3 Oglasa za posao

Izaberite poslodavca
Izaberite tip posla
Stručna sprema
Plata u dinarima

Poslovi na vaš email

Kategorije
Grad

OGLAS
OGLAS

Poslovi u proizvodnji Niš

Premium PLUS

Pomoćni radnik u proizvodnji

Postavljen od PR PEKARA BATA BANE NIŠ

23 dana do isteka

Niš

po dogovoru

Oglas za posao: Pomoćni radnik/radnica u proizvodnji

Firma: Pekara Bata Bane

Lokacija: ul. Jovana Ristića br.1, Niš

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema, sa ili bez iskustva
  • Bez obzira na vrstu stručne spreme

Ponuda:

  • Plata po dogovoru u zavisnosti od obima posla

  • CV poslati na email adresu: [email protected]
  • Ili doneti lično u Pekari Bata Bane, ul. Jovana Ristića br.1, Niš
  • Kontakt telefon: 060/3404056 Vesna

Napomena: Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem email-a, telefona ili ličnim dolaskom.

Pročitaj više
Farbar (Niš)

Postavljen od SBM TIM DOO NIŠ

11 dana do isteka

Niš

po dogovoru

SBM TIM DOO NIŠ

Lokacija: Niš-Pantelej, ulica Ruzmarina 17

Opis posla:

  • Priprema za farbanje i farbanje fasadne drvene stolarije (prozori i vrata).

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Srednji nivo kvalifikacije
  • Potrebno iskustvo u farbanju drvene stolarije, kao i iskustvo u pripremi za farbanje (šmirglanje i obrada drveta)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na:

  • Kontakt telefon: 062/268-750
  • Lično, na adresu poslodavca, svakog radnog dana, od ponedeljka do petka, od 8 do 16 sati
  • Ili poslati radnu biografiju na email adresu: [email protected]

Za više informacija i prijave, kontaktirajte nas putem telefona, lično ili putem emaila.

Stolar (Niš)

Niš

po dogovoru

Opis posla:

  • Izrada/proizvodnja drvo-aluminijum fasadne stolarije (prozori i vrata).

  • Potrebno iskustvo u proizvodnji fasadne drvene stolarije i aluminijumske bravarije (prozori i vrata)

  • Ili poslati radnu biografiju na mejl adresu: [email protected]

Za više informacija i prijave, kontaktirajte nas putem telefona, lično ili putem mejla.

Već 11 godina naše usluge koriste hiljade zadovoljnih poslodavaca.

KLIKDOPOSLA

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00