Iskustvo u međunarodnom transportu je prednost
  • Spremnost na duže putovanje
  • Poštovanje rokova i sigurnosnih protokola

Nudimo:

  • Konkurentnu platu
  • Rad u stabilnoj i razvijajućoj kompaniji
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja

Zainteresovani kandidati mogu kontaktirati na broj: 063 811 1685

Ako ste spremni za izazov, javite se i postanite deo našeg tima!

Pročitaj više

Poslovi vozač kamiona - Niš

Posao vozača kamiona je u Nišu je posao koji zahteva angažovanje profesionalnih vozača C kategorije najčešće sa višegodišnjim iskustvom.

Posao vozača u kamiona u Nišu najčešće obuhvata distribuciju robe i materijala kamionom na teritoriji grada Niša i bližim opštinama.

Pogledajte najaktuelnije poslove za vozača u Nišu i u samo par klikova aplicirajte preko naše platforme.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00