4 Oglasa za posao

Filter oglasa

Izaberite grad
Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Posao vozac Niš

Pogledajte najaktuelnije poslove za vozače u Nišu i aplicirajte preko naše platforme.

Izdvojeni oglas

Vozači kipera C i E kategorije i mašinista građevinskih mašina

Postavljen od MEGACOP GRADNJA d.o.o.

2 dana do isteka

Niš

po dogovoru

Firmi Megacop iz Niša potrebni vozači kipera C i E kategorije i mašinista građevinskih mašina.

Prednost imaju kandidati iz Niša i okoline.

Za više informacija pozovite na: 062 485 305

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Vozač u taxi udruženju City Taxi u Nišu

Postavljen od MDS prevoz

17 dana do isteka

Niš

50000-80000 din

Vozač u taxi udruženju "City Taxi" u gradu Nišu

Opis posla:

  • Vožnja putnika u gradu i okolini prema zadatim rutama.
  • Rad u dve smene (dnevna/noćna).

Uslovi rada:

  • Odgovoran i iskusan vozač.
  • Iskustvo u vožnji.
  • Fleksibilnost za rad u dnevnim i noćnim smenama.
  • Poznavanje grada i okoline.
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Ako želite da se pridružite našem taxi udruženju i imate potrebna iskustva i kvalifikacije, slobodno nas kontaktirajte putem telefona: 064 678 5457 i 066 514 0967.

Taxi vozač

Postavljen od Milan Cirovic taxi prevoz

22 dana do isteka

Niš

Oglas za posao: Taxi vozač

Lokacija: Milan Bakića 15, Niš

Poslodavac: City Taxi

Uslovi:

  • Vozačka dozvola B kategorije minimum 5 godina
  • Poželjno radno iskustvo, ali nije neophodno
  • Poznavanje grada i okoline
  • Rad u dve smene (dnevna-noćna)

Kontakt za prijave:

  • Tel: 062 291 878

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem telefona.

Taksi vozač (Niš)

Postavljen od Citytaxi vlada i vesna

33 dana do isteka

Niš

po dogovoru

Potreban taxi vozač sa teritorije grada Niša

  • Nova vozila
  • Zarada veoma povoljna
  • Poželjno kandidati sa teritorije Niša

Prijava na broj: 060 31 40 444
Ili putem email-a: pošaljite vašu biografiju/CV

Poslovi vozač kamiona - Niš

Posao vozača kamiona je u Nišu je posao koji zahteva angažovanje profesionalnih vozača C kategorije najčešće sa višegodišnjim iskustvom.

Posao vozača u kamiona u Nišu najčešće obuhvata distribuciju robe i materijala kamionom na teritoriji grada Niša i bližim opštinama.

Pogledajte najaktuelnije poslove za vozača u Nišu i u samo par klikova aplicirajte preko naše platforme.

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00