2 Oglasa za posao za grad ABC Junior Predškolska ustanova

ABC Junior Predškolska ustanova

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi ABC Junior Predškolska ustanova

Izdvojeni oglas

Kuvarica/ kuvar u predškolskoj ustanovi

Postavljen od ABC Junior Predškolska ustanova

45 dana do isteka

Predškolskoj ustanovi ABC JUNIOR iz Zemuna potrebna kuvarica/kuvar sa iskustvom

Opis posla: Svakodnevna priprema obroka za decu na puno radno vreme.

Nudimo:

  • Redovna mesečna primanja
  • Ugovor na neodređeno
  • Slobodni vikendi
  • Team building
  • Privatno zdravstveno osiguranje za zaposlene

Ukoliko ste zainteresovani za rad kod nas, prijave možete poslati na e-mail: [email protected] ili preko sajta Klik do posla. Uz prijavu obavezno priložiti i CV.

Telefon: 0656039982

Samo kandidati koji uđu u uži krug će biti kontaktirani.

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Spremač/ica

9 dana do isteka

Predškolskoj ustanovi u Zemunu potrebna je spremačica za rad u vrtiću na puno radno vreme.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00