1 Oglasa za posao

Izaberite kategoriju
Izaberite poslodavca
Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Poslovi za studente Kragujevac

Premium PLUS

Support Agenta u Woltu Kragujevac

Postavljen od Omladinska zadruga Nefertiti

10 dana do isteka

Kragujevac

po dogovoru

Pozicija: Support Agent u Woltu

Opis pozicije:

Ukoliko ste zainteresovani da u timskom duhu istražujete nove perspektive na osnovu kojih možete unaprediti vašu, kao i efikasnost naših dragih korisnika i partnera, ova pozicija će vam možda biti zanimljiva!

Hibridno i dinamično radno okruženje, koje se pre svega zasniva na timskoj komunikaciji, radu i energiji.

Pozicija Support agenta u Woltu vam omogućava da razvijete i unapredite veštine komunikacije sa ljudima, da brzo i efikasno pronađete rešenja koja bi pomogla našim partnerima na terenu, kao i da budete glavni stub podrške korisnicima koji se oslanjaju na vas.

Osnovna zaduženja za ovu poziciju uključuju:

  • Svakodnevno praćenje dešavanja na terenu i prilagođavanje potrebama posla.
  • Brza i opuštena komunikacija putem četa.
  • Iako je komunikacija pretežno putem četa, tu je svakako i telefonski poziv koji može olakšati mnoge situacije.
  • Timska komunikacija i sinhronizovan rad sa kolegama, što je jednako važno.

Dodatne informacije i link za prijavu možete pronaći ovde za Kragujevac: Link za prijavu

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00