1 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Poslovi popravke Novi Sad

Pomoćnik montažera - servisera klima uređaja i opreme za klimatizaciju i ventilaciju

Postavljen od TIPO MONT KRAGUJEVAC

21 dan do isteka

Više gradova

Potreban radnik na poziciji Pomoćnik montažera - servisera klima uređaja i opreme za klimatizaciju i ventilaciju.

Uslovi:

- Radno iskustvo u istim ili sličnim poslovima je obavezno

- Vozačka dozvola - B kategorija (poželjna ali nije obavezna)

- Sklonost timskom radu

- Inicijativa i želja za učenjem

- Poznavanje sistema klimatizacije

Opis posla:

- Pomoćni poslovi montaže, popravke i servisa klima uređaja

Ukoliko imate smisla za zanatstvo, snalažljivi ste, vredni, odgovorni i želite da napredujete, javite se!

Nudimo Vam dobru radnu atmosferu, mogućnost razvoja ugovor na određeno/neodređeno, redovnu zaradu u skladu sa Zakonom.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00