9 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Negovatelj posao

Ukoliko tražite posao negovateljice u domaćim ili stranim kompanijama, preko naše platforme možete aplicirati u samo nekoliko klikova. Svi aktuelni poslovi za negovatelja su sada na jednom mestu.

Premium PLUS

Negovatelj/ica

Postavljen od AGAPE DOM ZA PENZIONERE I STARA LICA

17 dana do isteka

Gerontološki centar "Agape" raspisuje konkurs za poziciju negovatelja/negovateljice.

Radno vreme u turnusima.

Nudimo redovnu platu, prijavu, topli obrok, mogućnost bonusa.

Početna plata 48.000 dinara.

Mail za prijavu je info@domagape.com ili telefon 0637399836.

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Negovateljica-bolničar

Postavljen od DOM ZA STARE SIGURAN ŽIVOT

9 dana do isteka

Potrebne su negovateljice - bolničari, za rad u USZ Dom za smeštaj odraslih i starih lica u Beogradu, u prijatnom ambijentu.

Opis posla:

  • briga o starim licima
  • timski rad

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • odgovorna i vredna osoba
  • stalni radni odnos
  • puno radno vreme
  • mogućnost povećanje plate
  • redovna isplata
  • obezbeđena uniforma za zaposlene
  • obezbeđen topli obrok
  • početna plata 45.000,00 RSD
  • poželjno iskustvo u radu sa starim licima

Za više informacija pozovite nas putem telefona

Zainteresovani kandidati više informacija mogu dobiti na kontakt telefon: 064 9362 048

Negovatelj/ice

Postavljen od ANDREA DOM ZA SMEŠTAJ STARIH LICA

16 dana do isteka

Zemun

po dogovoru

Domu za stara lica ANDREA potrebne

NEGOVATELJ/ICE

za rad u našem objektu koji se nalazi u Altini u Zemunu.

Uslov:

Srednja stručna sprema

Spremnost da radi negu korisnika
Vaše prijave šaljite putem sajta klik do posla

Za više informacija pozvati nas na broj telefona: 060 3223 606

Negovateljica/ negovatelj

Postavljen od Starački Dom Vila Dvor (Ustanova Senecta 777)

21 dan do isteka

Potrebna je negovateljica/negovatelj za rad u domu za stare.

Za više informacija pozovite nas putem kontakt telefona.

Pročitaj više
Negovatelj/ negovateljica

Postavljen od ANTIC KAN DOO

2 dana do isteka

Potrebne negovateljice/ negovatelji  za rad u domu za stara lica.

Sve potrebne informacije možete dobiti na broj:

0607050458 glavna sestra Vesna

Nudimo stalni radni odnos.

Pročitaj više
Negovateljica/ negovatelj u domu za stara lica

Postavljen od DOM ZA SMEŠTAJ STARIH LICA ZLATNO DOBA LUX

5 dana do isteka

Potrebna negovateljica ili negovatelj za rad u domu za stare na Voždovcu.

Telefon za više informacija: 069/43-45-100

Pročitaj više
Medicinski tehničar i negovatelj/ ica (m/ž)

Postavljen od Dom za smeštaj odraslih i starijih lica Najmiliji

6 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Potrebna negovatelj-ica i medicinski tehničar (m/ž) u Domu za stara lica u Zemunu Altina naselje. Može stalni radni odnos kao i honorarni.

Pročitaj više
Negovatelj/ca

Postavljen od DOM ZA STARE ELIZABETA

Domu za stare Elizabeta  u Beogradu u Višnjici potreban zdravstveni negovatelj/ca

Opis posla : pomoć korisnicima doma oko kupanja, hranjenja , pojenja, šetanja, i dr

radno vreme 12h dnevno po principu dva radna pa dva ne radna dana

obezbedjen obrok u smeni

Prijave je najbolje slati na info@elizabeta.rs

Postavljen od STARI PRIJATELJ DOM ZA STARE

29 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Domu za stara lica potrebne negovateljice/ negovatelji za stalni radni odnos.

Plata 50.000 dinara

Za više informacija i zakazivanje razgovora za posao pozovite nas na telefone:

011/2341631 ili 011/2341614

Pročitaj više

Negovateljice posao

Negovateljice vrše pomoć starijima pri svim životnim funkcijama, hranjenje, presvlačenje pelena pružaju medicinsku pomoć i negu starijim licima.

Ovo je kategorija koja je deficitarna i sve veća je potražnja. Plate negovatelja ili negovateljica su velike.

Na našem sajtu ponuda za posao negovatelja je velika gde su zastupljeni oglasi domova za stara lica

Negovatelj poslovi negovateljica

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00